Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Dans Atölyesi

Enerjimizi Dansla Atıyoruz!

Minik Dansçılar Yaratıcılıklarını Bu Workshop’ta Gösterecek… Çocuk Dans Workshop Dans Akademi

İçlerinde biriken enerjiyi serbest bırakın! Çocuk dans atölyesi ile yaratıcılıklarını dans pistinde sergilemelerine fırsat verin…

Çocuk dans workshop programı ile küçük dansçıları hip hop, street jazz, break dance, zumba, bale ve modern dans gibi farklı dans türleriyle tanıştırıyor, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri keyifli bir ortamda mutluluklarını dansla ifade etmelerini sağlıyor, yaşamlarına dinamizm katıyor yeteneklerini açığa çıkarıyoruz…

Çocuk dans atölyesi programımızı; çocuklarımızın içindeki dansçıyı keşfetmek, gelişimlerini desteklemek, erken yaşta dans ve sanatla tanışmalarını sağlamak üzere özel olarak düzenledik!

Çocuk dans atölyesi gibi workshop etkinlikleriyle çocuklarınızı dansa ve sanata yönlendirebilir, kas ve kemik gelişimlerini destekleyebilir, aktif ve sosyal bireyler haline gelmelerini sağlayabilirsiniz.

çocuk dans atölyesi

Tüm Çocuk Dans Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Dans Atölyesi Programı

Bugüne kadar 300’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik çocuk dans workshop programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Dans Kursu Dans Akademi’de

Çocuklarınızın dansla tanışmasını ve mutlu olmalarını mı istiyorsunuz? Uzman dans eğitmenlerimiz aracılığıyla Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir eğitim programı ile dans etmeyi öğreneceksiniz… Çocukların en sevdiği dans okulu Dans Akademi, en dinamik ve fark yaratan çocuk dans dersleri ile oyun ve dansı bir araya getiriyor!

çocuk dans atölyesi eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü; dansa kendini adayan, Türkiye’nin en iyi dans hocalarından çocuk dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk dans workshop

Uygulama ve Pratikler

Çocuk dans workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli dans dersleri.

Öğrenme Garantisi »
sertifika

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın dans eğitimi aldığını belgeleyen, eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak kurum onaylı çocuk dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

çocuk dans eğitimleri

Dansı Sevmeyen Çocuk Kalmasın!

Çocuklarınızın yaşamına eğlenceli bir aktiviteyle renk katmak, yeni bir hobiyle tanışmalarını sağlamak istemez misiniz?

Müziği duyduğu yerinden duramayan çocuklara çocuk dans workshop dersleri ile kendilerini keşfetme fırsatı sunuyor, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri eğlenceli ve güvenli bir dans okulunun keyifli ortamında dans ve sanat sevgisi kazanmalarını sağlıyor, geleceği dinamik ve aktif çocuklarla birlikte inşa ediyoruz.

Gelin, daha fazla vakit kaybetmeden çocuklarınızı Dans Akademi ile tanıştırın, sanata ve dansa merhaba desinler…

Dans Eden Çocuklar Daha Mutlu!

Araştırmalar gösteriyor ki çocuk dans atölyesi gibi hareket odaklı aktivitelere zaman ayıran çocuklar daha mutlu!

Siz de çocuk dans workshop programlarıyla çocuklarınızın hem bugününe hem de geleceğine yatırım yapın, yarının mutlu ve aydın çocuklarını birlikte yetiştirelim. Dans Akademi’de çocuk dans kursu ve diğer tüm programlarımızı her çocuğun özel olduğu bilinciyle hazırlıyor, ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun eğitimlerle gelişimlerini destekliyoruz.

Özel olarak hazırladığımız çocuk dans eğitimi içerikleriyle çok yönlü gelişim sağlıyor; fiziksel, zihinsel ve sosyal kazanımları bir araya getiriyoruz.

çocuk dans kursu fiyatları
çocuk dans workshop

Kalıplara Sığmayan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Yüzü daima gülen çocuklar monoton bir yaşama hapsolmasın! Her biri farklı bir renk olan çocuklarımızın rutin ve standart günlerde aynı kalıplara girmesine izin vermeyin!

Dans Akademi olarak çocuk dans kursu programlarımızı çocukları yaratıcılığa teşvik eden, onlara yeni bakış açıları katan içeriklerle zenginleştiriyor, yalnızca dans etmeyi değil, kendilerini ifade etmeyi, sosyalleşmeyi, hayal güçlerini kullanmayı öğretiyoruz. Çocuklarınızın hayatını dans ile renklendiriyor, geleceği dans pistinde inşa ediyoruz.

Çocuk dans dersleri ile Dans Akademi’de çocuklarımızı; ihtiyaçlarını gözeten kapsamlı ve keyifli bir program bekliyor…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk dans eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuklar için dans kursu aldırın, en iyi çocuk dans eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk dans atölyesi fiyatlar
meb ruhsatlı çocuk dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk dans eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Dans Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk dans dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk dans workshop programlarımızı müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk dans eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

çocuk dans kursu

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk dans kursları ile arttırın!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Çocuk dans eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk dans dersi

300 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk dans eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuk dans dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk dans eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklar için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuklar için dans eğitimi

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk dans kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk dans kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk dans kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk dans kursları
dansla oyun atölyesi fiyatları

Çocuk Dans Atölyesi Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Dans Workshop Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk dans atölyesi sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk dans kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk dans kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk dans dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk dans kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir çocuklar için dans kursu veriyoruz.

çocuk dans eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk dans dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk dans kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Dans Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarının zihin ve karakter gelişimini yalnızca teorik eğitimlerle değil, keyifli bir aktivite ile desteklemek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk dans workshop

Eğitiminizi Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk dans kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk dans dersleri

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı çocuk dans kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Kendini toplum önünde beden dili ve konuşmasıyla akıcı ve anlaşılır ifade edebilen, dans ederek sosyal becerilerini geliştirmiş, okul ve gündelik hayatında özgüveni artmış, sanata yatkın bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız sizleri Dans Akademi’ye bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk dans eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk dans kursu Florya, çocuk dans kursu Bahçelievler, çocuk dans kursu Ataköy, çocuk dans kursu Yeşilköy, çocuk dans kursu Zeytinburnu, çocuk dans kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Zumba Kids, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk dans kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Dans Akademi olarak hazırladığımız çocuk dans kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin çocuk dans eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk dans kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Çocuk dans kursu ile dans etmeyi çok seven, mutlu ve pozitif yüzlerce çocuk.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

291

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.455 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46