Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gençler İçin Dans Kursu

Yetenekli Gençlere Işık Oluyoruz!

Gençlerin Bedenlerini Tanıyacakları, Yetenekleriyle Fark Yaratacakları Dans Kursları! Gençler İçin Dans Kursu Dans Akademi

Gelecek kaygısı ve okul stresi ile hayat koşuşturması içinde kaybolmuş gençlerimizi dansla tanıştırıyoruz! Gençlerimizin hayata karışmasını kolaylaştırıyoruz.

Genç olmanın tüm zorluklarına dans ederek karşı geliyoruz. Sınav kaygılarından dansla uzaklaşmalarını sağlıyor, sosyalleşerek daha sağlıklı bir gençlik yaşamalarına imkan tanıyoruz. Sorunlarından uzaklaşmak isteyen gençler için bedensel farkındalıktan esnekliğe, yaratıcılıktan ekip çalışmasına, özgüven duygusundan olumlu benlik algısına kadar gelişim alanlarının tümünü kapsayıcı bir eğitim veriyoruz.

Genç Dans kursu programımızı; sosyal becerilerini geliştirmek, genç olmanın stresini üzerinden atmak, yeteneklerini ve bedenlerini tanımalarını sağlamak, onları rahatlatarak okul başarılarına katkıda bulunmak için hazırladık!

Ergenlik döneminin çalkantılı yaşandığı 15 – 18 yaş arasında gençlere dans ile sağlanacak olumlu çevre ve motivasyon; iletişim kurmalarını kolaylaştırır, dans ederek bedenlerini benimsemelerini ve kendileriyle daha barışık olmalarını sağlar.

gençler için dans kursu

Tüm Genç Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Gençler İçin Dans Kursu Programı

Bugüne kadar 700’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 40 hafta 60 saatlik Genç Dans Kursu programımızla gençlerimizi stresten uzaklaştırıyor, gelişimlerini destekliyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Dans Kursu Dans Akademi

Gençlerimiz özgüveni yüksek, mutlu ve kolay sosyalleşebilen bireyler olmasın mı? Yeteneklerini keşfetmek, bedensel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek, günlük hayatın streslerinden onları arındırmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç dans kursları programlarından yararlanabilirsiniz!

gençler için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından gençler için dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
gençler için dans kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı gençler için dans kursu

Dans Kursu Sertifikası

Gençlerimizin aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların genç dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

gençler için dans eğitimi

Sınav Stresini Geride Bırakacaklar

Gençlerimizin sürekli sınava girdiği bir eğitim sistemi onların oldukça stresli olmasına neden oluyor; günlük kaygıları ve gelecek hakkında korkularını tetikliyor.

Böyle bir ortamdan onları çekip çıkarmak, duygu durumlarını düzenlemelerinde biraz yardımcı olmak, kendilerini daha iyi dinleyebilecekleri bir alan yaratmak, yetenekli olduklarını hissedebilecekleri bir atmosferde keyifli bir eğitim almalarını sağlamak istemez misiniz? En hareketli ve kaliteli aktivitelerden dans, gençlerimizi stresten arındıracak! Gençler için dans kursu tam bir fırsat...

Dans Akademi olarak genç yeteneklerimizi önemsiyoruz! Sürekli telaş halinde olan gençlerimizin biraz rahatlamasını, dopdolu bir genç dans eğitimi programıyla eğlenirken öğrenmelerini istiyoruz!

Kendilerine Zaman Ayırmayı Öğrenecekler!

Sürekli ders çalışan bir çocuğunuz mu var? Bir hobisi olmasını istiyorsunuz, bunun için mi çalışıyorsunuz? Dans Akademi ailesine katılın, çocuklarınızı kaliteli vakit geçirmesini sağlayın!

Günlük koşuşturmalarından sıyrılmayı öğrenen ve kendini geliştirmeyi tercih eden çocuklar ilerleyen hayatlarında daha mutlu ve daha sakin oluyor. Gençlerimizin enerjilerini atmalarını sağlayacak, daha pozitif düşünmelerine katkıda bulunacak, onları boş zaman geçirmekten alıkoyacak genç dans kursları ile onları keyifli bir hobiye alıştıracaksınız!

Genç yeteneklerimizi beraber keşfedelim. Günlük hayatlarında daha aktif, dansla canlanan bedenlere ve daha ferah bir zihne sahip olmalarını sağlayalım. Gençler için dans kursu sizi bekliyor...

genç dans kursu
genç dans eğitimi

Akranlarından Yetenekleriyle Ayrılacaklar!

Genç dans kursu programlarına katılan gençlerimiz, kendilerini ve yeteneklerin fark edecekler. Beden farkındalığı kazanacaklar, daha pozitif bireyler olacaklar!

Dilediğiniz gün ve saatte, gençlerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine, ilgi alanlarına ve meraklarına göre kişiselleştirilmiş Genç Dans Kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim vermenin gururunu yaşıyor, gençlerimizin başarılarıyla seviniyoruz!

