Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel Hip Hop Kursu

Sokağın Ruhunu Dansla Hissetmek İsteyenlere Özel!

Özgürce Dans Edin, Hip Hop’ın Ruhunu Özel Derslerimizde Yaşayın! Özel Hip Hop Kursu Dans Akademi

Asi ruhların dansı Hip Hop’la siz de hayatınıza farklılık katacaksınız. Kendinizi yenileyebileceğiniz, keyifli vakit geçireceğiniz ve hareketli dans saatleriyle enerjinizi atacağınız capcanlı bir dans türü ile tanışın!

Günlük koşturmalarınızın arasında kendinize biraz vakit ayırmak ve yeni bir hobi edinmek istemez misiniz? Tamamen size odaklanan kaliteli bir eğitim programı ile yeteneklerinizi geliştirebilecek; özel Hip Hop dersi almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Dans Akademi ile kendinize bir iyilik yapın ve hayatınızın rutinini Hip Hop özel dersi ile değiştirin.

Özel Hip Hop dersi programlarımızı; dans etmeyi seven, Hip Hop’ın başkaldıran ritmlerine katılmak isteyen, kendini dansla geliştirmek ve özgürce dans etmek isteyen herkes için özel olarak hazırladık!

Her yıl dans eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel hip hop kursu

Tüm Özel Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Hip Hop Kursu Programı – Enerjini Göster!

Özel Hip Hop Kursumuz 3 seviye 11 aydan oluşan bir programdır. 1. Seviye Hip Hop Başlangıç Kursu, dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, jest ve mimiklerle ifade becerileri, temel adım, stil ve dönüşler, Hip Hop’ta zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. 2.Seviye Hip Hop Dans Kursu, amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış; ileri seviye Hip Hop teknikleriyle sahnede koreografi sergileme deneyimi ve becerisi kazandırmaya odaklı, 4 aylık bir programa sahiptir. 3.Seviye Hip Hop Pro Kursumuz ise mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler için 4 aylık sahne gösterileri, kostüm ve makyaj, organizasyon ve yarışma koreografileri üzerine odaklanan bir programı kapsamaktadır.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Hip Hop Kursu Dans Akademi’de

Hayatınızın tekdüzeliğinden sıyrılacak, dans pistinde müziğin ritmini bizimle hissedeceksiniz. Hip hop dansın teknikleri artık sizin için zor olmayacak! Dans ederek eğlendiğiniz, profesyonel dans hocalarımızla yeteneklerinizin şekillendiği, kendinizi geliştirdiğiniz, sokak ruhunuzu ortaya çıkaran dans dersleri için bizi tercih edebilirsiniz. Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkların esasa alınarak hazırlanan programıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi, en dinamik ve fark yaratan dans derslerini sizlere sunuyor!

özel hip hop kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, dans etmeye ve başarılı gösterilere imza atan öğrenciler yetiştirmeye kendini adayan, Türkiye’nin en iyi dans hocalarından dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
özel hip hop kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı özel hip hop kursu

Hip Hop Kursu Sertifikası

Özel hip hop eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Hip Hop Kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel hip hop dersi

Harekete Geç, Dans Etmeye Başla!

Monoton bir hayat geçirmek istemiyor, oturduğunuz yerden hemen kalkıp sizi hareketlendirecek eğlenceli bir aktivite mi arıyorsunuz?

Her gününüzün aynı geçmesinden, saatlerin birbirini tekrarlamasında sıkıldınız mı? Kendinizi geliştirecek ve sizi daha aktif kalacak yenilikler mi arıyorsunuz? Dans etmek istiyor ama grup eğitimlerinin size göre olmadığını mı düşünüyorsunuz? Hip Hop özel dersleri ile tüm sorularınız yanıt bulacak, hayatınızın gidişatını değiştireceksiniz.

Dans Akademi’ye gelin, tamamen size özel hazırlanmış Hip Hop eğitimi planıyla özgürce dans etmenin tadını çıkarın! Yalnızca dans eğitmeniniz ve siz olacak, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz!

