Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Oryantal Kursu

Çocuklarımıza Dans Sevgisini Geleneksel Figürlerle Aşılıyoruz!

Eğleniyor, Sosyalleşiyor, Dans Ediyoruz… Çocuk Oryantal Kursları Dans Akademi

Çocuklarınızı okul stresinden biraz uzaklaştırmaya ne dersiniz? Çocuk oryantal kursları ile hobi edinecek, özgürce dans edecekler...

Oryantalin kıvrak figürleri sayesinde yeteneklerini keşfedecek olan çocuklarımız dans etmenin ne kadar keyifli olduğunu görecek, hem bedenlerini hem de zihinlerini tazeleyerek okul ve sosyal hayatlarında daha mutlu olacaklar. Çekingen ve asosyal çocuklarımız özgüven kazanarak yeni arkadaşlıklar kuracaklar.

Çocuk oryantal kursu programımızı çocuklarımızın beden sağlığına katkı sunmak, dans ederek eğlenmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmak için özel olarak hazırladık.

Çocuk oryantal kursu gibi kıvrak ve enerjik aktiviteler çocukların ritim duygularını geliştirerek zihinsel kazanımlar elde etmelerini sağlarken fazla kilosu olan çocukların da zayıflamasını kolaylaştırıyor.

çocuk oryantal kursu

Tüm Çocuk Oryantal Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Oryantal Kursu Programı

Bugüne kadar 400’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Çocuk oryantal kursu programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Oryantal Kursu Dans Akademi!

Çocuğunuza dans etmeyi sevdirmek, keyif alacağı bir hobi ile uğraşmasını sağlamak, sosyalleşmesini ve yeni arkadaşlıklar kurmasını desteklemek istiyorsanız Çocuk Oryantal Kursu tam size göre! Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan çocuk salsa dans kursu programımızı yakından inceleyin.

çocuk oryantal kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuk oryantal kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk oryantal kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk oryantal kursu

Oryantal Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak çocuk oryantal kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk oryantal eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk oryantal eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk oryantal kursları

Çocuğunuz Hareketsiz ve Mutsuz mu?

Çağımızın çocukları bilgisayar başında vakitlerini öldürüyor ve hareketsizlik nedeniyle sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. Sizin çocuğunuz da onlardan biri olmasın!

Çocuklarınızın hareketsiz bir yaşamı tercih etmesinden endişeli misiniz? Siz de daha aktif ve enerjik bir yaşam sürerek hem bedensel hem de zihinsel anlamda sağlıklarını korumaları gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Çocuk oryantal kursları ile çocuklarınızın yaşam stilini değiştirin, hareketli oryantal ritimleri ile kanlarını kaynatın.

Sağlıklı bir yaşama çocuk oryantal dersleri ile merhaba diyen çocuklar, enerjileriyle hemen fark ediliyor…

Yaşıtlarıyla Sosyalleşsinler!

Çocuk oryantal kursları ile çocuklarınız enerjilerini atacaklar ve daha aktif bir beden ile mutlu günler geçirecekler!

Çocuklarınızın yalnızca ders çalışmaya ihtiyacı yok! Eğer çocuğunuzun sağlıklı bir gelişim süreci geçirmelerini istiyorsanız ders dışında eğlenceli aktivitelere katılmaları için onları teşvik etmeli, boş vakitlerini yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri etkinliklerle çok daha keyifli hale getirmeli, hobi edinmelerini sağlamalısınız.

Çocuk oryantal dersleri alan çocukların hem bedenleri hem de zihinleri çok daha sağlam! Bırakın, arkadaşlarıyla stres atsınlar…

çocuk oryantal eğitimi
çocuk oryantal eğitimleri

Sağlıklı ve Fit Bedenler…

Gelişim döneminde çocuklarınızı desteklemeniz büyük önem taşıyor! Hareketsizliğe alışan sağlıksız bir beden yerine aktif ve zinde vücutlar için çocuklarınızı dans etmeye teşvik edin.

Doğu kültürünün etnik ritimleriyle son derece eğlenceli ve hareketli geçen çocuk oryantal eğitimleri, çocukların bilhassa bel bölgesindeki yağları yakmasını kolaylaştırırken bedenlerini dinçleştiriyor. Geleceği aktif, dinamik ve girişken bireylere emanet etmek istiyorsak bugünden çocuklarımıza yatırım yapmalıyız…

Çocuk oryantal dersi alarak Dans Akademi ailesinin parçası olan çocuklar, sosyal ve keyifli bir ortamda kendilerini çok daha iyi hissediyor.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuklar için oryantal eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk oryantal eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk oryantal kursu aldırın, en iyi çocuk oryantal eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk oryantal dersi
meb ruhsatlı çocuk oryantal kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk oryantal kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk oryantal kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk oryantal eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk oryantal eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Oryantal Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk oryantal dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk oryantal derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk oryantal eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk oryantal eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

çocuk oryantal dersleri

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk oryantal kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk oryantal eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk oryantal kursu mezunları

400 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk oryantal eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk oryantal kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk oryantal kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk oryantal dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk oryantal eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak başta çocuk oryantal eğitimi olmak üzere farklı branşlarda dans kurslarımızla çocuklarınızın yanındayız.

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk oryantal kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk oryantal eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuk oryantal kursu ile çocuklarınıza dans etmenin inceliklerini öğrenecekleri eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk oryantal eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk oryantal eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuk oryantal workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk oryantal eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk oryantal eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk oryantal kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

çocuk oryantal eğitimleri
çocuklar için oryantal

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk oryantal kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk oryantal kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için oryantal eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk oryantal kursu fiyatları

Çocuk Oryantal Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Oryantal Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk oryantal kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Oryantal Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk oryantal kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk oryantal kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk oryantal kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk oryantral dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk oryantal kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk oryantal dersleri veriyoruz.

çocuk oryantal kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk oryantal dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk oryantal kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk oryantal eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Oryantal Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarına dans sevgisi aşılamak, sıradan ve hareketsiz yaşam alışkanlıklarını değiştirmek, onlara zevk alacakları bir hobi hediye etmek isteyen ailelerimize Çocuk Oryantal Kursu programlarımızı özel olarak hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk oryantal kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk oryantal kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk oryantal kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk oryantal kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için oryantal eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk oryantal eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için oryantal kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk oryantal kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk oryantal kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk oryantal eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk oryantal kursu Florya, çocuk oryantal kursu Bahçelievler, çocuk oryantal kursu Ataköy, çocuk oryantal kursu Yeşilköy, çocuk oryantal kursu Zeytinburnu, çocuk oryantal kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk oryantal kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Oryantal Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk oryantal kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Oryantal Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk oryantal eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk oryantal kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk oryantal kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk oryantal kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için oryantal eğitimi alarak hayatlarına dansı ve mutluluğu katan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

196

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 980 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46