Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bachata Müzikleri - Dans Etmeye Doyamayacağınız Bachata Şarkıları!

En Güzel Bachata Şarkıları İle Kendinizi Bachata Yaparken Bulacaksınız!

Bachata dans müzikleri, kendine özgü tınısı ve harika enstrüman kullanımı ile dinleyeni adeta kendine çeken bir müzik türü. Sakin bir enerjisi olan bachata dans müzikleri aynı zamanda oldukça romantik ve çekici ezgilere sahip. 

Bachata ile ilgilenenlerin ilk merak ettiği ve bachata yapabilmek için araştırdığı konuların başında bachata şarkıları geliyor. Bachata yapmak isteyenler çeşitli bachata şarkılarını dinleyerek hangi tınılara sahip bir müzik ile bachata yapmak istediğine karar veriyor. Bachata müzikleri ise bu alanda oldukça fazla seçeneğe sahip. Dolayısıyla biraz da bachata dans şarkıları hakkında örnekler vermek ve dans edebilecek parçalar arayanlara yol göstermek gerekiyor…

Bachata Müzikleri İle Gözlerinizi Kapatıp Dans Edin!

Bachata dans müziği arayanların genelde bachata müziklerini ritmine ve estetiğine baktığı görülüyor. Bachata adımlarına uygun ritimleri sunan coverlanmış müziklerde bachata yapılabilirken aynı zamanda kült bachata şarkıları da mevcut. Biz de sizlere en popüler bachata şarkıları ile başlayıp en kült bachata müzikleri ile devam eden bir yolculuğu sunuyoruz! 

Dünyanın dört bir yanından her yaştan insanınn ilgi ile karşıladığı bachatanın birbirinden çekici müzikleri sizlerle!

Keyifli dinlemeler…

  • Son Dönemin En Popüler Bachata Dans Müzikleri Arasında: Senorita

Camilla Cabello ve Shawn Mendes’in düeti, son dönemde her yerde duymaya alıştığımız “Senorita” isimli parça büyük bir başarıya imza attı. Latin ezgilerinin duyulduğu bu güzel şarkının daha sonra bachata tınılarını içeren bir bachata remixi yapıldı. Dj Tronky tarafından yapıldığı belirtilen görmüş olduğunuz bachata remix ise dans meraklıları tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı, yüzlerce bachata dansı videoları da bu sayede internete kazandırılmış oldu.

  • Shakira Olmadan Bir Latin Müziği Olabilir Mi?

Shakira ile Prince Royce bachata için kült ve çıktığı zamanlarda oldukça ses getiren bir parça yapmıştı. Yüzlerce insan bachata tınılarının albenisine kapılırken  Shakira ve Prince Royce’un bu şarkısı bachata şarkıları arasında en popüler ve en güzel bachata şarkıları örnekleri arasında yerini aldı.

  • Eskilere Gidiyoruz… Bachata Müzikleri İçin Klasik Tınılar

“Dos Locos” en bilindik bachata müzikleri arasında geliyor. Monchy & Alexandra imzalı bu parça birçok bachata dansının arka planında çalıyor. 

  • En Popüler Bachata Müzikleri Arasında İlk Sıralarda… 

Lola Jane & Melvin War işbirliği ile yayınlanan “Kiss Me” yıllardır bachata dans müzikleri ile bir dans sergilemek isteyenlere eşlik ediyor. En popüler bachata müzikleri arasında yer alan “Kiss Me” aynı zamanda bachatanın klasik ritmini en iyi şekilde yansıtan keyifli parçalardan biri. 

  • Bachatanın Ritmini Değiştiren Bachata Müziği 

Romantik ve ağır tınılara sahip bachata şarkılarına kıyasla çok daha ritmik ve hareketli gibi bir his veren “Obsesion” aynı zamanda bachata şarkıları arasında en çok tercih edilen parçalar arasında bulunuyor. 

  • Bachata Müzikleri İçin Olmazsa Olmaz Bir İsim: Prince Royce

“Carita de Inocente” Prince Royce imzalı bir diğer bachata şarkısı. Bachata müzikleri dinlemek isteyen ve Latin danslarına ilgi duyanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan sanatçının bu bachata dans müziği, kimi zaman hızlanan kimi zaman yavaşlayan ritmi ile bachata müzikleri dinamiğini gözler önüne seriyor!

[widget-181]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46