Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Oryantal Kursu

Bire Bir Derslerle Özel Oryantal’in İnceliklerini Öğren!

Orta Doğu ezgilerinin Mistik Ruhuna Kapılın, Ritimlerin Tadını Çıkarın! Özel Oryantal Kursu Dans Akademi

Tüm dünyaya Orta Doğu’dan yayılmış, Asya’ya, Asya’dan Avrupa ve ardından Amerika’ya yayılmış ve tüm dünyayı ateşiyle kasıp kavuran Özel Oryantal, Dans Akademi’de tüm cazibesiyle sizleri bekliyor!

Oryantal ile kendine vakit ayırmak, bedenini daha fit bir görüntüye ulaştırmak, Özel Oryantal’in Kıvraklığı ile çok daha fit bir vücuda sahip olmak isteyenler Dans Akademi’nin birebir özel Oryantal dersleri ile hayallerindeki eğlenceye ve kıvraklığa kavuşacak; bir yandan dans ederken diğer yandan müzik ve ritim algısını geliştirerek dans etme tekniklerini öğrenecekler!

Özel Oryantal kursu programımızla, tamamen size odaklanmış bir eğitim alacak, beden farkındalığı kazanacak ve formda bir vücut için Özel Oryantal’in kıvraklığında dans etmekten keyif alacaksınız.

Her yıl dans eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

ozel oryantal kursu

Tüm Özel Oryantal Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Oryantal Kursu Programı – Çekici Bir Kıvraklık Yakala!

Özel Oryantal Kursumuz 3 seviye 11 aydan oluşan bir programdır. 1. Seviye Özel Oryantal Başlangıç Kursu, dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, jest ve mimiklerle ifade becerileri, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. 2.Seviye Özel Oryantal Dans Kursu, amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış; ileri seviye Özel Oryantal teknikleriyle sahnede koreografi sergileme deneyimi ve becerisi kazandırmaya odaklı, 4 aylık bir programa sahiptir. 3.Seviye Özel Oryantal Pro Kursumuz ise mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler için 4 aylık sahne gösterileri, kostüm ve makyaj, organizasyon ve yarışma koreografileri üzerine odaklanan bir programı kapsamaktadır.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Oryantal Kursu Dans Akademi’de

Bedeniniz kıpır kıpır Özel Oryantal ezgilerinin ritmiyle canlansın! Dans ederek eğlendiğiniz, profesyonel dans hocalarımızla yeteneklerinizin şekillendiği, kendinizi geliştirdiğiniz, içinizdeki kıvrak dans ateşini ortaya çıkaran Özel Oryantal dans dersleri için bizi tercih edebilirsiniz. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkların esasa alınarak hazırlanan programıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi, en dinamik ve kapsamlı dans derslerini sizlere sunuyor!

özel oryantal eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş isimlerden oryantal eğitimi.

Neden Dans Akademi? »
özel oryantal eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı özel oryantal dans kursu

Oryantal Kursu Sertifikası

Oryantal eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz oryantal kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel oryantal dans kursu

Kanınızı Kaynatacak Özel Oryantal İle Canlanın

Hayatınıza farklı bir canlılık katsanız, monotonluktan kurtulsanız ne iyi olurdu değil mi? Dans ederek bedeninizi esneklik ve kıvraklıkla tanıştırın!

Oryantali seviyor, evde oynamadan duramıyor ya da kına gecelerinin pist yıldızı mı oluyorsunuz? Dans tutkunuzu neden daha ileri bir seviyeye taşımıyorsunuz? Dinamik, heyecanlı, sizi forma sokacak teknikleri ve kilo vermenize imkan sağlayacak, hiç durmayan hareketleriyle bedeninizin esnekliğini keşfedin. Hobinizi tutkuya dönüştürün, dans sizin bir parçanız olsun!

Özel Oryantal kursu programı ile bire bir eğitim almanın tadını çıkarın, Oryantal tekniklerini öğrenin ve dans etmenin hazzını yaşayın!

Özel Oryantalin Kıvrak Hareketleriyle İncelin

Spor yapmaya üşeniyor ama kilo vermek ve biraz incelmek mi istiyorsunuz? Bel çevrenizi Oryantal dans ile canlandıracak, eğlenirken fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız!

Oryantal dansı eğlenceli olduğu kadar doğru eğitmenlerle yapıldığında oldukça sağlıklı bir dans türü. Siz de oryantalin renkli dünyasında özgürce dans edebilir, dans ederek incelebilirsiniz! Vücudunuz gelişecek, zihninizi meşgul eden bütün düşünceler oryantal ile uzaklaşacak! Dans Akademi Özel Oryantal Kursu programı ile kendinize yepyeni bir dünyaya adım atma şansı tanıyın!

Dans Akademi’nin rahat, temiz ve ferah atmosferinde, tamamen size odaklanan özel bir eğitimle oryantalin tüm tekniklerini öğrenecek, eğlenirken istediğiniz inceliğe ulaşacaksınız!

özel oryantal kursu fiyatları
özel oryantal kursu ücret

Dans Yeteneğinizi Özel Oryantal İle Geliştirin

Yeteneğinize yön verin, hayatınızın gidişatını değiştirin… Tekdüze bir yaşam geçirmeyin, dansınızla farkınızı ortaya koyun!

