Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

6 – 12 Yaş Seviyeli Özel Bale Temel Eğitimi

Türkiye’nin En Yetenekli Özel Balerin ve Özel Baletlerini Beraber Eğitiyoruz!

Sahne Işıklarına Giden İlk Adımı Atıyor; Sanat Sevgisiyle Büyüyen Çocuklar Yetiştiriyoruz! Özel Bale Kursu Dans Akademi

Müziğin ritmine kapılan çocuklarımızın isteklerine kulak veriyoruz. Çocuklarımızı dans sevgisiyle büyütüyor, onlara profesyonel bir Özel Bale kariyerine adım adım hazırlıyoruz.

Uzun ve zorlu bir yolculuk olsa da hem aileler hem de çocukları için başarı hissiyatının güzelliği paha biçilemez. 6 – 12 yaş aralığındaki çocuklarımızı Özel Bale sevgisiyle yetiştirmek, disiplinli ve aynı zamanda samimi ortamında cana yakın eğitimi ile gelişimlerini desteklemek için çabalıyoruz.

Geleceğin profesyonel kariyer hedeflemek isteyen Özel Balerin ve Özel Baletlerine, hobi olarak Özel Bale kurslarımıza katılmak isteyen öğrencilerimize kaliteli programımızla dans sevgisi aşılıyoruz.

Her yıl Özel Bale eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

özel 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi

Tüm Özel Bale Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Temel Seviye
Süre
8 Seviye 512 Saat
Kontenjan
1 Kişi

6 – 12 Yaş Seviyeli Özel Bale Temel Eğitimi

Bugüne kadar 330’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 8 seviye 512 saat bale eğitimi programımızla çocuklarınıza profesyonel bale dansçısı olmanın tekniklerini öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 6 - 12 yaş Özel Bale Kursu Dans Akademi!

6 - 12 yaş Özel Bale kursu ile çocuklarınıza dans sevgisi aşılamak, vücutlarını kuvvetlendirmek ve onları başarılı ve profesyonel bir Özel Bale kariyerine hazırlamak istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 6 - 12 yaş Özel Bale kursu programlarıyla öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimlerle çocuğunuza dans etme tutkusu aşılayın!

özel bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
özel 6 yaş bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı özel bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, bale eğitimi aldığını belgeleyen MEB onaylı 6-12 yaş seviyeli bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

özel 6 yaş bale kursu fiyatları

Çocuklarını Sanatla Büyütmek İsteyenlere

Çocuklarınızın Bale yeteneklerini geliştirmek ve onların ilgi alanlarında çok daha iyi yerlere gelmelerini istemez misiniz? Bale eğitimi ile çocuklarınızı sanatla büyütebilir, yeteneklerini destekleyebilirsiniz.

Beden ve zihin gelişimini destekleyecek, kas esnekliklerini artıracaksınız. Bale’ye ilgisi olan çocuklarının yetenekelerini desteklemeyi ve onları geleceğe Bale ile hazırlamayı arzulayan aileler için Dans Akademi 6 – 12 yaş Özel Bale kursu uygulamalı Özel Bale eğitimi imkanı sunuyor. Çocuklarınızın disiplin duygusunu Bale ile geliştirecek bedensel yeteneklerini bire bir eğitimlerle geliştirdiklerini göreceksiniz.

Özel Bale eğitimi ile yalnızca beden gelişimini değil, çocuklarınızın zihin gelişimini ve disiplin algılarını da destekleyecek, onları hobi sahibi nitelikli çocuklar olarak yetiştirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Özel Bale Eğitimi İle Hayallere Doğru

Özel Bale kursu ile çocuklarınızın hem eğlendiğini hem de günden güne daha yetenekli bireylere dönüştüklerini gözlemleyeceksiniz.

Dans tutkusu olan çocuklarımızın daha zinde, daha bilinçli ve çok daha özgüvenli olduklarını görmek sizleri de iyi hissettirecek. Minik adımlarla başlayan Özel Bale yolculuklarına keyifli bir hobi, ardından başarılı bir kariyer inşa edebilecek çocuklarınızı desteklemenin gururunu yaşayacaksınız! Dans Akademi Özel Bale kursu ile çocuklarınıza sanat sevgisi kazandırın.

Çocuklarınıza unutamayacakları bir deneyim kazandırmak, psikomotor ve zihinsel gelişimlerini olumlu yönde desteklemek için siz de Dans Akademi ailesine katılın!

özel 6 - 12 yaş bale
özel temel bale eğitimi

Sahnenin Yıldızlarını Yetiştirmenin Gururu

Uzun ve keyifli bir Bale yolculuğunun ardından çocuklarınızı sahnede en mutlu halleriyle izlemek istemez misiniz? Başarı duygusunu tadacakları ve sorumluluk almaktan keyif alacakları bir yolculuğa ilk adımı atın!

Onlara herkesten farklı bir hobi kazandırmak ya da başarılı birer Balet ve Balerin yetiştirebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, sizin beklentilerinize ve onların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda çocuklarınızı büyütmenin keyfini yaşayın.

Minik adımlardan büyük yeteneklere giden serüveninize ortak olalım, Türkiye’nin değerli yeteneklerini beraber keşfedelim.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 330’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi metodumuzda çocuğunuzun öğrenme hızına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarına isterlerse hobi amaçlı 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi aldırmak isteyin, isterseniz çocuklarınıza profesyonel bir Özel Bale kariyeri planlayın; dünyanın en iyi dans okulları ve 6 - 12 yaş Özel Bale kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle çocuklarınız kaliteli bir eğitimle güvenli bir kariyer inşa etmenin ilk adımını atacak.

