Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

İçinizi Isıtacak Türkçe ve Yabancı İlk Dans Müzikleri – İlk Dans Müziği Önerileri

Yılın En Hoş Düğün Dansı Müzikleriyle Aşkınızı Hissedin

Düğünde yapacağınız ilk dans, eşinizle en özel anlarınızdan biridir. Sizi en çok mutlu hissettiren bu anı doyasıya yaşamak için ilk dans müzikleri konusunda titiz olmalısınız. İçinizi ısıtacak ilk dans ezgileriyle müstakbel eşinize olan hislerinizi her daim canlı tutun. 

Düğün ilk dans müzikleri, sizi ve sevdiğinizi yakınlaştıran ilk anlardan biridir. Bu ilk ana hayat veren ilk dans müzikleri 2022 yılına damga vuranlardan da olabilir, Türkçe nostalji parçalar da… Türkçe ilk dans müzikleri genelde ülkemizde sıklıkla kullanılır, fakat yabancı ilk dans müzikleri tercih eden çiftler de yok değil! 

Düğünde ilk dans müzikleri çalınırken konuklar, gelin damat dans müzikleri eşliğinde dans etsin diye beklerler. Daha sonra çalınan hareketli veya slow parçalarla da kendileri dans ederler. Böylece herkesin eğlendiği, şahane bir konseptle düzenlenmiş bir organizasyon geride bırakılır. Sizin de düğün gününüz yaklaştıysa ve bu muhteşem günü sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız ilk dans müzikleri hakkında daha fazla öneri almalısınız. İlk dansınızla taçlandırdığınız organizasyonunuzla tüm konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Düğün İlk Dans Müzikleri Neler?

Düğününüz için şarkılar seçmeye başladınız ve belki de en iyilerini tercih etmek istiyorsunuz. Çok haklısınız. İlk dans müzikleri seçiminizi henüz yapmadıysanız en sevilen parçaları tercih etmeniz belki de en doğrusu olacaktır. Demek ki daha önce denenmiş ve gayet sevilmiş. 

İlk dans müzikleri nostaljik olsun isteyenlere birçok seçenek bulunurken yenilikçi çiftler için de son dönemde birkaç farklı alternatif bulunuyor. Ne tür düğün ilk dans müzikleri sizi çeker? İlk dans müzikleri tercihinizi yaparken mutlaka kendi beğeninizi ön planda tutun. Misafirlerinizi de bu güzel dans gösterinize ilgili birer izleyici olarak dahil etmek istiyorsanız içinizi ısıtacak düğün ilk dans müzikleri önerilerimize bir göz atın deriz. 

En Çok Tercih Edilen Düğün İlk Dans Müziği Önerileri:

  1. Tüm yılların en iyi ilk dans müzikleri nostaljik parçalar oluyor. Onlardan en çok sevileni tabii ki Bana Ellerini Ver parçası… Bu ilk dans müziği hem kır düğünlerinin hem de salon düğünlerinin en çok tercih edilen ezgilerinden biri. Hoş bir ritmi ve iyi hissettirici etkilerini siz de hissedebilirsiniz. 

  1. İç ısıtan ilk dans müzikleri arasında yer alan bir diğer şarkı da Ravi İncigöz – Sevgilim. Son yılların en çok tercih edenleri arasında bulunan bu şarkıyla ilk danslarını yapmak isteyen onlarca çift bulunuyor. Özellikle Türkçe ilk dans müzikleri tercih edenlerin baş tacı olan bu şarkıyla düğün salonunda aşk rüzgarları estirebilirsiniz. 

  1. İlk dans müzikleri nostaljik olsun isteyen çiftlere çok güzel bir önerimiz daha var. Hümeyra’nın seslendirdiği Sevdim Seni Bir Kere kaydını dinlediniz mi? Orta tempolu bu parçayla biraz hareketli bir dans hayal eden çiftlere ideal bir ilk dans müziği olacak. 

  1. Tüm zamanlarda ilk dans müzikleri için sıklıkla kullanılan şarkılardan biri de Rafet El Roman’ın Seni Seviyorum şarkısıdır. Duygusal çiftlerin, tüm salonu romantizm etkisine sokacağı bu parçayla siz de en iyi düğün ilk dans müzikleri içinden hoş bir tercih yapmış olacaksınız. Türkçe ilk dans müzikleri arasında en çok beğenilen parçalardan.

  1. Son dönemlerde birçok düğünde kullanılan ve duygusal anların en güzel parçalarından biri olan şarkı da Hüsnü Arkan ve Birsen Tezer’in birlikte seslendirdiği Hoş Geldin parçasıdır. Düğünde ilk dans müzikleri listelerinin ilk sıralarında yer alan bu şarkıyla hoş bir giriş yapabilirsiniz. Konuklarınızın masalarında gözyaşlarını silebilmeleri için mendil bulundurmayı ihmal etmeyin, zira duygusal anlar yaşanabilir…

  1. Türkçe ilk dans müzikleri hakkında bu kadar konuşmuşken, yabancı ilk dans müzikleri de atlanmamalı tabii ki. Dansınıza hoş bir hava katmak ve yabancı bir şarkı tercih etmek isterseniz, sık tercih edilenler arasında yer alan She şarkısını kullanabilirsiniz. Aşık çiftlerin ilk dans müziği kesinlikle bu parça…

Sizi Yansıtan Gelin Damat Dans Müzikleri İle Konuklarınızı Etkileyin

İlk dans müziği önerileri için yakın çevrenize de mutlaka danışın. Sevginizin en önemli tanıkları sizi, sizin için en doğru şarkılara yönlendirebilir. Bu da bizden size ilk dans müziği önerileri arasında bir madde olsun. Bizim önerilerimiz yetersiz kaldıysa bunu da değerlendirin deriz. 

İlk dans müzikleri 2021 ve 2022 yılına en fazla damga vuranlar ya da çok daha eski nostaljik parçalar olabilir. Önemli olan sizin ne tarz parçalardan hoşlandığınızdır. Düğünde ilk dans şarkıları tercih ederken bir çift olarak ikinizi nasıl parçalar yansıtır? Aslında tam olarak öncelik vermeniz gereken konu bu. Çalınacak diğer şarkılar zaten tamamen konuklarınızın eğlenmesini sağlayacak, bu yüzden ilk dansınız size özel olmalı. O an etrafınızda kimse yokmuş gibi hissetmeli, sevgiyi iliklerinize kadar canlandırmalısınız. Bu sizin en önemli gününüzde yaptığınız harika düğün dansınız…

[widget-218]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46