Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bachata Türkçe Müzikleri - Bachata Dünyayı Kasıp Kavuruyor!

Bachata Müzikleri Türkçe Sözleri İle Çok Hoşunuza Gidecek!

Bachata müzikleri Latin Amerika’nın tüm dünyaya bıraktığı miraslardan yalnızca biri… Bachata, romantik ezgileri ile ünlenmeye ve pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başladığından beri farklı coğrafyaların saatçıları da bu ezgileri içeren bachata şarkıları yayınlamaya başladı. Dünyada esen Latin kültürüne kayıtsız kalamayan ülkelerden biri de Türkiye! 

Türkiye’de her yıl yayınlanan Türkçe pop şarkıları özellikle bachata ve Latin sıcaklığını yansıtan ezgileri ile dinleyenlerin beğenisini toplamaya başladı, bir de klasik Türkçe pop müziğinin bachata remix yapılmış halleri var ki dans etmek için birebir…

Bachata Türkçe Müzikleri Beğeninizi Toplayacak!

Türkçe müzikte bachata ne arar demeyin! Son dönemde Türkçe müziği saranAtin ezgileri arasında bachata da bulunuyor. Tam bir dans müziği haline gelen Türkçe pop, Latin dansları için de ihtiyaç duyulan temeli atıyor! 

Klasik bachata müziği olarak sayılabilecek türkçe bachata şarkıları bir yana, bachata müziklerinin yeniden yorumlandığı ve Türk müziği ile harmanlandığı keyifli müzikler bir yana…

Sizler için bachata türkçe müzikleri listesi hazırladık! Keyifli dinlemeler…

  • Dillerden Düşmeyen Martılar ve Bachata Ezgileri 

Edis’in teklisi “Martılar” yaza damgasını vurdu ve her gün neredeyse gittiğimiz her yerde duyduk! Martılar, klasik bir bachata müziği değil aslında, hareketli bir Türkçe pop ancak Martılar’ın başında yer alan bachata ezgileri ve tüm müziğin ritmi onu hareketli ve duygulu bir bachata dansı için ideal yapıyor.Tam anlamıyla bir bachata müziği olmasa bile bachata tınılarını duymak oldukça mümkün!

  • Alternatif Coverlardan Türkçe Bachata Müziği Etkisine

Sufle, oldukça güzel müzikler yapan ve şarkı coverları ile ünlenen bir grup… Anca burada Sufle’nin Duman’dan coverladığı “Köprüaltı”, DJ Volkan isimli bir DJ tarafından yeniden remix edilmiş. Bachata yapmak için oldukça keyifli bachata türkçe şarkıları arasında yerini alan bu parçayı listemize dahil etmeseydik olmazdı.

  • Tam Bir Türkçe Bachata Müziği ve Tabii Ki Teoman!

Teoman yayınladığı her bir şarkı ile gönüllerde taht kurmaya devam ederken “Tesadüfen” parçası ile alışılmışın dışına çıkıyor ve tam bir dans şarkısı kazandırıyor Türkçe müziğe. Bachata türkçe müzikler arasında yer alan “Tesadüfen” Bachata öğrenmek isteyenler için en uygun ve en estetik seçeneklerden biri. 

  • Türkçe Bachata Şarkılar Arasında Bilinmedik Bir İsim

Orhan Koç’un “Bazen Oluyor Öyle” isimli parçası tam bir bachata müziği aslında. Ancak fazla duyulmayan bachata Türkçe şarkılar arasında. Bachata ile ilgili müziklerdeni biri olarak aynı zamanda içerisinde bachata dansına atıf da yapılıyor.

  • Popüler Şarkı Remixleri İle Bachata Türkçe Müzikleri 

Ersay Üner’in “İki Aşık” isimli parçası uzunca bir dönem dillerden düşmedi. Dolayısıyla bachata müziğine yatkın olan altyapısı ile kimi DJlerce oldukça uygun görüldü ve en sonunda Furkan Ekmen tarafından bachata remixi yapıldı. daha sonra oldukça ilgi gören bachata remix bachata Türkçe müzikleri arasında yerini aldı.

Bachata Müzikleri İle Romantizmi Hissedin!

Bachata müzikleri insanı kendine çeken hoş bir auraya sahip… Dinledikçe tekrar tekrar çalmak isteyeceğiniz bachata müzikleri Türkçe remixler ile Türkçe müziklerdeki çeşitliliği de sağlıyor. Bachata kültürüne katkıda bulunan Bachata Türkçe müzikleri aynı zamanda bachata yapmak isteyen Türk dansçıların da tercihleri arasında ilk sıralarda geliyor… 

Siz de bachata şarkıları ile dans etmek, bachatanın inceliklerini öğrenmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine hemen katılabilir ve kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulabilirsiniz!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46