Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Genç Dans Yaz Kampı

Yaz Tatilini Dansla Hareketlendirmeye Ne Dersin?

Hayatının Temposunu Dans Ederek Arttır, Kendine Zaman Ayır!

Yaz tatilinde bunaltıcı okul günlerini arkalarında bırakıp, biraz eğlenmeye ihtiyaç duyan gençlerimizi Genç Dans Yaz Kampı programımıza bekliyoruz!

Gençlere bambaşka bir dünya sunacak gençler için yaz kampı programımıza gelecek kaygısından uzaklaşmak isteyen, kendini eğleneceği bir hobiyle eğlendirmeyi arzulayan, yaz tatilini iyi değerlendirmeyi amaçlayan gençlerimizi sosyalleşebilecekleri ve rahatlayabilecekleri samimi ve eğlenceli Dans Akademi dans eğitimi programlarımıza bekliyoruz!

Dans eğitimi programımızı gençlerin istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek; beden perküsyonundan temel dans bilgisine, doğaçlamadan ekip çalışmasına, baleden halk danslarına kadar farklı eğitimleri kapsayacak şekilde hazırladık.

Gençler iyi bir dans eğitimi ile beden dillerini daha etkin kullanabilir, gündelik hayatlarında açık ve doğru iletişim modelleri geliştirebilirler. Bedenlerini tanıma aşamasındaki 15-18 yaş arasındaki gençler dansla bedenlerini sevmeyi öğrenebilirler.

genç dans yaz kampı

Tüm Genç Dans Yaz Kampı Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Genç Dans Yaz Kampı Kursu Programı – Yepyeni Bir Hobiyle Fark Yarat!

Bugüne kadar 500’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik Genç Dans Yaz Kampı eğitim programımızla gençlerimize gurur duyacakları bir hobi kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Genç Dans Kursu Dans Akademi

Gençlerin yeteneklerini desteklemek, hayatlarına mutluluk ve heyecan katacak bir hobi sahibi olmalarını sağlamak, gündelik koşuşturmalarının arasında eğlenmelerine ve dans etmeyi öğrenmelerine olanak tanımak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış genç dans kursları programlarından yararlanabilirsiniz!

gençler için dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Genç dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından gençler için dans kursları alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
gençler için dans kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 12 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı gençler için dans kursu

Dans Kursu Sertifikası

Gençlerimizin aldığı eğitimleri belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak genç dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların genç dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

genc dans yaz okulu

Yaz Ayları Boş Geçmesin

Yoğun geçen okul döneminin ardından sınav stresi ve gelecek kaygısından uzaklaşmalarını sağlayacak keyifli dans eğitimleriyle gençlerimizi ödüllendirin!

Rahatlamaya ihtiyacı olan, dans tutkusuna zaman ayırmak ya da kendini geliştirmek isteyen gençlerimize unutamayacakları bir yaz hediye edin! En dinamik dans saatleriyle enerjilerini atarak sorunlarından uzaklaşmalarını istemez misiniz? Yaz boyu daha aktif olacakları ve müziğin pozitif hissiyle dolacakları dans eğitimleri için onları Dans Akademi ailesiyle tanıştırın!

Keyifli bir yaz geçirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek isteyen tüm gençlerimiz için hazırladığımız Genç Dans Yaz Kampı programıyla eğlenceli bir yaz sizleri bekliyor!

Keyifli Hobiler Kazandırın

Gençlerimizi yalnızca ders çalışması, onları çok yönlü olmaktan uzaklaştırır… Onları keyif alacakları bir hobiyle, ilerdeki hayatlarında fark yaratacak eğitimlerle meşgul etmek istemez misiniz?

Günlük koşuşturmalarından sıyrılmayı öğrenen ve kendini geliştirmeyi tercih eden çocuklar ilerleyen hayatlarında daha mutlu ve daha sakin oluyor. Gençlerimizin enerjilerini atmalarını sağlayacak, daha pozitif düşünmelerine katkıda bulunacak, onları boş zaman geçirmekten alıkoyacak dans eğitimleriyle onları keyifli bir hobiye alıştıracaksınız!

Genç dans yaz kampı ile yeteneklerini beraber keşfedelim. Günlük hayatlarında daha aktif, dansla canlanan bedenlere ve daha ferah bir zihne sahip olmalarını sağlayalım.

genç dans yaz kampı
gençler için dans kursu

Yeteneklerini Fark Etmelerini Sağlayın

Müzikle kıpır kıpır hisseden gençlerimiz dans edebildiklerini biliyorlar mı? Yeteneklerini fark etmeleri için onları genç dans kursuna bekliyoruz!

Modern Dans, Latin dansları ya da halk dansları farketmez; gençlerimizin okul sıralarında hareketsiz kalan bedenlerine iyi gelecek dans eğitimleri ile onları sağlıksız ve pasif bir yaşamdan kurtarabilirsiniz! Dans Akademi’de dansa ilgisi olan gençlerin her ihtiyacına cevap verecek dans eğitimleri var! Siz de aramıza katılın, ilgi alanlarınızı fark yaratan eğitimlerle öğrenin.