Her gencin özel hissetmeye ihtiyacı vardır. Gelin, genç yeteneklerimizi hareketsiz bir yaşamın eline teslim etmeyelim. Hayatı sıkıcı bir düzenle değil; gençler için dans kursu ile eğlenceli bir hobi kazanarak öğrensinler!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan gençler için dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz genç dans eğitimi metodumuzda gençlerin öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Gençleri keyif alacakları bir hobiye alıştırabilir ya da isterlerse onları profesyonel birer dansçı olarak yetiştirebilirsiniz. En iyi genç dans kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız eğitimlerle ayrıcalık yaşayın.

gençler için dans kursu
meb ruhsatlı gençler için dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç dans dersi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların gençler için dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Gençler İçin Dans Eğitimi Sistemi

Gençlerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı gençlere özel dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Gençleri sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı gençler için dans kursu

Öğrenci Yorumları

Kaygıdan Dansla Uzaklaş!

Dans etmeyi seviyorsun ama geleceği düşünmeden duramıyor musun?

Rahatla, Yeteneklerini Keşfet!

Müziğin sesini aç ve dansa ilk adımını at!

Dans Kurtarıcın Olsun, Sorunlarında Boğulma!

Gençler için dans kursu programında hem bedenini hem zihnini ferahlat!

gençler için dans kursu mezunları

700 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz genç dans eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı genç dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye genç dans dersleri verdik.

Tamamen gençlerimize özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

400+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Genç dans dersi alan 400’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Gençler için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize farklı dans branşlarında eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Dans Akademi olarak genç dans eğitimi sürecinde ve sonrasında gençlerimizin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

gençler için dans eğitimi
dans eğitimleri

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, onlara değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç dans kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç dans kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir gençler için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler gençler için dans kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Genç dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz genç dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

gencler icin dans workshop
genç dans dersi

Eğitim Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Genç dans kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize genç dans kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Genç dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor gençler için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

gençler için dans kursları
gençler için dans kursu fiyatları

Gençler İçin Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Gelecek kaygısını bir kenara bırakmak, okul ve derslerinden, gündelik hayatın sorunlarından biraz uzaklaşmak isteyen ya da kendine arkadaşları arasında fark yaratacak bir hobi arayan her gencimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz. Kendiniz için en uygun eğitimi bulmak istiyorsanız siz de öğrencilerimizin en çok tercih ettiği gençler için dans kursu programlarımıza bir göz atın!

Genç Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç dans kursları dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç dans kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans tutkunlarının yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç dans kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç dans kursu veriyoruz.

gençler için dans kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç dans kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gençler için dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendilerini geliştirmelerine destek veriyoruz.

Ergenlik Çağını Mutlu Geçiren Bir Genç Sağlıklı Bir Toplumun Temelidir! Genç Dans Kursları Dans Akademi

Utangaçlığını yenmek, herkesten farklı bir hobiye sahip olmak, akranlarıyla daha rahat iletişim kurabilmek isteyen gençlerimizi yeteneklerinin farkına varacakları ve bedenlerini kabul ederek kendilerini sevecekleri bir genç dans kursu programı için Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Alacakları genç dans eğitimi ve destekleyici hobi kurslarını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi gençler için dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerin ihtiyaçlarına yönelik genç dans kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
gençler için dans kursları

Hayalleri Gerçek Olsun!

Uygulamalı genç dans kursu ve eğlenceli eğitimler ile yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç dans eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuklar için dans eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç dans kursu Florya, genç dans kursu Bahçelievler, genç dans kursu Ataköy, genç dans kursu Yeşilköy, genç dans kursu Zeytinburnu, genç dans kursu Avcılar olarak hizmet veren genç dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç dans kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklarınızı erken yaşta dansa alıştırdığınızda, dans eğitimleri ve pratikleri ile onların daha güçlü bir bedenle büyüdüklerini göreceksiniz. Dans öncesinde yapacakları ısınma hareketleri ile bedenleri esneyecek; eklem, kas ve kemik gelişimi sağlıklı yönde ilerleyecektir. Sosyalleşmeyi sağlayan dans etkinlikleriyle çocuğunuz daha aktif bir hayata sahip olacak, arkadaşlıklar kuracak, disiplin sahibi bir birey olarak yetişmelerine tanık olacaksınız. Genç dans dersleriyle yeme alışkanlıkları da düzene girecek, enerjisini dans ederek atan çocuğunuz çok daha iyi beslenecektir. Yalnızca fiziksel değil, ruhsal- duygusal ve zihinsel gelişimlerini de genç dans kursu ile destekleyebilirsiniz. Beden dilini daha iyi kullanmayı öğrenen çocuklarınız sosyal hayatlarına daha rahat uyum sağlayacaklar.

Gençler için özel olarak hazırlanmış, bireysel farklılıklarına dikkat edilen, pedagojik uygunluğu sağlayabilen kaliteli bir genç dans eğitimi programları ile onların psikomotor, psiko-sosyal ve bilişsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlarsınız. Kolayca sosyalleşemeyen, içine kapanık gençleri isterseniz bir spor dalına isterseniz bir sanat dalına yönlendirerek onların önce kendi yetenekleriyle tanışmalarını daha sonra sınıf ortamına yavaş yavaş ayak uydurarak sosyalleşmelerini sağlayabilirsiniz. Asosyalliğe meyilli gençleri özgürce eğlenebilecekleri, daha pozitif bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak genç dans kurslarına göndererek hem kültürlenmelerini hem de tüm gelişim alanlarının en eğlenceli biçimde desteklenmesini sağlayacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Çocuklar için dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Çocuklar İçin Dans Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

580+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için dans eğitimi alarak dans sevgisiyle büyüyen öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

202

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.010 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46