Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Dans Kursu

Hareketli ve Özgür Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuğunuzun Sağlıklı Büyümesine Dansla Destek Olun! Çocuklar İçin Dans Kursu Dans Akademi

Çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek, onlara bir hobi kazandırmak ve eğlenerek mutlu olmalarını sağlamak istemez misiniz? Gelin, çocuklarınıza dans sevgisini beraber aşılayalım!

Her biri birbirinden farklı dünyaları temsil eden çocukların gelişiminde, bedensel farkındalık, yaratıcılık ve doğru sosyalleşme alışkanlıkları oldukça önemlidir. Çocuklarına hem bir sanat anlayışı hem de yeteneklerinin farkında olacakları bir hayat vermek isteyen ebeveynler, çocuk dans kursları sizi bekliyor!

Çocuklarınızın bedensel, bilişsel ve sosyal gelişimlerine önemli ölçüde destek olacak çocuk dans kursları ile siz de çocuklarınızı özgüveni yerinde ve kendilerinin farkında bireyler olarak yetiştirebilirsiniz.

Çocuk dans kursları ile çocuklarınızın yalnızca fiziksel gelişimini desteklemekle kalmaz; zihinsel gelişimine, yaratıcılıklarına ve ruhsal gelişimlerine de katkıda bulunursunuz.

çocuk dans kursu

Tüm Çocuk Dans Eğitimleri Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Dans Kursu Programı – Dansın Ritmi İle Büyüyen Çocuklar

Bugüne kadar 580’in üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 40 hafta 60 saatlik Çocuk Dans Kursu programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Dans Kursu Dans Akademi!

Çocuklarınızı özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olarak yetiştirmek istemez misiniz? Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, onlara unutamayacakları keyifli anılar bırakmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Çocuk Dans Kursları programlarından yararlanabilirsiniz!

çocuklar için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuklar için dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için dans kursu

Dans Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimleri belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuk dans kursu

Dansla Büyüyen Mutlu Çocuklar!

Çocuklarınızın vazgeçemeyeceği bir hobisi, dinamik bir yaşamı olsun mu istiyorsunuz? Çocuğunuzun dansa ilgisi var, destekleyecek bir dans kursu mu arıyorsunuz?

Dans etmeyi öğrenmek isteyen, eğlenme ve sosyalleşme ihtiyacı duyan çocuklar; her birine Dans Akademi ailesinde yer var! Çocuğunuz okul ve ödevler arasında sıkışıp kaldıysa, eğlenmesini ve sosyalleşmesini istiyorsanız çocuk dans kursu ile tanışın! Çocuklar için dans eğitimi hediyenizle onları mutlu edin!

Çocuklar İçin Dans Kursu programı sayesinde çocuklarınız çok daha dinamik, zinde ve sağlıklı bir hayat sürdürmeye başlayacak ve yeni arkadaşlarını burada kuracak.

Minik Adımlarla Büyük Başarılar!

Dans etmeye başlayan çocuklar daha pozitif olacak, dans etmenin verdiği mutlulukla okul ve sosyal hayatlarında başarıyı yakalayacaklar!

Bedenlerinden zihinlerine kadar gelişimlerine destek olacak, ileride yaşam kalitelerinin yükseltmek adına sağlam bir adım sayılabilecek çocuklar için dans kursu programlarıyla onların neler başarabileceklerini göreceksiniz. Çocuklarınızla gurur duyacak, nitelikli bir insan yetiştirmenin sevincini yaşayacaksınız. Dans Akademi ailesine siz de katılın, yetenekli çocuklarımızın başarılarıyla övünmeye başlayalım!

Çocuklarınızdaki büyük değişimi ilk günden itibaren fark edeceksiniz. Daha mutlu, daha dinamik ve kendiyle barışık çocuklar yetiştirmek için siz de çocuğunuzu zevk alacağı bir hobiye yönlendirin!

çocuk dans eğitimi
çocuk dans kursları

Dans Akademi ile Yeteneklerini Keşfedin

Dans Akademi olarak, doğru bir eğitimle çocuklarınızın dans yeteneklerini açığa çıkarmalarına yardımcı oluyoruz!

Çocuklarınızın dans tutkusunu küçük yaşta ateşleyebilir ya da profesyonel bir dansçı olmayı hayal edenleri desteklerinizle yetiştirebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, sizin beklentilerinize ve onlara uygun kişiselleştirilmiş çocuk dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, aktivitelerle dolu eğlenceli bir ortamda eğitim almalarının farkını göreceksiniz.

