Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Teşvikiye – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Profesyonel Bir Dansçı Olmaya Hazır Olun! – Dans Eğitimleri Teşvikiye Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Teşvikiye Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

İyi dans ettiğinizi düşünüyor ya da bu alanda yetenekli olduğunuza inanıyorsanız ihtiyacınız olan tek şey profesyonel bir destek! Teşvikiye dans derslerine katılarak yeteneklerinizi geliştirebilir ve dans tutkunuzu iş yaşamınıza taşıyabilirsiniz.

Neden siz de bir gün tüm Türkiye’nin hayranlık duyduğu bir dansçı olmayasınız ki? Bu güç sizde var! Gelin, potansiyelinizi doğru bir dans eğitimiyle buluşturarak amatörlükten profesyonelliğe uzanan yolculuğunuzda size destek olalım! Dans pistine adım atmanız için Dans Akademi Teşvikiye dans kursları her zaman yanınızda!

Dans Olmazsa Olmazınız mı? – Dans Eğitimi Teşvikiye Dans Akademi

En iyi Teşvikiye dans kursu olan Dans Akademi’nin 15 yıllık deneyiminden faydalanmak ve profesyonel bir dans eğitimi almak ister misiniz? Dans Akademi ailesi olarak bir süre yalnızca Bakırköy dans kursu şubemizde eğitim veriyoruz ancak en kısa sürede Teşvikiye dans kursunda da sizlerle buluşmayı hedefliyoruz.

[widget-184]

Dans Dersleri Alarak Çok Daha Sağlıklı Olabilirsiniz! – Dans Dersleri Teşvikiye Dans Akademi

Fazla kilolarınız mı var? Ya da eklem ağrılarından mı şikayetçisiniz? Dansın kalp hastalığından depresyona kronik yorgunluktan sinir sistemi rahatsızlıklarına kadar birçok hastalık üzerinde iyileştirici bir güce sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Teşvikiye dans kurslarına katılarak kardiyo egzersizlerindeki gibi efor harcayabilir ve kalori yakabilirsiniz. Kalp, damar ve sinir sistemi rahatsızlıklarının etkilerini azaltabilir, ilerlemesini önleyebilirsiniz. Teşvikiye dans eğitimleri ile hem beden hem de ruh sağlığınız için önemli bir yeri olan dansa yaşamınızda yer ayırmaya var mısınız?

Yaşamınıza Yeni Bir Sayfa Açın! – Dans Eğitimleri Teşvikiye Dans Akademi

Teşvikiye dans eğitimine katılarak ortalama bir saatte 300 kalori harcayabileceğinizi biliyor musunuz? Kardiyo aletlerinin sıkıcı rutinleriyle aynı kaloriyi harcamaktansa dans ederek keyifle enerji atmak, çok daha iyi bir fikir değil mi? Hemen Dans Akademi’ye gelin ve Sosyal Latin Kursları Teşvikiye, Salsa Kursu Teşvikiye, Tango Kursu Teşvikiye, Bachata Kursu Teşvikiye, Swing Kursu Teşvikiye, Vals Kursu Teşvikiye, Hip Hop Kursu Teşvikiye, Modern Dans Kursu Teşvikiye, Break Dance Kursu Teşvikiye, Street Jazz Kursu Teşvikiye, Oryantal Kursu Teşvikiye, Zeybek Kursu Teşvikiye, Bale Kursu Teşvikiye eğitim programlarından dilediğinizde dans eğitim almaya başlayın.

