Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Mat Pilates Kursu

Bedeninizi Şekillendirin, Zihninizi Tazeleyin!

Mükemmel Bir Vücuda Kavuşmak İster misiniz? Mat Pilates Kursu Dans Akademi

Her geçen gün bedeninizin güçsüzleştiğini hissediyor, hareketsizlikten kilo alıyor ve kendinizi beğenmiyor musunuz?

Yerinizden kalkmaya üşeniyor, bedeninizi hareket ettirmekten çekiniyor, kaslarınızı çalıştırmanın size zor geldiğini mi söylüyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey spor! Mat Pilates ile hem kaslarınızı çalıştıracak hem de günlük hayatın stresinden uzaklaşarak ruhunuzu rahatlatacaksınız. Bedeninizin ihtiyacı olan dik duruşa ulaşacak, omzunuzdaki görünmez yüklerden kurtulacaksınız.

Hareket etmeye ihtiyacı olanlara, ağır sporlardan hoşlanmayanlara, kaslarını geliştirmeyi arzulayanlara daha güçlü bir bedene kavuşacakları Mat Pilates eğitimi programımızla keyifli bir atmosfer sunuyoruz.

Mat Pilates eğitimi ile bedeninizi dinlemeyi öğrenecek, farkındalığınızı artıracak, omurganızı ve kaslarınızı destekleyerek daha sıkı bir vücuda sahip olacaksınız.

mat pilates kursu

Tüm Mat Pilates Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Mat Pilates Kursu – Bedenini Canlandır!

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için mat pilates kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında mat pilates eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Mat pilates kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mat Pilates Kursu Dans Akademi!

Pilates yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel pilates kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

mat pilates kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı pilates eğitmenleri arasında yer alan isimlerden mat pilates dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
mat pilates kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı mat pilates kursu

Pilates Kursu Sertifikası

Pilates eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz pilates kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında pilates eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

mat pilates dersi

Sağlığınızı Geri Kazanın!

Günlük streslerinizin arasında beden sağlığınızla ilgilenemiyor musunuz? İş ve okul size hareketsiz ve monoton bir yaşamı mı dayatıyor?

Kendinize zaman ayırmaya ne dersiniz? Dengede bir beden, sağlıklı bir zihin çok daha hareketli bir yaşam kazanmak mümkün. Hayat kalitenizi arttırmak istiyorsanız öncelikle kendi bedeninizi sağlıkla yapılandırmaya başlayın! Mat Pilates, düzenli olarak yapıldığında size ihtiyacınız olan dinginliği verecek, omuzlarınızdaki yüklerin ağırlığından kurtulduğunuzu hissedeceksiniz.

Siz de Mat Pilates eğitimleri ile bedeninizin ihtiyaçlarına cevap verin; sıkıntılarınızdan kurtulun, hayata daha pozitif yaklaştığınız günlere sağlam bir adım atın.

Daha Güçlü Beden, Daha Güçlü Bir Zihin!

Düzenli olarak yapacağınız Pilates egzersizleri ile kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Hareketsizliğin getirdiği ağrılarınız azalacak; kaslarınızın esnekliği ile rahatlayacaksınız.

Bedeninizin daha dikleştiğini, postürünüzün yavaş yavaş düzeldiğini, kaslarınızın esneyerek rahatladığını göreceksiniz. Vücudunuz sıkılaşacak, ağrılarınız dinecek ve zihninizi pilates derslerinin sakin atmosferinde temizleyeceksiniz. Pilates hareketlerine odaklandığınızda sorunlarınızdan uzaklaşacak ve spor ile kendinize özel zamanınız olacak.

Hayatında sporla yeni bir sayfa açmak isteyen ve hareketlenmeye ihtiyacı olan herkesi Dans Akademi pilates eğitimleri bekliyor...

mat pilates dersleri
mat pilates eğitimleri

Esnekliğin Tadına Varın!

Ne kadar esnek olabileceğinize siz de şaşıracaksınız! Pilates kursları ile bambaşka biri olacaksınız...

