Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zumba Kids

Çocuklarınız Enerjisini Zumbayla Atsın!

Dansın Rengarenk Atmosferinde Yetişen Mutlu ve Sağlıklı Çocuklar! Zumba Kids Dans Akademi

Çocuklarınıza hem spor yapma tutkusu hem de dans sevgisi aşılamaya ne dersiniz? Dans Akademi Zumba Kids programıyla çocuklarınız keyifli vakit geçirecek!

Bedensel farkındalıktan esnekliğe, yaratıcılıktan kas gelişimine kadar hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkı sağlayan zumba kids kursu ile tanışma vakti! Çocuklarımızın kişisel gelişimine yönelik, özel olarak hazırlanan eğitim programımız ile kendilerini tanımalarını ve hayata daha mutlu bakmalarını sağlıyoruz!

Çocuklarınızın büyümelerine katkıda bulunmak, hayatlarına hareket katmak ve sosyalleşmelerini sağlamak için Dans Akademi Çocuk Zumba Kursu kayıtlarını kaçırmayın!

Araştırmalara göre zumba eğitimi, çocukların bedensel gelişimlerini desteklerken, yaratıcılıklarını arttırıyor ve kendilerini kolayca ifade edebilmelerine yardımcı oluyor.

zumba kids

Tüm Çocuk Zumba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Zumba Kursu – Sporla Yetişen Dans Tutkunu Çocuklar Yetiştiriyoruz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Zumba Kids Kursu programımızla çocuklarınıza dans etmenin keyifli yollarını öğreteceğiz. Gelin, hayata dansla bakmalarını sağlayalım!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Zumba Kursu Dans Akademi!

Zumba Kids programıyla çocuklarınızın yaşamına hareket katabilir, onların eğlenceli bir dünyaya adım atmalarını sağlayabilirsiniz. Güvenli, ferah, temiz ve samimi bir ortamda sosyalleşmelerini sağlayabilir; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Çocuk Zumba kursu programlarıyla öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler almalarını sağlayabilirsiniz!

zumba kid kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuklar için dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk zumba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için zumba kursu

Zumba Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın zumba eğitimini belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuk zumba eğitimi

Çocuklarınız Sporu Sevecek!

Okul ve sınav stresinin altında ezilen, sosyalleşme ihtiyacı duyan çocuklara özel Zumba Kids programı hazırladık!

Çocuklarınızın hareketsiz bir yaşam geçirmesini istemiyor, daha dinamik ve hareketli olmalarını mı istiyorsunuz? Okul ve sınav stresi ile boğuşan çocuklarınızı biraz eğlendirmek, sosyalleşmelerini sağlamak mı amacınız? Zumba Kids kursu ile çocuklarınız dans etmeye ve egzersiz yapmaya küçük yaşlarda alışacak, daha sağlıklı büyümeye devam edecek!

Zumba Kids programıyla çocuklarınız bedenlerini keşfedecek, samimi bir ortamda sosyalleşerek dans etmenin tadına varacak!

Zumba Kids ile Daha Hareketli Günler!

Zumba Kids programıyla çocuklarınızdaki değişikliği hemen fark edeceksiniz! Dans ederek spor yapmayı öğrenen çocuklar zinde bir zihinle daha başarılı olacaklar!

Beden dillerini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklar Zumba Kids deneyimiyle günlük hayatlarında daha aktif olacak, özgüvenlerini tazeleyecekler. Spor yapmaya alışacak ve daha sağlıklı bir bedenle büyüyecekler, enerjilerini atacak ve kendilerini çok daha mutlu hissedecekler! Dans Akademi Zumba Kids kursu ile çocuklarınız keyifle büyüsün!

Zumba Kids’in capcanlı atmosferinde sosyalleşecek çocuklar enerjilerini çok daha doğru harcamayı öğrenecek, daha bilinçli bireyler olarak yetişecekler.

çocuk zumba eğitimleri
çocuklar için zumba eğitimleri

Keyifli Bir Hobi, Yetenekli Çocuklar!

Dans Akademi ile çocuklarınızı spor ve dansın hareketli dünyasıyla tanıştırın! Zumba Kids ile yetenekleri ve ilgi alanlarını erkenden keşfedin!

İsteyin, dans tutkularını beraber geliştirelim. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize göre kişiselleştirilmiş çocuk zumba kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, aktivitelerle dolu, eğlenceli bir ortamda eğitim almalarının farkını göreceksiniz.

Dans her yaşta güzel! Çocuklarınızın spor ve dansla iç içe keyifli bir yaşam sürmelerini, yetenekleriyle göz doldurmalarını istemez misiniz?