Özel Oryantal kursu programımıza dans etmeyi seven herkesi bekliyoruz! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Özel Oryantal kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Haydi, ne bekliyorsunuz? Kendinizi Oryantal ile şımartmanın zamanı geldi de geçiyor bile! Dans Akademi ailesine katılın, fark yaratan eğitimi le dansa ayrı bir pencereden bakın!

Uluslararası Eğitim Standardı

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan, en kapsamlı Özel Oryantal eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni Özel Oryantal eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özel Oryantalin keyifli dünyasına adım atacağınız kursumuzda, ister hobi amaçlı ister profesyonel olsun, dünyanın en iyi dans okulları ve Özel Oryantal kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız dersler sayesinde farklı uzmanlık alanlarında, ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

özel oryantal eğitimi
meb ruhsatlı özel oryantal dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Özel Oryantal kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Özel Oryantal kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Özel Oryantal derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel Oryantal Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Özel Oryantal dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel Oryantal derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Özel Oryantal eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Özel Oryantal’den bizimle keyif alın! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Özel Oryantal eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoru

özel oryantal dersi

Öğrenci Yorumları

Durmayın, Hemen Başlayın!

Oryantalin ritmiyle içiniz kıpırdanıyorsa, haydi, dansa!

Oryantal Melodilerini Bizimle Keşfedin!

Dans Akademi’de kendinizi geliştirecek, Oryantali yeniden tanıyacaksınız!

Bel Kemerleri Hazır Mı? Şimdi Dansın Tam Zamanı!

İçinizdeki dansçıyı gizlemeyin, Oryantal müzik bedeninizde can bulsun!

özel oryantal dans

300 Mezun Öğrenci

İlk günden itibaren Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Oryantali tanıttık; Oryantal dansının teknik ve pratiğini öğrettik.

Tam donanımlı Özel Oryantal kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Özel Oryantal dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınıza hareket katacak dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler özel oryantal dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek Hip Hop camiası ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
özel oryantal dans kursu istanbul

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

özel oryantal kursları
özel en iyi oryantal kursu

İş İmkanı

Oryantali hobiden mesleğe dönüştürmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel Oryantal kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işinde en iyiyi hedefleyen tüm öğrencilerimize Özel Oryantal dansı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Özel Oryantal kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Özel Oryantal eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

özel oryantal dans eğitimleri
özel oryantal dans dersleri

Özel Oryantal Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Oryantal Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Yunan esintilerine kendini kaptıran yetenekli öğrencilerimiz farklı kültürleri ve dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel Oryantal Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Oryantal kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Özel Oryantal kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı özel oryantal eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Özel Oryantal kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Özel Oryantal eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Özel Oryantal dersleri veriyoruz.

özel oryantal kursu tavsiye

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Özel Oryantal dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel oryantal kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel Oryantal eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kıvrak Ezgilerle Yeteneğiniz Ortaya Çıkacak! – Hayatınıza Hareket Katın!

Oryantali en esnek ve en zarif şekilde yapmak istiyorum, Oryantal dansı çok seviyorum ve öğrenmek istiyorum diyorsanız; Dans Akademi’de size de yerimiz var! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans kursunu bulalım, mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini belirleyerek hayatınıza yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi özel oryantal kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Özel Oryantal eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel oryantal kursu ücret

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Özel Oryantal eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Oryantal’i amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel Oryantal kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel Oryantal kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Özel Oryantal kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Özel Oryantal kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Bale eğitimlerimizden Mini Bale, Klasik Bale ve Yetişkin Bale eğitimlerinde MEB onaylı sertifika; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Halk Dansları gibi diğer tüm dans eğitimlerimizin tamamında kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Özel Oryantal kursu eğitmen kadromuz; salon dansları, hip hop ve break dance gibi serbest stil danslar, Zumba, pilates, yoga, pole dance gibi sportif danslarda uzman ve Türkiye’de gerçekleşmiş çeşitli dans gösterilerinde yer almış; ünlü sanatçıların konserlerinde dansçı olarak sahneye çıkmış, geleceğin dansçılarını yetişmiş ve dans gösterileri yönetmiş isimlerdir. Ayrıca eğitim kadromuzda; akademisyenler, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Özel Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları; Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Danslar sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel Oryantal dersi alan insanların çoğu kendi bedenindeki değişiklikleri farkediyor. Aslında bu dansı spor niyetine yapan büyük bir kitle var. İster evinizde isterseniz bir dans kursu bünyesinde yapacağınız Özel Oryantal ile birlikte siz de kendinizdeki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz. Dans, beden farkındalığınızı yükseltmesi, stres atmanızı sağlamasıyla tercih edilen en keyifli hobilerden biriyken; bir yandan postürünüzü düzeltecek, daha kıvrak bir vücuda, dik ve kendinden emin bir duruşa sahip olacaksınız.

Elbette. Oryantal her yaştan insanın yapabileceği eğlenceli ve hareketli bir dans olmakla birlikte dönüşler, adımlar, bacak – kol koordinasyonları ve çoğunlukla göbek ve bel hareketlerine bağlı bir danstır. Kökeni Ortadoğu olan Oryantal’in tekniklerini çok daha iyi kavramak, yaratıcı koreografileri kolaylıkla oluşturmak, figür kombinasyonlarınızı geliştirmek istiyorsanız dans kursu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi özel oryantal kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Özel Oryantal eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel Oryantal eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Özel Oryantal Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Oryantal’in ritimleriyle hayatlarına mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

251

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.255 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46