Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Hip Hop Kursu

Yerinde Durma, Harekete Geç!

Başkaldıran Ritimlere Ayak Uydur… Genç Hip Hop Kursları Dans Akademi

Zincirlerini kırmak, yaşamın monotonluğunu dansla renklendirmek, kendini Hip Hop’la ifade etmek istiyorsan bu kurs ilgini çekecek!

Genç hip hop kursu ile okul ve sınav endişesinden, gündelik hayatın yarattığı stresten uzaklaşın, beden farkındalığınızı ve müzik algınızı geliştirerek renkli bir dünyaya merhaba deyin. Hip Hop’ın ruhunu aktardığımız genç Hip Hop dersleri ile sokakların yaratıcı ve asi dansını sahnelere taşımaya hazır olun…

Genç hip hop kursu programımızı, dans tutkusunu hayata geçirmek, bedenini güçlendirirken özgürce dans etmek, sosyalleşmek ve sınırlarını keşfetmek isteyen gençler için özel olarak hazırladık!

Genç hip hop eğitimi almaya başlayan öğrencilerin kas ve kemik gelişimi yaşıtlarına oranla daha hızlı ve sağlıklı ilerliyor; sosyal bir ortamda vakit geçiren gençlerin iletişim becerileri artıyor.

genç hip hop kursu

Tüm Genç Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Hip Hop Kursu Programı

Bugüne kadar 500’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Genç Hip Hop Kursu programımızla dans tutkunuzu sahnelere taşımanıza olanak tanıyor, ayrıcalıklı bir hobi edinmenizi sağlıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Hip Hop Kursu Dans Akademi!

Gençlerimiz özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olmasın mı? Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, günlük hayatın streslerinden onları arındırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç hip hop kursları ile tanışın!

genç hip hop kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç hip hop derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından gençler için hip hop kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
genç hip hop kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı genç hip hop kursu

Hip Hop Kursu Sertifikası

Gençlerimizin aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç hip hop kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç hip hop eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç Hip Hop eğitimi alarak suça ortak olmayın!

genç hip hop kursları

Yeni Bir Aktivite Mi Arıyorsunuz?

Dinlediğiniz Hip Hop müziklerine artık yalnızca ritim tutarak değil tüm bedeninizle mi eşlik etmek istiyorsunuz?

Okul sonrası kalan boş vakitlerinizi bilgisayar başında, evde oturarak veya sosyal medyada vakit öldürerek geçirmekten sıkıldınız mı? Hip hop müziklerinin özgür ve enerjik ritimleri kulağınızdan düşmüyor mu? Sevdiğiniz şarkıların kliplerindeki dansçılar gibi dans etmeyi öğrenmek mi istiyorsunuz? Hiç durmayın, genç hip hop kursu için eğitim danışmanlarımızla görüşün…

Dans Akademi’de stresinizi ve endişelerinizi bir kenara bırakın ve genç hip hop dersleri ile öğrendiğiniz figürleri sergileyerek deşarj olmaya bakın…

Hayatınızın Başrolü Olun!

Hayatın olumsuzluklarına dansla yanıt verebilirsiniz! Genç hip hop kursları ile müziğin ve dansın isyankar yönüyle tanışın…

Genç hip hop dersleri ile dans ederken hayatınızın başrolü olduğunu hissedecek, her başarılı dans figüründe daha da özgüven kazanacak, sağlam postürünüz ve stilinizle gündelik hayatta bile hemen farkınızı hissettireceksiniz. Dans Akademi’ye gelin, Hip Hop ritimlerinin enerjisini figürlerimize birlikte yansıtalım.

Genç hip hop eğitimi ile kendinizi yeniden tanıma fırsatını kaçırmayın, pasif bir dinleyici değil yere sağlam basan bir dansçı haline gelin…

genç hip hop eğitimleri
genç hip hop eğitimi

Harekete Katılın!

Gelecek hakkında kaygılanmak yerine genç hip hop kursları ile yüzlerce öğrencimiz arasına katılın, siz de kendi potansiyelinizi keşfedin…

Dans ve müzik tutkunuzu okul ve sınav kaygısı, mesleki endişeler, gelecek düşüncesi gibi gündelik telaşların altına gömmek zorunda değilsiniz. Dans Akademi’de dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş genç Hip Hop kursu programlarıyla gerçek benliğinizi tanıyın, hayatınızın iplerini elinize alın.

Dans Akademi’de herkese yer var! Siz de ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmak için büyük dans ailemizin bir parçası olun…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan genç hip hop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç hip hop eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

En iyi genç Hip Hop kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alın!

genç hip hop dersleri
meb ruhsatlı genç hip hop kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç hip hop kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç hip hop kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun genç Hip Hop eğitimleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç hip hop dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların genç hip hop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Genç Hip Hop Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı genç hip hop dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç hip hop dersi içeriklerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda öğrencilerimize aktarıyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç hip hop eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla deneyim kazandırıyoruz.

Kendini dansla ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç hip hop eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

genç hip hop dersi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Genç Hip Hop kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de genç hip hop dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Genç hip hop kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

genç hip hop kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize hip hop dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı genç hip hop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç hip hop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye genç hip hop dersleri verdik.

Tamamen gençlerimize özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç hip hop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç hip hop kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç hip hop kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler genç hip hop kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik genç hip hop eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin genç hip hop kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir gençler için hip hop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç hip hop eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç hip hop eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
genç hip hop workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, genç hip hop kursları dışında da kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç hip hop eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz genç hip hop dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyor, dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç hip hop kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

genç hip hop dersleri
genç hip hop dersi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize genç hip hop kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Genç hip hop kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor gençler için hip hop eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

genç hip hop kursu fiyatları

Genç Hip Hop Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Hip Hop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç hip hop kursları ile dans etme tutkularını ateşleyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de hip hop kursu sonrası hangi eğitimleri almalıyım diyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına göz atın, dans etmeye devam edin!

Genç Hip Hop Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç hip hop kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç hip hop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç hip hop kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans tutkunlarının yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun hip hop dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç hip hop kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç hip hop kursu veriyoruz.

genç hip hop kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç hip hop dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç hip hop kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç hip hop eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Daha Mutlu, Sosyal ve Özgüvenli Gençler Dans İle Yetişiyor! Genç Hip Hop Kursu Fırsatını Kaçırmayın!

Gençlerin en çok tercih ettiği danslardan olan hip hop kursları Dans Akademi ayrıcalıklığıyla sizlerle! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, genç hip hop eğitimlerinden bahsedelim. Çocuklarınıza en uygun dans kursunu bulalım, hayatınıza renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi genç hip hop kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik genç hip hop kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
genç hip hop kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı genç hip hop kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç hip hop eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç hip hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede ilerlemek istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Genç hip hop kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Genç hip hop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviye ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç hip hop kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi genç hip hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Hip Hop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç hip hop kursu Florya, genç hip hop kursu Bahçelievler, genç hip hop kursu Ataköy, genç hip hop kursu Yeşilköy, genç hip hop kursu Zeytinburnu, genç hip hop kursu Avcılar olarak hizmet veren genç hip hop kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç hip hop kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Genç hip hop eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç hip hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi genç hip hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Genç hip hop kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Genç hip hop eğitimleri ile hayatına hareket ve mutluluk katan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

206

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.030 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46