Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Özel 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu

Birebir Eğitim İle Hayallerinize Sağlam Adımlar Atın!

Tamamen Size Odaklanan Özel Bale Eğitimi İle Başarıya Doğru! İleri Seviye Bale Kursu Dans Akademi

Neredeyse emeklemeye başladığı günden itibaren hayatını Bale ile şekillendirmiş yetenekli öğrencilerimizin hayallerine giden yolda son aşamayı da beraber atlatıyoruz.

Aldıkları temel eğitimleri çok daha ileri götürecek, onları profesyonel hale getirecek, dans eğitmenleri ile birebir eğitim saatleri geçirerek eksiklerini kapatabilecekleri Bale çalışmalarımızla geleceğin dans sanatçılarını yetiştiriyoruz. Dans Akademi olarak genç yeteneklerimizi desteklemekten gurur duyuyor, onlara özel hazırlanmış özel Bale dersleri ile teke tek çalışmalarında yüksek verimi almalarını amaçlıyoruz.

Özel 13 – 18 yaş İleri Seviye Bale Eğitimi programımızı, dans etmeyi meslek haline getirmeyi arzulayan gençlerimizin bilgi ve teknik birikimini artırmak adına özel olarak hazırladık.

Her yıl Özel Bale eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Tüm Özel Bale Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
İleri Seviye
Süre
4 Seviye 640 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel 13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu – Kariyerimizin Temellerini Sağlam Atıyoruz!

Bugüne kadar 440'ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 seviye 640 saat bale eğitimi programımızla gençlerimizi dans etmenin keyifli yolculuğuna çıkaracağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel 13 - 18 yaş Bale Kursu Dans Akademi’de!

Özel 13 - 18 yaş Bale ile hayatına hareket katmak Bale’yi profesyonel bir seviyeye taşımak isteyen gençlerimiz için; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Özel 13 - 18 yaş Bale kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler olarak hazırlanmıştır!

özel bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden ileri seviye bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
özel ileri seviye bale eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı özel  bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen MEB onaylı ileri seviye bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Hayallerinizin Peşinden Gidin!

Gençlik döneminde hayallerine kulak verip 18 yaşında profesyonel olmayı hayal etmiş gençlerimize o gün geçmeden eğitim vermeye devam ediyoruz.

Bale çocuklarınızın tutkusuysa, bu köklü dans temelinde bir kariyer inşa etmek istiyorlarsa siz de çocuklarınızın isteklerine kulak verin ve onların alanında ünlü baletler ve balerinler olarak anılmalarına destek olun. Eğitmenlerinin özel olarak ilgileneceği Özel Bale eğitimi ile tekniklerini geliştiren genç yetenekler yetiştiriyoruz. Dans Akademi’nin İleri Seviye Bale Kursları ile hayallerinizin peşinden koşun!

Eğlenirken öğreneceğiniz, öğrenirken gelişeceğiniz Özel 13 – 18 yaş Bale kursu programımız; Bale tutkusuyla geleceğini hazırlayan tüm gençlerimizi bekliyor!

Dans Akademi ile Dansınızın Temelini Sağlam Atıyoruz!

Sürekli dans etmek istiyor, figürlerinizin mükemmelleşmesi için durmadan çalışıyor musunuz? Bale’yi bir meslek haline getirmek isteyen öğrencilerimiz için en dinamik ve tekniklerini geliştirebilecekleri eğitimleri veriyoruz!

Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz keyifli Bale dersleri mi arıyorsunuz? Samimi bir ortamda, geniş sınıflarda kaliteli hazırlanmış programlar ve alanında uzman hocalardan mı eğitim almak istiyorsunuz? Eğitmen ilgisinin tamamen üzerinizde olduğu Özel Bale dersleri ile siz de tekniklerinizde uzmanlaşacaksınız. Dans Akademi ile Bale’nin keyifli yanını keşfedin, mesleğinizin temellerini sağlam atın!

Özel 13- 18 yaş İleri Seviye Bale Kurslarımızı, yeteneğini geliştirmek isteyen gençler ve çocuklarının başarılarıyla gurur duymayı arzulayan aileler için özel olarak hazırladık.

özel ileri seviye bale eğitimi
özel ileri seviye eğitimleri

Sürekli Gelişin, Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Bale’de her gün daha da ileri gidin. Yeni teknikler öğrenin, öğrendiğiniz tekniklerde ustalaşın. Bedeninizin sınırlarını keşfedeceğiniz Özel Bale kurslarımız sizleri bekliyor.

