Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Reformer Pilates Kursu

Vücudunuza Hak Ettiği Değeri Verin!

Kaslarınızı Çalıştırarak Daha Kaliteli Bir Yaşam Tarzına Sahip Olun! Reformer Pilates Kursu Dans Akademi

Günlük koşuşturmalar arasında bedeniniz artık uyarı mı veriyor? Her gün aynı pozisyonda oturmak, kaslarınızı yalnızca gerektiğinde kullanmak yaşam kalitenizi mi etkilemeye başladı?

Aletli bir spor türü olan Reformer Pilates ile kaslarınızın günden güne esnediğini hissedecek, kendinize zaman ayırmanın keyfini çıkaracaksınız. Bedeniniz sıkılaşarak yeniden yapılanırken, odaklandığınız pozisyonlarla beraber zihninizi günlük düşüncelerden arındıracak; kendinizi dinlemeyi öğrenmiş olacaksınız.

Dans Akademi Reformer Pilates eğitimi programımıza, spor yapmayı seven ya da spor yapmaya ihtiyaç duyan, kaslarını geliştirmek ve daha sağlıklı hissetmek isteyen hatta profesyonel pilates eğitmeni olmayı amaçlayan herkesi bekliyoruz!

Reformer Pilates ile günden güne daha güçlü kaslara sahip olacak; bedeninizi şekillendirirken nefes çalışmalarıyla daha sağlıklı bir solunum sistemine ulaşacaksınız.

reformer pilates kursu

Tüm Reformer Pilates Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Reformer Pilates Kursu – Bedenini Canlandır!

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için reformer pilates kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında reformer pilates eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Reformer pilates kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Reformer Pilates Kursu Dans Akademi’de!

Pilates yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel reformer pilates kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

reformer pilates kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı pilates eğitmenleri arasında yer alan isimlerden reformer pilates dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
reformer pilates kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı reformer pilates kursu

Pilates Kursu Sertifikası

Pilates eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz pilates kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında pilates eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

reformer pilates dersi

Sağlıklı Bir Hayata İlk Adımı Sporla Atın!

Sırtınızdaki yüklerden kurtulmak, daha zinde bir vücut ve mutlu bir hayat mı istiyorsunuz? Kendinize vakit ayırmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız Reformer Pilates’e başlayın!

Kaslarınızın sıkılaşmasını istiyor, daha sağlam bir bedene sahip olmayı mı arzuluyorsunuz? Sırt, kol, bacak ve bel ağrılarınızın dinmesini istiyor, özgürce hareket etmeyi mi arzuluyorsunuz? Dans Akademi Reformer Pilates eğitimi ile bedeninizin hareket imkanını artıracak, sınırlarınızı genişleteceksiniz.

Sağlığınız için adımlarınızı sağlam atın. Dans Akademi Reformer Pilates eğitimi ile bedeninize değer verin...

Bedeninizi Güçlendirin, Zihninizi Tazeleyin

Düzenli olarak yapacağınız Reformer Pilates egzersizleri ile daha kaliteli bir yaşam standardına sahip olacaksınız!

Daha dik bir duruş, doğru nefes alışveriş egzersizleriyle kazanacağınız sağlıklı bir solunum sistemi için Reformer Pilates’e hemen başlayın! Usta eğitmenler gözetiminde güvenli bir spor deneyimi yaşamak için Dans Akademi’ye katılın, siz de Reformer Pilates’le zinde hissetmenin hazzını yaşayın!

Spor yaparken yalnızca bedeninizi değil, zihninizi de rahatlamış hissedeceksiniz. Kendinizdeki değişimleri gördüğünüzde başarınızla gurur duyacak; vücudunuzu daha çok seveceksiniz.

reformer pilates dersleri
reformer pilates eğitimleri

Sağlıklı Kaslar, Kaliteli Bir Yaşam!

Hem özgüveninizi tazeleyecek hem de Reformer Pilates ile esnek bir vücuda kavuşmanın keyfini çıkaracaksınız.

İsterseniz amatör olarak isterseniz profesyonel olarak Pilates’e yoğunlaşın; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Reformer Pilates kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı bir ortamda spor yapmanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi’nin güvenli ve ferah ortamında kendinizi geliştirecek, pozitif bir bakış açısıyla daha keyifli günler yaşayacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Reformer Pilates eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 340’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Reformer Pilates eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Reformer Pilates eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Reformer Pilates kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

reformer pilates eğitimi
meb ruhsatlı reformer pilates kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Reformer Pilates kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Reformer Pilates kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Reformer Pilates ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların pilates eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Reformer Pilates Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı reformer pilates dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Reformer pilates derslerimizi pilates eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda pilates eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Reformer pilates en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi pilateste uzmanlaştıracak reformer pilates eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı reformer pilates eğitimi

Öğrenci Yorumları

Bedeninizi Dinleyin, Hantallığa Veda Edin!

Vücudunuza ihtiyacı olan ilgiyi gösterin. Hemen size en uygun pilates programına yazılın.

Spor Tutkunuzu Geliştirin, Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Türkiye'nin en dinamik pilates okulu Dans Akademi ile kendinizi yenileyin.