Hip Hop Özel Dersi ile Kendine Zaman Ayır!

Haydi, ne duruyorsunuz? Bedeninizi hareketsizlikten kurtarmanın en güzel yoluyla tanışın! Tüm ilgi ve dikkatin üzerinizde olduğu özel Hip Hop dersleri ile kendinizi değiştirmenin ilk adımını atın!

Özel Hip Hop dersi ile tüm dikkatin üzerinizde olduğu kapsamlı bir dans eğitimi programına adım atcaksınız. Yepyeni hobinizin tadını çıkartacak, teknikleri en iyi şekilde öğrenmek için rahatca hareket edebileceksiniz. İçinizdeki dansçıyı özel Hip Hop dans salonlarımızda özgür bırakacak ve Dans Akademi’de ayrıcalıklı eğitimlerden yararlanmanın keyfini çıkaracaksınız.

Kendinizi yeniden tanıma imkanı bulacağınız Özel Hip Hop dersleri sırasında özgürce dans etmenin ve yeni teknikleri rahatça öğrenmenin tadına varacaksınız.

özel hip hop dersleri
özel hip hop eğitimi

Hayatının Temposunu Değiştir!

Hip Hop müzikleriyle sınırlarınızı aşacaksınız! Özel Hip Hop dersleri ile bedeninizi yeniden tanıyın, neler yapabileceğinize şaşırın!

Hip Hop’la capcanlı bir hayata daha yakın olun! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Özel Hip Hop kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi’de herkese yer var! Siz de ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmak için büyük dans ailemizin bir parçası olun…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Özel Hip Hop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 230’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Özel Hip Hop eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Özel Hip Hop eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Özel Hip Hop kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

özel hip hop eğitimleri
meb ruhsatlı özel hip hop kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Özel Hip Hop kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Hip Hop kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Özel Hip Hop derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel Hip Hop Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Özel Hip Hop dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Hip Hop özel derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Hip Hop özel eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Hip Hop’ta kendini bizimle ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Özel Hip Hop eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel hip hop eğitimi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Dans etmekten korkmayın, dans pisti sizi bekliyor!

hip hop kursu mezunları

230 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz gün itibarıyla Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize Hip Hop dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı Özel Hip Hop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Özel Hip Hop dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Dans ederek eğlenmek isteyenler, profesyonel dans sanatçısı olma hayalini kuranlar, konservatuar hazırlık sürecindeki öğrenciler, fiziksel yeteneklerini geliştirmek isteyenler, bedeniyle kendini ifade etmeyi sevenler için kapsayıcı bir programla birbirinden çeşitli kurslar hazırladık! Teknik atölyeler, konservatuar programları, kişisel ve mesleki gelişim kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler hip hop kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek Hip Hop camiası ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
hip ho workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

hip hop kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel Hip Hop kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize Hip Hop eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Hip Hop özel dersi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Hip Hop özel eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

hip hop eğitimleri
hip hop kursu fiyatları

MEB Onaylı Özel Hip Hop Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Hip Hop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans tutkusuyla ve Hip Hop’ın dinamik isyanıyla pisti ateşe veren öğrencilerimiz ister amatör ister profesyonel olsun kendilerine bizimle dansın tekniklerini en iyi şekilde öğrenecekleri keyifli bir yol çiziyorlar. Sokaktan doğmuş dansların tekniklerini en iyi şekilde öğrenmek, eğlenerek dans etmek ve çok yönlü bir dans sanatçısı olmak için öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atın!

Hip Hop Özel Dersi Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel Hip hop kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Özel Hip Hop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Hip Hop özel eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel Hip Hop eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel Hip Hop kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Hip Hop özel eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Hip Hop özel dersleri veriyoruz.

özel hip hop kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Hip Hop özel dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için Hip Hop özel eğitimleri sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Hip Hop özel eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sokağın Ritmini Bizimle Öğrenin, Eğlenin, İçinizdeki Asi Ruhu Açığa Çıkartın!