[widget-183]

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Teşvikiye Dans Kursu Dans Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Dans Akademi Teşvikiye dans kursu olarak dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygunluk sağlıyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyor; öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Dans Kursu Sertifikası – Dans Akademi Teşvikiye Dans Eğitimi MEB Sertifikası

Dans Akademi Teşvikiye dans kurslarında eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle birlikte ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre dans eğitimi içeriği hazırlıyoruz. Kursu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize meslek yaşamlarında önemli bir artı sağlayacak MEB onaylı dans kursu sertifikalarını takdim ediyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Teşvikiye Dans Akademi

Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz! Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler sunuyor, gelişiminize katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenleri, ünlü koreografları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Teşvikiye Dans Kursu Dans Akademi

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte çok yönlü bir akademi olmayı amaçlıyor; eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Teşvikiye Dans Kursu Dans Akademi

Diğer kursların aksine yalnızca teorik eğitimi sıkıcı ve yetersiz buluyor; bu yüzden de öğrencilerimiz için uygulama ağırlıklı ders içerikleri hazırlıyoruz. Hazırladığımız programların daha verimli olması ve öğrencileri başarıya ulaştırması için gerekli olan ekipman donanımına önem veriyor, araç-gereçlerimizin yeterli ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Agnes de Mille diyor ki;

“İnsanların kendini en gerçek ifade ettiği yer dans ve müziktir. Çünkü bedenlerimiz asla yalan söylemez.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

MEB ruhsatlı bir kurum olan Dans Akademi Teşvikiye dans kurslarında derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için farklı sınıf veya şubelerimizde telafi hakkı sunuyoruz. %100 öğrenme garantili olan Teşvikiye dans kurslarında ayrıca, eğitimin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrarı fırsatı veriyoruz. Öğrencilerimize değer verdiğimizi göstermek için herhangi bir gerekçe ile devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimize bir yıl süreyle kayıt dondurma imkanı tanıyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Teşvikiye Dans Akademi

En iyi dans kursu Dans Akademi olarak öğrencilerimiz için her türlü detayı planlıyoruz. Araç-gereç donanımından acil çıkışlara, deprem dayanıklılık raporlarından güvenlik önlemlerine kadar her konuda yeterli olduğumuzu MEB ruhsatımızla ispatlıyoruz! Deneyimli eğitmen kadromuzla birlikte Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız dans eğitimi programımız ile gelişiminize destek oluyoruz!

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Kendinizi gösterme zamanı! Teşvikiye dans kurslarının düzenlediği dans geceleri ile sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. İlk profesyonel sahne deneyiminizde Dans Akademi her zaman yanınızda!

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu

Profesyonel bir ortamda dans dersi alabileceğiniz Dans Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Teşvikiye dans kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir dans deneyimi yaşamak ister misiniz? İstanbul’un en iyi Teşvikiye dans kursu Dans Akademi’de yeteneklerinizin farkına varın!

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Teşvikiye dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Teşvikiye, Tango Kursu Teşvikiye, Bachata Kursu Teşvikiye, Cha Cha Cha Kursu Teşvikiye, Swing Kursu Teşvikiye; Salon danslarından Vals Kursu Teşvikiye, Rumba Kursu Teşvikiye, Samba Kursu Teşvikiye, Bolero Kursu Teşvikiye, Quick Step Kursu Teşvikiye, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Teşvikiye, Modern Dans Kursu Teşvikiye, Break Dance Kursu Teşvikiye, Rock’n Roll Kursu Teşvikiye, Street Jazz Kursu Teşvikiye, Disco Kursu Teşvikiye, K-pop Kursu Teşvikiye, Dance Hall Kursu Teşvikiye; Halk dansları programından Oryantal Kursu Teşvikiye, Zeybek Kursu Teşvikiye, Horon Kursu Teşvikiye, Kafkas Kursu Teşvikiye, Sirtaki Kursu Teşvikiye, Roman Kursu Teşvikiye, Flamenko Kursu Teşvikiye; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Teşvikiye, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Teşvikiye, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Teşvikiye, Yetişkin Bale Kursu Teşvikiye ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Teşvikiye, Reformer Pilates Kursu Teşvikiye, Yoga Kursu Teşvikiye, Pole Dance Kursu Teşvikiye olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Teşvikiye Dans Kursu Dans Akademi

  • Teşvikiye çocuk dans kursları çocuğuma ne gibi faydalar sağlar?

Çocuğunuzu Teşvikiye dans kursuna göndererek daha sağlıklı bir bedene sahip olmasını sağlayabilir, kas gruplarını güçlendirebilir ve sosyal bir ortamda çevre edinmesini sağlayabilirsiniz. 

