Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Dans Yaz Kampı

Çocuklarınıza Güzel Bir Karne Hediyesi Verin!

Eğlenecekleri, Öğrenecekleri, Dolu Dolu Bir Tatil! Çocuk Dans Yaz Kampı!

Okullar kapandığında çocuklarınızı oyalayacak keyifli bir aktivite mi arıyorsunuz? Tüm yaz boyunca evde durmasını istemediğiniz çocuklarınıza çocuk dans yaz kampı ile karne hediyesi verebilirsiniz!

Dans yaz kampı ile çocuklarınız yeni arkadaşlıklar kurabilir, eğlenceli aktivitelerle sosyalleşebilir ve yoğun geçen bir eğitim döneminden sonra dinlenebilir ve bolca eğlenebilir. Beden perküsyonundan temel dans bilgisine, doğaçlamadan ekip çalışmasına, baleden halk danslarına kadar farklı eğitim başlıklarıyla onlara unutamayacakları bir karne hediyesi verin!

Çocuk yaz kampı programımızı, çocuklarınızın psikomotor, bilişsel, psiko-sosyal gelişimlerine destek olacak eğitimler şeklinde hazırladık. Siz de çocuklarınızın yaz tatillerini verimli geçirmelerine destek olun.

Okul dönemi boyunca ders çalışmış ve yorulmuş çocuklarınızı çocuk yaz kampı programlarıyla ödüllendirebilir, hem beden gelişimini destekleyebilir hem de eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

çocuk dans yaz kampı

Tüm Çocuk Dans Yaz Kampı Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Yaz Kampı Programı – Derslerden Danslara Giden Eğlenceli Serüven

Bugüne kadar 580’in üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 40 hafta 60 saatlik Çocuk Dans Yaz Kampı eğitim programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Dans Kursu Dans Akademi!

Çocuklarınızı özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olarak yetiştirmek istemez misiniz? Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, onlara unutamayacakları keyifli anılar bırakmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış çocuk dans yaz kampı programlarından yararlanabilirsiniz!

çocuklar için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuklar için dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk dans yaz okulu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için dans kursu

Dans Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimleri belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuk dans kursu

Karneleri Aldık, Haydi Kampa!

Okuldan döner dönmez çocuğunuz bilgisayar ve telefona mı odaklanıyor? Hiçbir hobisi ya da ilgi alanı yok mu? Çocuk dans yaz kampı ile ona unutamayacağı bir hediye verin...

Teknolojinin çocuğunuzun tüm yaz tatilini sıradanlaştırmasına izin vermeyin! Çocuğunuz, eğleneceği ve tatilin nasıl geçtiğini anlamayacağı keyifli bir dans kampı ile dopdolu bir yaz geçirsin! Dans Akademi çocuklar için yaz kampı dans eğitimi programlarıyla hem yeni bir hobiye sahip olacak, hem de tüm yaz evde sıkılmaktan kurtulacaklar!

Çocuklar için dans yaz kampı programımızı, dans etmeyi seven, dans ederken kendini mutlu hisseden, dans etmeyi öğrenmek ya da yeteneklerini geliştirmeyi arzulayan tüm çocuklarımız için özel hazırladık!

Çılgınlar Gibi Eğleniyor, Okuldaymış Gibi Öğreniyoruz!

Çocuğunuzun yaşam enerjisindeki artışı, onu bambaşka dünyalara götüren çocuk dans yaz kampı eğitim programlarımızla göreceksiniz.

Çok daha dinamik olacak, öğrenmeye meyilli, kendini keşfeden, yeniliklere açık bir birey haline gelecek çocuklarınızın değişimine inanamayacaksınız! Tüm yaz boyunca her günü aynı geçirmek yerine, her an eğlenebilecekleri, her geçen saatte farklı şeyler öğrenecekleri çocuk dans yaz kampı programlarından siz de yararlanın!

Çocuklarınızın beden ve zihin gelişimini destekleyecek dans kursumuzla hem onlara dans etmeyi sevdirecek hem de yaz günlerinin verimini artıracaksınız.

çocuk dans kursları
çocuklar için dans eğitimleri

Gurur Duyulacak Yetenekli Çocuklar!

Çocuklarınız sahnede göz kamaştıracak! Sizi duygulandıracak dans gösterisiyle yıldız gibi parlayacak çocuklarınızın yeteneklerine inanamayacaksınız!

Çocuğunuzun belki aşina olduğunuz belki de hiç bilmediğiniz yönünü keşfetmeye ne dersiniz? Dans etmeye meraklı çocuklarımızın yeteneklerinin harcanmasına izin veremeyiz. Dans becerileriyle beraber zihnilerini de geliştirecek eğitim programlarımız arasından siz de çocuklarınıza uygun dans kursunu seçebilirsiniz. Dans eğitimleri ile hem mutlu olacak hem de keyifli vakit geçirecekleri bir hobi sahibi olacaklar!