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuklar için zumba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Zumba Kids eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk zumba kursu aldırın, en iyi çocuk zumba eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuklar için zumba dersleri
meb ruhsatlı çocuklar için zumba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Çocuk Zumba Kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Çocuk Zumba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Çocuk Zumba ders programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zumba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Zumba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve dans gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için zumba derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Çocuk Zumba eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk zumba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuklar için zumba eğitimi

Öğrenci Yorumları

Spora, Hemen!

Çocuklarınızın hareketsizliğinden mi şikayetçisiniz?

Müziklerle Eğlen, Enerjini At!

Zumba Kids’de çocuklarınız müzikle eğlenecek, sporu öğrenecek.

Daha Sağlıklı Çocuklar, Daha Mutlu Bir Hayat!

Çocuklarının bedenini tembelliğe alışmadan hareketlendirmek isteyen ailelerin ilk tercihi.

zumba kids kursu mezunları

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Çocuk Zumba dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk zumba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zumba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Çocuk Zumba dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk zumba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler zumba kids kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk zumba eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk zumba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk zumba eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zumba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
zumba kids workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk zumba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk zumba eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk zumba kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

çocuklar için zumba eğitimi
çocuk zumba eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk zumba kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk zumba kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için zumba eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

zumba kids kursu fiyatları

Çocuk Zumba Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Zumba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk zumba kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Zumba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk zumba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Zumba Kids kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk zumba kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk zumba dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk zumba kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için zumba kursu veriyoruz.

çocuk zumba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk zumba dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk zumba kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için zumba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Spor ve Dansı Sevdirmenin En Eğlenceli Yolu: Zumba Kids ile Hareketli Saatler!

Çocuklarına sporu sevdirmek, sıradan ve hareketsiz yaşam alışkanlıklarını değiştirmek, onlara zevk alacakları bir hobi hediye etmek isteyen ailelerimize Zumba Kids programlarımızı özel olarak hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuklar için zumba kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk zumba kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk zumba kursları

Yeteneklerini Geliştirin!

Çocuklarınızın hareket imkanını artırın, müzik kulağını ve ritim duygusunu geliştirin ve dans dolu bir hayata adım atmalarını sağlayın!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için zumba eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk zumba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için zumba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk zumba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk zumba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk zumba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan çocuk zumba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk zumba kursu Florya, çocuk zumba kursu Bahçelievler, çocuk zumba kursu Ataköy, çocuk zumba kursu Yeşilköy, çocuk zumba kursu Zeytinburnu, çocuk zumba kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk zumba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk zumba kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuk zumba kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. 4 - 7 yaş zumba kursu, 7 - 13 yaş zumba kursu, 13 - 18 yaş zumba kursu için kayıt yaptırabilirsiniz.

Çocuklarınızı erken yaşta dansa alıştırdığınızda, dans eğitimleri ve pratikleri ile onların daha güçlü bir bedenle büyüdüklerini göreceksiniz. Dans öncesinde yapacakları ısınma hareketleri ile bedenleri esneyecek; eklem, kas ve kemik gelişimi sağlıklı yönde ilerleyecektir. Sosyalleşmeyi sağlayan dans etkinlikleriyle çocuğunuz daha aktif bir hayata sahip olacak, arkadaşlıklar kuracak, disiplin sahibi bir birey olarak yetişmelerine tanık olacaksınız. Çocuk dans dersleriyle yeme alışkanlıkları da düzene girecek, enerjisini dans ederek atan çocuğunuz çok daha iyi beslenecektir. Yalnızca fiziksel değil, ruhsal- duygusal ve zihinsel gelişimlerini de çocuk dans kursu ile destekleyebilirsiniz. Beden dilini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklarınız sosyal hayatlarına daha rahat uyum sağlayacaklar.

Zumba; Salsa ve Bachata gibi Latin Dans figürlerinin, Fitness hareketleri, Oryantal ve Roman gibi ülkemizde rağbet gören kıvrak dans türlerinin hareketleri ile harmanlanmasıyla meydana gelmiş bir Sportif Dans türüdür. Spor yapmak isteyenler fakat üşenenlere alternatif bir yol sunan Zumba, çocuklarınız için en hareketli ve zevkli danslardan biri olacaktır. Çocuklarınızın kolayca yapabileceği eğlenceli hareketlerle onların kas ve kemik gelişimine katkı sağlayabilir; dinamik bir ruh haline bürünmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Yetişkin zumba derslerinden daha hafif bir programa sahip olan çocuk zumba dansı ile çocuklarınız kolayca zumba yapmayı öğrenebilir, dansın eğlencesi ve sporun sağlıklı alışkanlıklarıyla buluşabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Çocuk Zumba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zumba Kids eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Çocuk Zumba Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Çocuk Zumba eğitimi alarak hayatına spor, dans ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

280

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.400 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46