  • Teşvikiye dans kursunu tamamlayınca sertifika veriyor musunuz?

MEB onaylı dans kursu Teşvikiye Dans Akademi, dans eğitimini tamamlayan herkese MEB onaylı sertifika imkanı sunuyor! Rakiplerinizin arasından sıyrılacağınız MEB onaylı dans sertifikası ve ders içeriğimizle ilgili bilgi almak için Teşvikiye dans kursuna gelmek ister misiniz?

  • Teşvikiye dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var? 

Dans Akademi Teşvikiye dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Teşvikiye, Tango Kursu Teşvikiye, Bachata Kursu Teşvikiye, Merengue Kursu Teşvikiye, Cha Cha Cha Kursu Teşvikiye, Swing Kursu Teşvikiye, Rueda Kursu Teşvikiye, Kizomba Kursu Teşvikiye Vals Kursu Teşvikiye, Rumba Kursu Teşvikiye, Samba Kursu Teşvikiye, Bolero Kursu Teşvikiye, Paso Doble Kursu Teşvikiye, Foxtrot Kursu Teşvikiye, Jive Kursu Teşvikiye, Quick Step Kursu Teşvikiye, Hip Hop Kursu Teşvikiye, Modern Dans Kursu Teşvikiye, Break Dance Kursu Teşvikiye, Capoeira Kursu Teşvikiye, Çarliston Kursu Teşvikiye, Lindy Hop Kursu Teşvikiye, Rock’n Roll Kursu Teşvikiye, Street Jazz Kursu Teşvikiye, Disco Kursu Teşvikiye, K-Pop Kursu Teşvikiye, Dance Hall Kursu Teşvikiye, High Heels Kursu Teşvikiye, Oryantal Kursu Teşvikiye, Zeybek Kursu Teşvikiye, Horon Kursu Teşvikiye, Kafkas Kursu Teşvikiye, Sirtaki Kursu Teşvikiye, Roman Kursu Teşvikiye, Flamenko Kursu Teşvikiye, Bale Kursu Teşvikiye, Pilates Kursu Teşvikiye, Yoga Kursu Teşvikiye, Pole Dance Kursu Teşvikiye, Jimnastik Kursu Teşvikiye, Stretching Kursu Teşvikiye ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Teşvikiye Dans Kursu Fiyatları

Teşvikiye dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Kursları Teşvikiye, Salsa Kursu Teşvikiye, Tango Kursu Teşvikiye, Bachata Kursu Teşvikiye, Swing Kursu Teşvikiye, Vals Kursu Teşvikiye, Hip Hop Kursu Teşvikiye, Modern Dans Kursu Teşvikiye, Break Dance Kursu Teşvikiye, Street Jazz Kursu Teşvikiye, Oryantal Kursu Teşvikiye, Zeybek Kursu Teşvikiye, Bale Kursu Teşvikiye eğitimlerinden hangisini seçtiklerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Teşvikiye dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Teşvikiye dans kursu ücretleri düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Dans Eğitimleri Teşvikiye Dans Akademi – Size Destek Olmaya Hazırız!

Dans Akademi’nin 15 yıllık deneyimi ve alanında öncü eğitmenleriyle hem keyifli hem de eğitici bir dans dersi almaya var mısınız? Teşvikiye dans eğitimlerinden dilerseniz dans becerilerinizi profesyonel yaşamınıza taşımak dilerseniz de boş vakitlerinizi keyifli bir hobiyle değerlendirmek için faydalanabilirsiniz.

Teşvikiye dans kursları ile sizin gibi dans tutkunlarıyla bir araya gelerek yeni dostluklar geliştirebilir, ders aralarında Sanat Cafe’de kariyer hedeflerinize ve gelecek planlarınıza dair sohbetler edebilir, eğlenceli bir ortamda sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dans Akademi’nin keyifli atmosferini görmek ve bizi tanımak için Teşvikiye dans eğitimimize katılmaya ne dersiniz?

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46