İster sadece dans tutkunuzu ateşlemek, isterseniz dansı bir meslek haline getirmek… Hiç fark etmez! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Özel 13 - 18 yaş Bale kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans tutkunuzu Dans Akademi ile besleyin, başarılı bir kariyere giden uzun yolunuzda temellerinizi dopdolu bir program ve tamamen size özel bir program ile atın.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 440’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Özel 13 - 18 yaş Bale kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

özel ileri seviye bale kursu
meb ruhsatlı özel bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Özel 13 - 18 yaş Bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Özel 13 - 18 yaş Bale kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Özel 13 - 18 yaş Bale derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel 13 - 18 yaş Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Özel 13 - 18 yaş Bale dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel 13 - 18 yaş Bale derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Özel 13 - 18 yaş Bale en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

özel ileri seviye bale eğitim

Öğrenci Yorumları

Hayal Edin, Başlayın!

Profesyonel Bale sanatçısı olup, sahnelerde ışıldamak istiyorsanız hiç durmayın!

Bale Kursu ile Tekniklerinizi Geliştirmeye Devam edin

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi ile tam donanımlı bir Bale sanatçısı olmanın temelini atın.

Yeteneğinizi Geliştirin, Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Sahnede kendinizi hayal edebiliyorsunuz değil mi? Şimdi dans etmenin tam sırası!

özel ileri seviye bale kursu

440 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Özel 13 - 18 yaş Bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Özel 13 - 18 yaş Bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Özel 13 - 18 yaş Bale dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
özel ileri seviye bale kursları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
özel ileri seviye bale kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Koçluğu

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Özel 13 - 18 yaş Bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

özel ileri seviye bale eğitimi kariyer koçluğu
özel bale eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Özel 13 - 18 yaş Bale kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

özel 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitimi fiyatları

MEB Onaylı Özel 13 - 18 yaş Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel 13 - 18 Yaş Bale Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Baleyi kariyer hedefleri arasına koyan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Özel 13 - 18 yaş Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel 13 - 18 yaş Bale kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Özel 13 - 18 yaş Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Özel 13 - 18 yaş Bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Özel 13 - 18 yaş Bale dersleri veriyoruz.

özel bale kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Özel 13 - 18 yaş Bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Özel 13 - 18 yaş Bale kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Geleceğin Nitelikli Balerin ve Baletlerini Özenle Yetiştiriyoruz! 13 - 18 Yaş Özel Bale Kursları

Dans tutkusunu mesleki birikimi ile harmanlayarak geleceğin yıldızı olmak isteyen balerin ve baletlerin her adımında yanlarında oluyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi özel bale kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel ileri seviye bale kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Bale’yi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel 13 - 18 yaş Bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel 13 - 18 yaş Bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Özel 13 - 18 yaş Bale kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Özel 13 - 18 yaş Bale kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, Özel 13 - 18 yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Özel 13 - 18 yaş Bale kursu eğitmen kadromuz; Sosyal Latin, Salon ve Halk dansları ile Bale alanında uzman, yurt içi ve yurt dışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitim kadromuzda; zumba, pilates, yoga gibi sportif dans ve aktivite eğitimleri veren uzmanlar, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel 13 - 18 yaş Bale kurslarımıza katılım yaşı, programda belirtilen yaş aralığını kapsamaktadır. 7’den 70’e dans tutkusu olan herkes için eğitim veriyoruz. Özel 13 - 18 yaş Bale dans kurslarımız, katılımcıların yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve Genç sınıfları için ders programları oluşturuluyor. 18 yaş altı öğrencilerimizin derslere katılması için velilerinin izni gerekiyor.

Bale çok küçük yaşlarda temeli atılan bir dans çeşididir. 4-5 yaş, 6-12 yaş ve 13- 18 yaşları arasında Dans Akademi Bale kurslarına çocuklarınızı yazdırabilirsiniz. İleri seviye bale kursu çocuklarınızın postürünün düzelmesine katkı sağlar ancak temel amacı, Bale’yi profesyonel seviyelere taşımak isteyen gençlerin ihtiyaçlarına cevap vermek ve yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmektir. Dans ederek vücutlarına esneklik kazandıran gençler bir yandan hayalleri peşinden koşarken diğer yandan yeni bir karakter ve sorumluluk duygusu inşasını dans ederek gerçekleştirebilir.

İleride profesyonel dans kariyeri yaratmak isteyen çocuklarımızın, dans temelini iyi atmaları gerekmektedir. Bu nedenle, bir profesyonelden alacakları eğitim dışında Bale’nin İleri tekniklerini öğrenmeleri ve ondan zevk almaları çok mümkün değildir. Siz de kendinize uygun bir İleri Seviye Bale kursu ile çocuklarınızın dans tutkusunu ilerletebilir, onları küçük dansçılardan başarılı bir balerin ya da baletlere dönüştürebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi özel bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Özel 13 - 18 yaş Bale Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

440+

Mezun Öğrenci

Özel 13 - 18 yaş Bale eğitimi alarak mesleki birikiminin temellerini bizimle sağlam atan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

186

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 930 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46