İsterseniz yalnızca spor yapmak ve sosyalleşmek isteyin, isterseniz Pilates’in profesyonellerinden olmayı amaçlayın! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Mat Pilates kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı bir ortamda spor yapmanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi kapsamlı pilates eğitimi programlarıyla hem beden sağlığınızı hem de zihin dinginliğinizi önemsiyor!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Mat pilates eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 710’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Mat pilates eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Mat pilates eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Mat pilates kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

mat pilates eğitimi
meb ruhsatlı mat pilates kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı pilates kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir pilates kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve pilates ders programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların pilates eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Pilates Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı Mat pilates dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Mat pilates derslerimizi pilates eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda pilates eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Mat pilates en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi pilateste uzmanlaştıracak Mat pilates eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı mat pilates eğitimi

Öğrenci Yorumları

Bedeninizi Dinleyin, Hantallığa Veda Edin!

Vücudunuza ihtiyacı olan ilgiyi gösterin. Hemen size en uygun spor programına yazılın.

Spor Tutkunuzu Geliştirin, Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Türkiye'nin en dinamik dans okulu Dans Akademi ile kendinizi yenileyin.

Kaliteli Bir Hayata İyi Bir Bedenden Başlayın!

Mat Pilates eğitimi sonrasında vücudunuzdaki değişikliklere çok şaşıracaksınız.

mat pilates kursu mezunları

710 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize pilatesin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı pilates kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel pilates kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye pilates dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek pilates eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler mat pilates kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; pilatesin duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Pilatesin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir pilates kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece pilates eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca pilates dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
mat pilates workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü pilates eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle pilates ve diğer spor felsefelerine katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden pilates yapmanın püf noktalarını öğreneceğiniz pilates eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını pilatese adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Pilates yapmayı ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Pilates ile ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun pilates kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir pilates eğitmeni olmanız için pilates kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

mat pilates kursları
mat pilates eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi pilates yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize Mat pilates eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Mat pilates kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel pilates eğitmeni olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir pilates eğitmeni olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Mat pilates eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

mat pilates kursu fiyatları

MEB Onaylı Mat Pilates Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Mat Pilates Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Pilates eğitimleri ile kendini keşfeden, kaslarını güçlendiren, bedenlerini sıkılaştıran öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Mat Pilates Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mat pilates kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Mat pilates kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Mat pilates eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Mat pilates kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Mat pilates eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Mat pilates dersleri veriyoruz.

mat pilates kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Mat pilates dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mat pilates kursu sonrası pilatese devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye pilates kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mat pilates eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

“Bedenime Hak Ettiği Zamanı Ayırmak İstiyorum!” Diyenler İçin Mat Pilates Kursları!

Mat Pilates’le bedenini sıkılaştırmak, kendini güçlendirmek ve zihnini tazelemek isteyenlerin tercihi Dans Akademi! Sosyalleşebileceğiniz, rahatlayacağınız ve spor yapmaktan keyif alacağınız samimi ortama siz de dahi olun! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, size en uygun pilates eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi mat pilates kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Mat pilates eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mat pilates kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı mat pilates eğitimleri ile pilates yapmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Bedenine İyi Bak!

Pilates eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Mat pilates eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak pilatesi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Mat pilates kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mat pilates kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Pilates kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi pilates kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Mat pilates kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Pilates kursu Florya, pilates kursu Bahçelievler, pilates kursu Ataköy, pilates kursu Yeşilköy, pilates kursu Zeytinburnu, pilates kursu Avcılar olarak hizmet veren pilates kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mat pilates kursu eğitmen kadromuz; pilates alanında uzman, pilates eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca pilates kursu kadromuzda; yoga eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mat pilates kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Mat pilates kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin pilates kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız pilates eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Pilates sayesinde stresinizi azaltabilir, kendinize vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Pilates dersleri sırasında öğreneceğiniz hareketlerle kaslarınızı güçlendirecek ve esnetecek, daha sıkı bir bedene kavuşacaksınız.

Pilatesin bir türü olan Mat Pilates, herkesin kolaylıkla yapabileceği bir spor. Gücünüzü bulabileceğiniz, kendi vücut ağırlığınız ile bedeninizi taşımayı öğreneceğiniz, kaslarınızı esneteceğiniz bir spor dalı olarak Mat Pilates eğitimi ile özellikle omuz ve kalça arasında kalan kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Mat Pilates’i isterseniz evde kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, herhangi bir sakatlık yaşamamak ve teknikleri doğru uygulayıp en etkili sonucu almak için 3 aylık bir başlangıç programıyla profesyonel bir Mat Pilates eğitimi alabilirsiniz. Mat pilates kursları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Mat pilates eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mat pilates eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Mat pilates Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

710+

Mezun Öğrenci

Mat pilates eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

207

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.035 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46