Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Jive Kursu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kurs Seçerken Bunlara Dikkat!

Rock’n Roll’u anımsatan tarzı ve eğlenceli figürleri ile özellikle gençlerin çok sevdiği danslardan biri olan Jive dansına yönelik dans okullarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak vurgulamak gerekir ki artan kurs sayısıyla birlikte Jive kursu fiyatları arasındaki farklılık da giderek büyümekte ve dans tutkunlarının akıllarını karıştırmaktadır.

Peki Jive kursu fiyatları arasındaki bu farkın nedeni nedir? Yazımızda Jive kursu fiyat tekliflerini etkileyen faktörlere değinecek, 15 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşarak Jive kursu fiyat araştırmanızda kullanabileceğiniz püf noktaları size sunacağız. İşte Jive kursu fiyatları ve fiyatları etkileyen faktörler:

  

1. MEB Ruhsatı

Jive kursu fiyatları hakkında dikkat etmeniz gereken ilk nokta MEB ruhsatıdır. Günümüzde MEB ruhsatı olmadan eğitim veren çok sayıda kaçak dans okulu vardır. Ancak kaçak dans okullarının Jive kurs fiyatları daha düşük olsa da standartları oldukça kötü olduğu için paranız boşa gideceği gibi zamanınızı da boş yere harcama olasılığınız büyüktür. Bu nedenle Jive kursu fiyatları hakkında bilgi alırken ilk olarak kursun MEB ruhsatı olup olmadığını sorun.

2. Kurum Deneyimi

Eğer kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, Jive eğitimi fiyatları ile birlikte sorgulamanız gereken bir diğer konu kurumun deneyimidir. Kalitesiyle eğitim sektöründe öne çıkan bir dans okulunu geçmiş öğrencilerinin yorumlarından veya mezunlarının başarılarından tanıyabilirsiniz. Jive kursu fiyatları ile birlikte öğrenci yorumlarına da göz atın, hangi konuları vurguladıklarına dikkat edin, sizi nasıl bir kursun beklediğini anlamaya çalışın...

3. Eğitmen Kadrosu

En az kurum deneyimi kadar önemli olan bir diğer faktör de eğitmen kadrosunun deneyimi ve uzmanlığıdır. Ucuz Jive kursu fiyatları ile eğitim veren birçok dans okulu, genellikle henüz kariyerine yeni başlayan eğitmenlerle çalışarak maliyetlerini düşürmeye çalışır. Ancak alanında uzman olmayan, deneyimsiz bir eğitmen büyük olasılıkla beklentilerinizi karşılamayacaktır.

4. Kurs Lokasyonu

Bulundukları konum itibariyle eğitim verdikleri şubeler toplu taşıma araçlarından uzak olan dans okulları, Jive kursu fiyatları ile bu durumu telafi etmek için ucuz Jive kursu verebilir. Yine de böylesine uzun bir yolculukla Jive kursu almanız, içinizdeki dans tutkusunun sönmesine neden olabilir. Çünkü zamanınızın büyük bir bölümü hobinizle meşgul bir şekilde değil, yolda geçecektir.

5. Sınıf Mevcudu

Ucuz veya ücretsiz Jive kursu veren kurumların sınıfta kaldığı başlıca konulardan biri ders kontenjanlarıdır. Kalabalık sınıflarda ders işleyerek dans değil, hiçbir şey öğrenilmez! Jive dersi fiyatları için ödediğiniz rakama değmesi adına sınıf mevcudunun maksimum 10-12 kişi olması gerekir. Bu sayının üstündeki kurslar, ucuz Jive kursu verse bile eğitim standartları oldukça düşük olacağı için tam bir zaman kaybıdır!

6. Ders İçerikleri

Jive kursu fiyatları arasında seçim yaparken elbette beklentilerinizin ne olduğuna karar vermeniz de önemlidir. Nasıl bir Jive kursu istiyorsunuz? Özel ders mi yoksa grup dersleri mi? İhtiyaçlarınıza, seviyenize ve hedeflerinize uygun hazırlanmamış Jive eğitimi fiyatları açısından uygun olsa da beklentilerinizi karşılamayacaktır. Kaliteli eğitim paket Jive kursu fiyatları ile olmaz!

Kalitesiz Kursların Dans Tutkunuzu Yok Etmesine İzin Vermeyin!

Jive kursu fiyatları arasındaki uçurumu andıran farklılıklara bakınca karar vermenin zor olduğunu görebiliyoruz. Yine de yukarıda saydığımız maddelere dikkat ederek sizin için en iyi Jive kursu merkezini seçeceğinizden eminiz. Yeter ki ucuz Jive kursu ararken dans tutkunuzu yok etmelerine izin vermeyin!

Eğer en iyi Jive kursu deneyimini yaşamak, keyifli bir ortamda hem sosyalleşmek hem de Jive dansının tadını çıkarmak istiyorsanız Dans Akademi’ye gelin! Uluslararası standartlarda Jive kursları ile Türkiye’nin en iyi dans okulunda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!,

[widget-197]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46