Kaliteli Bir Hayata İyi Bir Bedenden Başlayın!

Reformer Pilates eğitimi sonrasında vücudunuzdaki değişikliklere çok şaşıracaksınız.

reformer pilates kursu mezunları

340 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize reformer pilatesin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Reformer Pilates kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel pilates kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Reformer Pilates dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek pilates eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler reformer pilates kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; pilatesin duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Pilatesin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir reformer pilates kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece reformer pilates eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca pilates dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
reformer pilates workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü pilates eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle pilates ve diğer spor felsefelerine katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden pilates yapmanın püf noktalarını öğreneceğiniz pilates eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını pilatese adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Pilates yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Pilates ile ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun pilates kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir pilates eğitmeni olmanız için pilates kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

reformer pilates kursları
reformer pilates eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi pilates yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize reformer pilates eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece reformer pilates kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel pilates eğitmeni olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir pilates eğitmeni olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için reformer pilates eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

reformer pilates kursu fiyatları

MEB Onaylı Reformer Pilates Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Reformer Pilates Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Pilates eğitimleri ile kendini keşfeden, kaslarını güçlendiren, bedenlerini sıkılaştıran öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Reformer Pilates Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Reformer Pilates kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Reformer Pilates kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı reformer pilates eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Reformer Pilates kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Reformer Pilates eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Reformer Pilates dersleri veriyoruz.

reformer pilates kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Reformer Pilates dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Reformer Pilates kursu sonrası pilatese devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye pilates kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Reformer Pilates eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kendini Geliştirmek, Daha Sağlıklı Bir Vücuda Sahip Olmak İsteyenlere Özel Reformer Pilates Kursları

Reformer Pilates’le bedenini sıkılaştırmak, kendini güçlendirmek ve zihnini tazelemek isteyenlerin tercihi Dans Akademi! Sosyalleşebileceğiniz, rahatlayacağınız ve spor yapmaktan keyif alacağınız samimi ortama siz de dahi olun! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, size en uygun pilates eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi reformer pilates kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Reformer Pilates eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
reformer pilates kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı reformer pilates eğitimleri ile pilates yapmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Bedenine İyi Bak!

Pilates eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak reformer pilates eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak pilatesi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Reformer pilates kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Reformer pilates kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Pilates kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Reformer Pilates kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Reformer Pilates kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Pilates kursu Florya, pilates kursu Bahçelievler, pilates kursu Ataköy, pilates kursu Yeşilköy, pilates kursu Zeytinburnu, pilates kursu Avcılar olarak hizmet veren pilates kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Reformer Pilates kursu eğitmen kadromuz; pilates alanında uzman, pilates eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca pilates kursu kadromuzda; yoga eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Reformer pilates kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Reformer pilates kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin pilates kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Mat Pilates, herkesin kolaylıkla her yerde yapabileceği; mat adı verilen Pilates minderinin üzerinde basitten başlayan ve esnekliğinize göre zora giden esneme hareketleri ile yapılan bir Pilates türüdür. Mat Pilates’te tercihe göre alet kullanılmayabilir; ancak Reformer Pilatesi, direnç ipleri ve çeşitli boyutlardaki Pilates topları ya da farklı Pilates ekipmanları ile destekleyebilirsiniz. Reformer Pilates ise Pilates aletleriyle yapılabilen, tüm kaslarınızı bir gözetmen kontrolünde geliştirmenizi sağlayan Pilates türüdür. Evde uygulanamayacağı gibi, Reformer Pilates ile Mat Pilates hareketleri birbirlerinden farklılık gösterir. Ancak hem Reformer Pilates ile hem de Mat Pilates ile kendinizi ve bedeninizi dinleme imkanı bulabilir; etkili bir şekilde kas sıkılığı kazanabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız pilates eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Pilates sayesinde stresinizi azaltabilir, kendinize vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Pilates dersleri sırasında öğreneceğiniz hareketlerle kaslarınızı güçlendirecek ve esnetecek, daha sıkı bir bedene kavuşacaksınız.

Pilates’in bir alt türü olan Reformer Pilates, herkesin kolaylıkla yapabileceği bir spor türüdür. Gücünüzü bulabileceğiniz, kendi vücut ağırlığınız ile bedeninizi taşımayı öğreneceğiniz, kaslarınızı esneteceğiniz bir spor dalı olarak Reformer Pilates eğitimi ile her kasınıza yönelik çalışma imkanı bulabilirsiniz. Reformer Pilates evde uygulayabileceğinizi bir spor türü değildir çünkü tamamen Reformer Pilates’e özel olarak hazırlanmış aletler üzerinde yapılır. Siz de eğer bedeninizi çok yönlü bir şekilde güçlendirmek istiyorsanız, kendinize en uygun Reformer Pilates kursu ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Başlangıç seviye 3 aylık bir Reformer Pilates eğitimi ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Reformer Pilates eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Reformer Pilates eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Reformer Pilates Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

340+

Mezun Öğrenci

Reformer Pilates eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

176

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 880 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46