Dans Akademi ile her zaman her yerde dans ediyoruz! Eğlenirken öğreniyor, okul stresini çocuk dans yaz kampı ile atıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk dans yaz kampı sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 580’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk dans yaz kampı eğitim metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için dans kursu aldırın, en iyi çocuk dans eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuklar için dans kursu
meb ruhsatlı çocuklar için dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk dans dersi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuklar İçin Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve dans gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk dans yaz kampı derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk dans yaz kampı sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuklar için dans kursu

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini artırın!

Yaz Günleri Boş Geçmesin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk dans yaz kampı ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuklar için dans kursu mezunları

580 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk dans eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

300+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Çocuk dans dersi alan 300’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize farklı dans branşlarında eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Dans Akademi olarak çocuk dans eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

çocuk dans kursu
dans eğitimleri

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklar için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuklar için dans kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk dans yaz kampı ders aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuklar için dans workshop
çocuk dans yaz kampı

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk dans yaz kampı süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk dans yaz kampı sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk dans eğitimleri
çocuk dans kursu fiyatları

Çocuk Dans Yaz Kampı Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Dans Yaz Kampı Eğitimlerine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklarının sosyal bir ortamda eğlenmesini isteyen, aktif bir sanat ve dans sevgisiyle yetişmelerini arzulayan, yeteneklerini geliştirmek için iyi bir eğitim almasını amaçlayan ailelerimiz; çocuklarının ilgi ve ihtiyaçlarına göre seçtikleri bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimi bulmak istiyorsanız siz de öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Dans Yaz Kampı Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans yaz kampı sürecimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk dans yaz kampı sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk dans dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk dans kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için dans kursu veriyoruz.

çocuk dans eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk dans dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk dans yaz kampı sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk dans yaz kampı sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Sıcak Yaz Günlerinin Keyifli Geçmesini Sağlayacak Bir Hediye: Çocuk Dans Yaz Kampı

Çocuklarını yoğun geçen okul döneminin ardından eğlenmelerini ve dinlenmelerini sağlayacak zevkli aktivitelere yönlendirmek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, çocuk dans yaz kampı hakkında sizlere bilgi verelim. Çocuğunuz için en uygun dans eğitimini birlikte belirleyelim...

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuklar için dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk dans kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk dans yaz okulu

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk dans yaz kampı ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için dans eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk dans yaz kampı programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk dans yaz kampı fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk dans yaz kampı fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk dans yaz kampı merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk dans yaz kampı Florya, çocuk dans yaz kampı Bahçelievler, çocuk dans yaz kampı Ataköy, çocuk dans yaz kampı Yeşilköy, çocuk dans yaz kampı Zeytinburnu, çocuk dans yaz kampı Avcılar olarak hizmet veren çocuk dans yaz kampı Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Dans Yaz Kampı, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk dans yaz kampı eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Dans Yaz Kampı, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklarınızı erken yaşta dansa alıştırdığınızda, dans eğitimleri ve pratikleri ile onların daha güçlü bir bedenle büyüdüklerini göreceksiniz. Dans öncesinde yapacakları ısınma hareketleri ile bedenleri esneyecek; eklem, kas ve kemik gelişimi sağlıklı yönde ilerleyecektir. Çocuklarınızın sosyalleşmesini sağlayan dans etkinlikleriyle çocuğunuz daha aktif bir hayata sahip olacak, günlük hayatlarında disiplin sahibi bir birey olarak yetişmelerine tanık olacaksınız. Düzenli saatlerde planlanan dans dersleriyle çocuklarınızın yeme alışkanlıkları da düzene girecek, enerjisini dans ederek atan çocuğunuz çok daha iyi beslenecektir. Yalnızca fiziksel değil, ruhsal- duygusal ve zihinsel gelişimlerini de çocuklarınızı onlara özel dans kurslarına göndererek destekleyebilirsiniz. Beden dilini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklarınız sosyal hayatlarına daha rahat uyum sağlayacaklar.

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış, bireysel farklılıklarına dikkat edilerek ve pedagojik standartlara uygun şekilde işlenen kaliteli bir çocuk dans eğitimi programları ile onların psikomotor, psiko-sosyal ve bilişsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlanır. Kolayca sosyalleşemeyen, içine kapanık çocukları isterseniz bir spor dalına isterseniz bir sanat dalına yönlendirerek onların önce kendi yetenekleriyle tanışmalarını daha sonra sınıf ortamına yavaş yavaş ayak uydurarak sosyalleşmelerini sağlayabilirsiniz. Asosyalliğe meyilli çocuklarınızı özgürce eğlenebilecekleri, daha pozitif bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak dans kurslarına göndererek hem bugünlerine hem de geleceklerine katkı sağlayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Çocuklar için dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk dans yaz kampı alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Çocuk Dans Yaz Kampı şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

580+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için dans eğitimi alarak yaz aylarını dolu dolu geçiren mutlu öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

260

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.300 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46