Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kadın Girişimciler İçin İş Fikirleri: Dans Okulu Açmak İster misiniz?

Dans Tutkunları İçin Kadın Girişimci Destekleri

Hayatınızın tamamını ev hanımı olarak geçirmek zorunda değilsiniz. Beklentilerinize, zevklerinize ve ilgi alanlarınıza da fırsat tanımalı, kendinizi iyi hissettirecek bir şeyler yapmalısınız. Dans etmeyi çok seviyor, günlük rutinlerinizde bile dansa yer veriyorsanız neden bir dans kursu sahibi olmayasınız ki?

Bir dans kursu açarak sizin gibi müzik ve dans olmadan yaşayamayan, hobi ya da profesyonel olarak dans eden ve dans ettikçe enerji depolayan kişilere ilham verebilir, kendiniz için çok daha huzurlu ve mutlu olacağınız bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Dilerseniz şimdi, dans okulu açma maliyeti ve dans okulu açmak için gerekenlere göz atalım…

[widget-228]

Dans Okulu Açmak İçin Gerekenler

Kadın girişimci iş alanlarının en popüleri olan dans okulları, hem yetişkinlere hem de çocuklara dans eğitimi verebilen merkezlerdir. Dolayısıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kişisel gelişim kurslarının uyması gereken yönergelere bağlıdır. Bu yüzden dans okulu açmak için gerekenlerden ilki, MEB standartlarındaki afetlere dayanıklılık, oda ve dersliklerin m2 şartları, kurucu ve eğitmen donanımı gibi detaylara uygunluk almaktır. Bu süreçler, profesyonel bir şekilde yürütüldükten sonra bir dans okulunda bulunması gereken;

  • Estetik bir dekorasyon,
  • Dansın büyüsünü aktaran aksesuar, eşya ve detaylar,
  • Müzik tesisatı,
  • Ayna ve barlar,
  • Jimnastik ipler, 
  • Step tahtaları vs. ekipmanlar tedarik edilmelidir. 

Bu noktada, binanın güvenliğinden ekipmanların teminine, eğitmen ve personel kadrosundan dekorasyona kadar olan dans kursu açma maliyeti sizi düşündürdüyse işinizi kolaylaştıracak bir öneride bulunabiliriz: Dans kursu franchisingi!

Dans Kursu Açmak İçin Franchising Almak İyi Bir Fikir mi?

Kadın girişimci desteği sunan bir kurumun franchise sistemine dahil olmak, sizlere işinizin hazır, risksiz ve düşük maliyetli bir şekilde sunulması olarak da ifade edilebilir. Dolayısıyla sıfırdan bir işe atılmaktansa tanınan ve bilinen bir markanın franchisingini alarak piyasaya girmek, çok daha akıllıca bir yatırım olacaktır. Dans okulu açma maliyetinizi azaltan bu sistem ile çok daha az bütçe ile büyük getirili işlere girebilmeniz mümkündür.

Dans okulu açmak için franchisingini almaya karar verdiğiniz kuruma ulaşarak form doldurmanız, size yönetilen bazı sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. Firma sahibinin değerlendirmesi olumlu olursa bayilik sözleşmesi yaptıktan sonra dans kursunuzu açabilirsiniz. Bu sayede hem kârlı bir işe girmiş olur hem de markanın bir temsilcisi olarak iş dünyasındaki prestijinizi artırırsınız.

Dans Okulu Açmak İçin Dans Akademi’ye Gelin!

Kadın girişimci iş alanları, profesyonel yaşamda inovatif fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz, başarma duygusunu tadabileceğiniz ve yakın çevrenizden takdir toplayabileceğiniz girişimler içeriyor. Dans Akademi’nin franchise sisteminden destek alarak vaktinizden, emeğinizden ve paranızdan olmadan başarılı bir girişim yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kadın girişimci desteği sunan Dans Akademi ile kendi dans kursunuzu açın, enerjik ve keyifli bir çalışma ortamına sahip olun! İşinizin tüm detaylarını kontrol ederek kendinizi geliştirmeye hiç durmadan devam edin! Haydi, Dans Akademi’nin franchise sistemi ile ilgili bilgi alın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46