Akranlarınızın arasında hobileriniz ve yeteneklerinizle öne çıkacağınız keyifli bir sürece adım atabilir ve yaz aylarınızı gen dans kampı eğitim programlarımızla değerlendirebilirsiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan gençler için dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni genç dans eğitimi metodumuzda gençlerimizin öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Gençleri keyif alacakları bir hobiye alıştırabilirsiniz. Dünyanın en iyi dans okulları ve genç dans kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle gençlerin sanat sevgisine sesleniyoruz.

gençler için dans kursu
meb ruhsatlı gençler için dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı genç dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve genç dans derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların gençler için dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Gençler İçin Dans Eğitimi Sistemi

Gençlerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı gençlere özel dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Genç dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda genç dans eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Gençlere sanatı sevdirelim! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak genç dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı gençler için dans kursu

Öğrenci Yorumları

Kendini Keşfet!

Dans etmeyi seviyor ama vakit bulamıyor musun? Kampımıza katıl!

Yaz Günlerini Dansla Değerlendir!

Hareketsiz bir hayat için henüz çok erken! Yeni dans figürleri öğrenmeye hemen başla!

Kaygılarını Dansla Uzaklaştır!

Gençler için yaz kampı dans programlarıyla gündelik telaşlarına ara ver.

gençler için dans kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz genç dans eğitimleriyle dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı gençler için dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye genç dans dersleri verdik.

Tamamen gençlere özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek genç dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

200+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Genç dans dersi alan 200’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Gençler için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Dans Akademi olarak genç dans eğitimi sürecinde ve sonrasında gençlerimizin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

gençler için dans eğitimi
dans eğitimleri

53 Dalda Dans Eğitimi

Gençlere dans sevgisini aşılayacağınız, yeteneklerini geliştireceğiniz, onlara değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve hobi sahibi olmak, dans ederek okul stresinden uzaklaşmak, dansta ilerleyerek profesyonel bir kariyer sahibi olmak, konservatuvar dans bölümü okumak isteyen gençler için birbirinden keyifli genç dans kursları hazırladık! Genç yetenekler dans ederek eğlenirken aileler de genç dans kursu ile çocuklarının mutluluğunun tadını çıkaracaklar.

Siz de vakit kaybetmeden onların ilgi alanına ve yeteneklerine uygun genç dans kursu fırsatlarımızdan yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir gençler için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler gençler için dans kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Genç dans yaz kampı aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz genç dans eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

gençler için dans workshop
genç dans kursu fiyatları

Genç Dans Yaz Kampı Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Dans Yaz Kampı Eğitimlerine Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Gençlerin sosyal bir ortamda eğlenmesini isteyen, sanat ve dans sevgisiyle yetişmelerini arzulayan, yeteneklerini geliştirmek için iyi bir eğitim almasını amaçlayan ailelerimiz; onların ilgi ve ihtiyaçlarına göre seçtikleri bu eğitimleri de alıyorlar. Gençlerimiz için en uygun eğitimi bulmak istiyorsanız siz de öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Genç Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Genç dans kursları dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç dans yaz kampı sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun dans dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre genç dans kursu eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, gençlerimize odaklanan bir genç dans kursu veriyoruz.

genç dans yaz okulu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Genç dans yaz kampı sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel dans eğitimi ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gençler için dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin kendini geliştirmesine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Okul Stresini Gençlerden Uzaklaştıracak Hareketli Bir Hediye: Genç Dans Yaz Kampı!

Gençlerin yoğun geçen okul döneminin ardından eğlenmelerini ve dinlenmelerini sağlayacak zevkli aktivitelere yönlendirmek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Gençlerimize en uygun genç dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi gençler için dans kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Gençlerimize uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç dans kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
gençler için dans kurslari

Hayalleri Gerçek Olsun!

Uygulamalı genç dans kursu ve eğlenceli eğitimler ile gençlerimizin yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir genç yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gençlerimizin gizli kalmış yeteneklerini genç dans yaz kampı ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak genç dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Gençler için yaz kampı dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Genç dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Gençlerimizin seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genç dans yaz kampı fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi genç dans yaz kampı merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Genç dans kursu Florya, genç dans kursu Bahçelievler, genç dans kursu Ataköy, genç dans kursu Yeşilköy, genç dans kursu Zeytinburnu, genç dans kursu Avcılar olarak hizmet veren genç dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Genç dans yaz kampı eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Genç Dans Kursu, Genç Modern Dans Kursu, Genç Zumba Kursu, Genç Hip Hop Kursu, Genç Tango Kursu, Genç Salsa Kursu, Genç Street Jazz Kursu gibi Genç Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Gençler için özel olarak hazırlanmış, bireysel farklılıklarına dikkat edilen, pedagojik uygunluğu sağlayabilen kaliteli bir genç dans eğitimi programları ile onların psikomotor, psiko-sosyal ve bilişsel gelişimlerine önemli ölçüde katkı sağlarsınız. Kolayca sosyalleşemeyen, içine kapanık gençleri isterseniz bir spor dalına isterseniz bir sanat dalına yönlendirerek onların önce kendi yetenekleriyle tanışmalarını daha sonra sınıf ortamına yavaş yavaş ayak uydurarak sosyalleşmelerini sağlayabilirsiniz. Asosyalliğe meyilli gençleri özgürce eğlenebilecekleri, daha pozitif bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak genç dans kurslarına göndererek hem kültürlenmelerini hem de tüm gelişim alanlarının en eğlenceli biçimde desteklenmesini sağlayacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Gençler için dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Gençler için dans eğitimleri ve yaz kampları alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Genç Dans Yaz Kampı şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Gençler için dans eğitimi alarak yaz aylarını dolu dolu geçiren mutlu öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

259

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.295 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46