özel çocuk bale
meb ruhsatlı özel bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı 6 - 12 yaş Özel Bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve ailelerin hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir 6 - 12 yaş Özel Bale kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve 6 - 12 yaş Özel Bale derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı 6 - 12 yaş Özel Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı 6 - 12 yaş Özel Bale dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

6 - 12 yaş Özel Bale derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen çocuğunuzun bedeni ve ruhuna hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

6 - 12 yaş Özel Bale en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı özel 6 - 12 yaş bale eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerini Keşfedin!

Çocuklarınızın dans sevgisi, tutkuya dönüşsün!

Dans Becerilerini Geliştirin!

Türkiye’nin en aktif dans okulunda Özel Bale eğitimi hazzı yaşasınlar.

Bale teknikleriyle Göz Kamaştıran Çocuklar!

Sanatsever nitelikli çocuklar yetiştirmenin gururunu yaşayın

özel 6 yaş bale kursu fiyatları

330 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 6 - 12 yaş Bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı 6 - 12 yaş Özel Bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye 6 - 12 yaş Özel Bale dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarını değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz ve ailelerinin arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, çocuklarına küçük yaşta dans sevgisini aşılamak isteyen aileler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
özel 6 yaş bale kursları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
özel 6 12 yaş bale workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece 6 - 12 yaş Özel Bale kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

özel bale eğitimi
özel 6 - 12 yaş seviyeli bale temel eğitim fiyatları

MEB Onaylı 6 - 12 Yaş Özel Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

6 - 12 yaş Özel Bale Kursu Alan Öğrencilerimizin Aileleri Bu Eğitimleri de İncelediler!

6 - 12 yaş Özel Bale ile dans sahnesine adım atan öğrencilerimizi ve aileleri hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

6 - 12 yaş Özel Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

6 - 12 yaş Özel Bale kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, 6 - 12 yaş Özel Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı 6 - 12 yaş Bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun 6 - 12 yaş Özel Bale kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan 6 - 12 yaş Özel Bale dersleri veriyoruz.

özel çocuk bale kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi 6 - 12 yaş Özel Bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

6 - 12 yaş Özel Bale kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

En Tercih Edilen Özel Bale Kursu ile Geleceğin Yıldızı Özel Balet ve Özel Balerinleri En İyi Şekilde Eğitiyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
özel dans akademi bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocukalarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel 6 - 12 yaş bale eğitimleri

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak 6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Bale’yi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. 6 - 12 yaş Özel Bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 6 - 12 yaş Özel Bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi 6 - 12 yaş Özel Bale kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan 6 - 12 yaş Özel Bale kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

6 - 12 yaş Özel Bale kursu eğitmen kadromuz; Sosyal Latin, Salon ve Halk dansları ile Özel Bale alanında uzman, yurt içi ve yurt dışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitim kadromuzda; zumba, pilates, yoga gibi sportif dans ve aktivite eğitimleri veren uzmanlar, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

6 - 12 yaş Özel Bale kurslarımıza katılım yaşı belirtilen yaş aralığı ile sınırlıdır. Ancak, Dans Akademi bünyesinde 7’den 70’e dans tutkusu olan herkes için eğitim veriyoruz. Dans kurslarımız, katılımcıların yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor. 18 yaş altı öğrencilerimizin derslere katılması için velilerinin izni gerekiyor.

Çocuğunuzu erken yaşta Özel Bale kursu ile tanıştırmak, kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde destek olacaktır. Küçük yaştan alıştıracağınız Özel Bale eğitimi ile fiziksel gelişimlerini destekleyebilir, nitelikli bireyler olarak yetişmelerinin ilk adımını beraber atabilirsiniz. Çocuklarınızın zevk alacakları bir hobiye sahip olması onlarar özgüven kazandıracak. Sevecekleri bir hobi, ileride kariyer inşasında etkili olabilir, onlara mutluluk dolu günler kazandırabilir. 6 – 12 yaşları arasında aldıracağınız Özel Bale kursu ile onları daha ileri seviye bir Bale eğitimi ile karşılaştıracak, geleceklerini sağlam adımlarla inşa etmelerine olanak tanıyacaksınız. Dansı meslek edinmek isteyen küçük dans tutkunlarının iyi bir eğitimle geleceğin yıldızları olacağına inanıyoruz.

6 - 12 yaş Bale ile dans yolculuklarına başlamak ya da ilerlemek isteyen küçük çocuklarımızın, dans temelini iyi atmaları gerekmektedir. Bu nedenle, bir profesyonelden alacakları eğitim dışında 6 - 12 yaş aralığında verilen Bale’nin tekniklerini öğrenmeleri ve ondan zevk almaları çok mümkün değildir. Siz de kendinize uygun bir 6 - 12 yaş Özel Bale kurusu ile çocuklarınızın dans tutkusunu ilerletebilir, onları küçük dansçılardan başarılı bir Balerin ya da Baletlere dönüştürebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi özel bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

6 - 12 yaş Özel Bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi 6 - 12 yaş Özel Bale Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

330+

Mezun Öğrenci

6 - 12 yaş Özel Bale eğitimi alarak hayatlarını sanatla inşa etmeye başlayan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

257

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.285 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46