Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Girişimcilik Destek Programı ile İş Sahibi Olun!

Genç Girişimciler İçin İş Fikirleri: Dans Okulunuz Olsun İster misiniz?

Okulu bitirdikten sonra profesyonel yaşamdaki gerçeklerle karşılaştınız ve ümitsizliğe mi kapıldınız? İş yerinde emir ve baskı altında olmaktan rahatsızsanız ve “Kendi işimi kurmalıyım” diyorsanız genç girişimciler için iş fikirleri sunan kurum ve sistemlerden destek alarak işinizdeki tek söz sahibi olabilir, bu sayede de motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Üniversite, sizi ancak teknik olarak iş hayatına hazırlayabilir. Ancak iş dünyasının yorucu temposu, rutin düzeni ve yoğunluğuna uyum sağlamanız, sizin kişiliğiniz ile ilgilidir. Kurumsal yaşamdaki bu düzene ayak uyduramayacağınızı düşünüyor ve yalnızca kendi işinizin patronu olunca mutlu olacağınıza inanıyorsanız genç girişimcilere destek veren kurumları inceleyebilirsiniz. Araştırmalarınıza, yazımıza göz atarak başlamaya ne dersiniz?

[widget-228]

Genç Girişimci Desteği: Hayallerinizin Peşinden Koşun Dans Okulu Açın

Siz de bir müzik duyar duymaz dans etmeye başlayan ve dans ederken kendinden geçenlerden misiniz? Öyleyse genç girişimci iş fikirlerinden sizin için en ideali, dans kursu açmak! Peki ama neden bir dans okulu açmalısınız? İşte, cevabınız:

  • Dans okulu gideri az ama getirisi yüksek bir merkezdir.
  • Dans okulu, yaş fark etmeksizin herkese hitap ettiği için geniş bir öğrenci portföyünüz ve satış hedefiniz olur.
  • Sanat dolu bir ortamda, yeni insanlarla tanışmanın tadını çıkarırsınız.
  • İşinizin tüm detaylarını kontrol etme imkanı bulursunuz.
  • Ülke ekonomisine katkı sağlarsınız.
  • Parlak fikirlerinizi hayata geçirebilme şansını elde edersiniz.
  • Kurumsal yaşamdaki 9-6 çalışma düzenine göre çok daha aktif, canlı ve renkli bir çalışma düzeniniz olur.
  • Dans etmeyi sevenlere ilham, iş arayan gençlere ise istihdam kaynağı olursunuz.
  • Dans kursunuzda farklı dans türlerine yer vererek yeni kültürleri tanırsınız.
  • En iyisi de kimseye hesap vermek zorunda kalmaz, kendi kendinizin patronu olursunuz.

Hem İş Hem Eğlence Bir Arada: Dans Kursu

Dans okulu açmak, çoğu girişimci için iyi gelen bir fikir olmasına rağmen Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen standartlar ve dans okullarında bulunması gereken ekipman detayları ile çoğu kişiyi, bu iş fikrinden vazgeçirmektedir. Bu noktada, giderlerinizdeki en büyük kalemin de reklam ve tanıtım harcamaları olduğunu söylememiz yerinde olacaktır. Hem çocuk hem de yetişkinlere hitap edebileceğiniz, verdiğiniz eğitimlerle gelecek için başarılı ve sosyal bireyler yetiştirebileceğiniz, ünlü dansçıların arkasındaki destekçi olacağınız dans kursunuz ile başarmanın tadını çıkarabilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıracak Bir Yöntem: Dans Kursu Franchisingi

Dans Akademi’nin kuruluşundan bu yana özenle oluşturduğu imajı ve bugünlere gelene kadar biriktirdiği başarı hikayelerinin bir parçası da siz olmak ister misiniz? Güçlü bir iş kadını olabilmek ve keyifli bir dans stüdyosu açmak için Dans Akademi’ye gelebilir, genç yaşta önemli başarıların altına imzanızı atabilirsiniz.

Dans kursu açmak için gerekenlerden yasal sürecin yürütülmesine, sosyal medya ve tanıtım çalışmalarınızdan dans stüdyonuzun dizaynına, mali düzeninizden eğitmen ve personelinizin oryantasyonuna kadar her şeyi biz üstlenelim, size iş dünyasındaki varlığınızı duyurmak kalsın! 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46