Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Salsa Kursu

Çocuklarınıza Dansla Sanatı Sevdirin!

Enerjik Salsa Ritimleri Çocuklarınızı Mutlu Edecek… Çocuk Salsa Kursları Dans Akademi

Renkli kıyafetlerinden hareketli figürlerine, enerjik müziklerinden eğlenceli koreografilerine kadar çocuk salsa kursları çocuklarınıza keyifli vakit geçirmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sunuyor.

Dans Akademi çocuk salsa kursu derslerimizde Latin ezgilerinin harekete geçiren ritimleri ve salsa dansının bedeni saran figürleri ile çocuklarımıza rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Sosyalleşecekleri, yeni arkadaşlıklar kuracakları, yeteneklerini sergileyebilecekleri bir kurs için çocuk salsa kursu programımıza göz atın.

Çocuk salsa kursu programını çocuklarımızın ayrıcalıklı bir hobi edinmesini sağlamak, gelişimlerini desteklemek ve bedensel farkındalıklarını arttırmak için özel olarak hazırladık.

Çocuk salsa kursu; çocuklarımıza hobi edinme ve sosyalleşme fırsatı verirken bu tür aktivitelere katılım gösteren çocuklar iletişim becerilerini geliştiriyor, özgüven kazanıyorlar.

çocuk salsa kursu

Tüm Çocuk Salsa Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Salsa Kursu Programı

Bugüne kadar 600’ün üzerinde başarılı öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 12 saatlik Çocuk Salsa Kursu programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Salsa Kursu Dans Akademi!

Çocuğunuza dans etmeyi sevdirmek, keyif alacağı bir hobi ile uğraşmasını sağlamak, sosyalleşmesini ve yeni arkadaşlıklar kurmasını desteklemek istiyorsanız Çocuk Salsa Kursu tam size göre! Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan çocuk salsa dans kursu programımızı yakından inceleyin.

çocuk salsa kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuk salsa dans kursu alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk salsa kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk salsa kursu

Salsa Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak çocuk salsa kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk salsa eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk salsa eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk salsa eğitimi

Hareketsiz Bir Yaşam Çocuklar İçin Tehlikeli

Son yıllarda anne babaların en çok şikayet ettikleri konuların başında çocuklarının hareketsiz bir yaşam sürmeleri geliyor.

Bilgisayarların, tabletlerin, telefonların başından kalkmayan çocukların karşı karşıya olduğu riskleri düşününce bu şikayetler çok da haksız sayılamaz… Ancak bu durumun önüne geçmek ve çocuklarınıza yeni bir yaşam stili kazandırmak imkansız değil! Tek yapmanız gereken keyif alacakları yeni aktiviteler keşfetmelerini sağlamak…

Çocuk salsa kursları; küçüklere teknoloji dışında da bir hayat olduğunu göstererek keyifli bir aktivite için onları harekete geçiriyor.

Çoklu Gelişim İçin Çocuk Salsa Kursları!

Çocuk salsa dersleri yalnızca fiziksel gelişimden ibaret değil! Fiziksel, zihinsel, ruhsal ve duygusal gelişimi bir araya getiren çocuk salsa eğitimi bütüncül bir pedagojik eğitime imkan veriyor.

Dans Akademi’de çocuklarımızın gelişimsel açıdan en verimli dönemlerini etkin bir biçimde kullanmaya önem veriyor, çocuk salsa kursu programlarımızı çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak şekilde düzenleyerek sağlıklı bedenler, özgür düşünmeye açık yaratıcı zihinler yetiştiriyoruz.

Dans Akademi çocuk salsa dersleri ile çocuklarınızı daha sağlıklı yarınlara hazırlayın! Eğlenirken öğrenecekleri ve gelişecekleri bir yolculuğa adım atın!

çocuk salsa eğitimleri
çocuk salsa dersleri

Yaratıcılıklarını Sergileyen Çocuklar Daha Mutlu!

Dans Akademi’de çocuklarımıza yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri güvenli bir ortam sunuyor, özgüvenlerini geliştirmelerine imkan sağlıyoruz.

İsteyin, dans tutkularını beraber geliştirelim. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize göre kişiselleştirilmiş çocuk salsa kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, aktivitelerle dolu, eğlenceli bir ortamda eğitim almalarının farkını göreceksiniz. Siz de Dans Akademi ailesine hemen katılın ve çocuklarınızın mutluluğuna şahit olun!

Çocuklarımızın istek ve ihtiyaçları bizim için çok önemli! Çocuk salsa kursları ile onlara gerçekten katkı sağlayacak bir eğitim vadediyoruz…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk salsa eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk salsa eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk salsa kursu aldırın, en iyi çocuk salsa eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk salsa dersi
meb onaylı çocuk salsa kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk salsa kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk salsa kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk salsa eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk salsa eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Salsa Dans Kursu Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk salsa dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk salsa derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk salsa eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk salsa eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

çocuk salsa kursları

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk salsa kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk salsa eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk salsa kursları

600 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk salsa eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk salsa kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk salsa kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk salsa dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk salsa eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak başta çocuk salsa eğitimi olmak üzere farklı branşlarda dans kurslarımızla çocuklarınızın yanlarındayız.

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk salsa kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk salsa eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk salsa kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk salsa eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk salsa eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuk salsa workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk salsa eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk salsa eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk salsa kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

çocuk salsa eğitimi
çocuk salsa eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk salsa kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk salsa kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için salsa eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk salsa kursu fiyatları

Çocuk Salsa Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Salsa Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk salsa kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Salsa Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk salsa kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk salsa kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk salsa kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk salsa dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk salsa kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuk salsa kursu veriyoruz.

çocuk salsa kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk salsa dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk salsa kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için salsa eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Salsa Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarına dans etmeyi sevdirmek, sıradan ve hareketsiz yaşam alışkanlıklarını değiştirmek, onlara zevk alacakları bir hobi hediye etmek isteyen ailelerimize Çocuk Salsa Kursu programlarımızı özel olarak hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk salsa kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk salsa kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk salsa kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk salsa kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuk salsa eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk salsa eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için salsa kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk salsa kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk salsa kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk salsa eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk salsa kursu Florya, çocuk salsa kursu Bahçelievler, çocuk salsa kursu Ataköy, çocuk salsa kursu Yeşilköy, çocuk salsa kursu Zeytinburnu, çocuk salsa kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk salsa kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Salsa Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk salsa kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Salsa Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk salsa eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk salsa kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk salsa kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk salsa kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için salsa eğitimi alarak hayatlarına renk katan yüzlerce genç.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

203

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.015 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46