Kulaklığınızda dinlediğinizi bedeninizle yansıtmak mı istiyorsunuz? Etkili bir dans kursu programıyla Hip Hop kültürünü sahneye taşımak mı istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Hip Hop dans ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans kursunu bulalım, mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini belirleyerek hayatınıza yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi özel hip hop kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Hip Hop özel eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel hip hop kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Özel Hip Hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Hip Hop’ı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel Hip Hop kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel Hip Hop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Özel Hip Hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Hip Hop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Bale eğitimlerimizden Mini Bale, Klasik Bale ve Yetişkin Bale eğitimlerinde MEB onaylı sertifika; Sosyal –Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Halk Dansları gibi diğer tüm dans eğitimlerimizin tamamında kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Özel Hip Hop kursu eğitmen kadromuz; salon dansları, Hip Hop ve Break Dance gibi serbest stil danslar, Zumba, Pilates, Yoga, Pole Dance gibi sportif danslarda uzman ve Türkiye’de gerçekleşmiş çeşitli dans gösterilerinde yer almış; ünlü sanatçıların konserlerinde dansçı olarak sahneye çıkmış, geleceğin dansçılarını yetişmiş ve dans gösterileri yönetmiş isimlerdir. Ayrıca eğitim kadromuzda; akademisyenler, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Salsa, Tango, Bachata, Marangue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal – Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal – Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Hip Hop dans geliştiği kültür ve ritmik yapısı itibariyle diğer neşeli dans türlerinden biraz daha farklıdır. Hip Hop’la beraber özellikle bedeninizin tüm vücut koordinasyonunu sağlayacak, dans figürleri sayesinde el ve ayak uyumunuzu geliştirebilecek, doğru nefes alıp verme çalışmalarıyla daha sağlıklı bir solunuma kavuşabileceksiniz. Hip Hop dans müzikleriyle dans etmek size farklı bir bakış açısı kazandıracak, gün boyu düşünmekten yorulmuş zihninizi rahatlatmanıza imkan tanıyacak ve sorunlarınızdan uzaklaşmanıza olanak sağlayacaktır. Dans etmenin yararları arasında vücudunuzun dinç bir görünüme ve esnek kaslara sahip olması, daha canlı bir bedenle daha verimli bir gün geçirmeniz sayılabilir. Hip Hop dans ile saydığımız tüm bu yararları ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Kökleri Amerika’nın sokaklarına dayanan Hip Hop aslen bir yeraltı kültürüdür. Getto adı verilen mahallelerde dans etmeye başlayan gençler, bir isyan bayrağını çeker ve tüm dünyaya hızla yayılacak bir dans türünün fitilini ateşler. 1962 yılında James Brown’ın Live at The Apollo (Apollo’da Canlı) kaydıyla müzikte bir temel atılmış olur: Break Beat olarak isimlendirilen davul ritmi. Bu sırada sokaklarda elleri üzerinde figürler sergileyen, başları üzerinde dönen, çeşitli figürler sergileyen gençler çoğalmaya başlar. Daha sonra Muhammed Ali, Sonny Liston ile yapacağı maç öncesi Hip Hop’ın can damarı olan kafiye kullanımını gözler önüne serer. New York sokaklarından tüm dünyaya yayılan bu sokak dansı tamamen müziğin ritmine göre içgüdüsel hareketlerin kombinasyonuyla yapılır. Basit Hip Hop dans figürlerini herkes kolaylıkla uygulayabilir. Eğer Hip hop dansının tekniklerini merak ediyor ve daha ileri bir seviyeye taşımak istiyorsanız, bir dans kursuna yazılarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Hip Hop özel eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel Hip Hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Özel Hip Hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

230+

Mezun Öğrenci

Hip Hop’ın ritmini hayatlarına katmış yüzlerce yetenekli öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

234

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.170 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46