Dansın yaşı yok! Dans Akademi’de dans etmek isteyen 7’den 70’e herkese uygun eğitim var. Siz de çocuğunuzun ayrıcalıklı bir hobisi olsun istiyorsanız, Dans Akademi ailesine katılın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuklar için dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 580’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk dans eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için dans kursu aldırın, en iyi çocuk dans eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuklar için dans kursu
meb ruhsatlı çocuklar için dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için dans kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk dans eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuklar İçin Dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve dans gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuklar için dans kursu

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisine ve merakına kulak verin!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak çocuk dans kursları ile tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuklar için dans kursu ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuklar için dans kursu mezunları

580 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk dans eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

300+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Çocuk dans dersi alan 300’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize farklı dans branşlarında eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Dans Akademi olarak çocuk dans eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

çocuk dans kursu
dans eğitimleri

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklar için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler çocuklar için dans kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Çocuk dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

çocuklar için dans workshop
çocuk dans eğitimi

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk dans kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk dans kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk dans eğitimleri
çocuklar için dans kursu fiyatları

Çocuklar İçin Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk dans kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans kursları dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk dans kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk dans dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk dans kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için dans kursu veriyoruz.

çocuk dans eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk dans dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk dans kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneği Erken Keşfedilmiş Her Çocuk Topluma Kazandırılmış Bir Değerdir! Çocuk Dans Kursları Sizi Bekliyor!

Çocuklarınızın sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuklar için dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk dans kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için dans kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk dans kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için dans eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk dans eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk dans kursu Florya, çocuk dans kursu Bahçelievler, çocuk dans kursu Ataköy, çocuk dans kursu Yeşilköy, çocuk dans kursu Zeytinburnu, çocuk dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk dans kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklarınızı erken yaşta dansa alıştırdığınızda, dans eğitimleri ve pratikleri ile onların daha güçlü bir bedenle büyüdüklerini göreceksiniz. Dans öncesinde yapacakları ısınma hareketleri ile bedenleri esneyecek; eklem, kas ve kemik gelişimi sağlıklı yönde ilerleyecektir. Sosyalleşmeyi sağlayan dans etkinlikleriyle çocuğunuz daha aktif bir hayata sahip olacak, arkadaşlıklar kuracak, disiplin sahibi bir birey olarak yetişmelerine tanık olacaksınız. Çocuk dans dersleriyle yeme alışkanlıkları da düzene girecek, enerjisini dans ederek atan çocuğunuz çok daha iyi beslenecektir. Yalnızca fiziksel değil, ruhsal- duygusal ve zihinsel gelişimlerini de çocuk dans kursu ile destekleyebilirsiniz. Beden dilini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklarınız sosyal hayatlarına daha rahat uyum sağlayacaklar.

Çocuklar için özel olarak hazırlanmış, bireysel farklılıklarına dikkat edilerek ve pedagojik standartlara uygun şekilde işlenen kaliteli bir çocuk dans eğitimi programları ile onların psikomotor, psiko-sosyal ve bilişsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlanır. Kolayca sosyalleşemeyen, içine kapanık çocukları isterseniz bir spor dalına isterseniz bir sanat dalına yönlendirerek onların önce kendi yetenekleriyle tanışmalarını daha sonra sınıf ortamına yavaş yavaş ayak uydurarak sosyalleşmelerini sağlayabilirsiniz. Asosyalliğe meyilli çocuklarınızı özgürce eğlenebilecekleri, daha pozitif bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak dans kurslarına göndererek hem bugünlerine hem de geleceklerine katkı sağlayabilirsiniz.

Dans etmek çocukların zihinsel kapasitelerini, düşünme ve karar verme becerilerini artırmaktadır. Disiplinli olma duygusu kazanan çocuklarınızın zihinsel gelişimine yakından tanık olursunuz. Ezberledikleri koreografilerle hafızalarını geliştirdiklerini gözlemleyecek, iletişim ve kavrama becerilerinin çok daha iyi bir hal aldığını göreceksiniz. Ritim duygusu ve müzik kulağını geliştiren çocuklarınız, dansla başladığı yolculuğa bir enstrüman çalarak devam edebilir; böylece sanatla iç içe bir şekilde büyümeye devam eder. Sanatsal faaliyetlere ilgi gösteren çocukların zihinlerinin daha berrak olduğu, duygu ve düşüncelerini daha kolay kontrol edebildikleri, öğrenme ve bilgiyi hatırlama süreçlerine daha yatkın olduğu dolayısıyla derslerinde daha başarılı notlar elde ettikleri gözlemlenmiştir.

Eğitim Danışmanına Sor

Dans Akademi Iletisim 27

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Çocuklar için dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Çocuk Dans Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

580+

Mezun Öğrenci

Çocuk dans kursu ile dans etmeyi çok seven, mutlu ve pozitif yüzlerce çocuk.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.825

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 9 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46