Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Taksim – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Her Yaştan Dans Tutkunu Taksim Dans Kursu Dans Akademi’de Buluşuyor! Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Taksim Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Sağlıklı büyümelerine destek olmak için yeni bir aktivite keşfetmeye çocuklarınızı teşvik etmek mi istiyorsunuz? Yoksa arayışınız tamamen kendinizle mi ilgili? İster profesyonel bir dansçı olmayı hayal ediyor isterseniz de keyifli bir hobi edinmeyi arzuluyor olun Dans Akademi Taksim dans kursu tam da aradığınız adres!

Alanında uzman dans eğitmenlerimiz, ferah ve geniş, teknik ekipmanlarla donatılmış sınıflarımız ve standartların üstünde eğitim anlayışımızla yüzlerce öğrenciye Taksim dans dersleri verdik! Siz de Dans Akademi Taksim dans kursu ailesinin günden güne büyüyen ailesinin bir parçası olmak istemez misiniz?

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Henüz Taksim’de değiliz! Türkiye’nin en büyük dans ailesi olarak şimdilik dans dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Taksim’de yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın dans kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyen dans tutkunlarını Bakırköy Dans Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-184]

Hayatınıza Yeni Bir Renk Katın! – Dans Kursları Taksim Dans Akademi 

Gündelik rutininiz sıkıcı bir tekdüzeliğe mahkum olmaya doğru giderken bu duruma seyirci kalmak, hayatınızı değiştirmek için hiçbir şey yapmayıp sonra da şikayet etmek zorunda değilsiniz! Taksim dans dersleri ile hayatınıza yeni bir enerji, yeni bir renk katabilir, monoton bir yaşamın olumsuzluklarından sıyrılabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşamın sırrı dans etmekten geçiyor! Dans Akademi Taksim dans eğitimleri ile siz de bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaçlarına kulak vererek yaşamınıza biraz hareket katmaya yeteneklerinizi şekillendirmeye ne dersiniz?

Çocukların En Sevdiği Dans Okulu: Dans Akademi Çocuk Dans Kursları Taksim

Her çocuk dans etmeyi sever! Sizin de çocuğunuz müziği duyunca hemen harekete mi geçiyor? Dansa olan bu ilgilerini gerçek bir tutkuya dönüştürmek, Taksim çocuk dans kursları ile sağlıklı gelişimlerini desteklemek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse Dans Akademi çocuk dans kursu Taksim merkezimizle tanışmak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

Üstelik Dans Akademi Taksim çocuk dans kursları ile geleceğin yıldızlarını yetiştirdiğimizi de hatırlatmak isteriz! Siz de çocuğunuzun yeteneklerini erken yaşta şekillendirmesi için fırsat verin, uzman eğitmenlerden dans figürleri öğrensinler, konservatuvara hazırlık kursu ile yetenek sınavlarında başarılı olma şanslarını arttırsınlar, hayallerine doğru emin adımlarla ilerlesinler!

[widget-183]

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Sizi Bekliyor! İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarın! – Dans Kursu Taksim Dans Akademi

Dansa olan tutkunuzun güvenilmez kurumların verimlilikten uzak eğitimleri ile sönmesine izin vermeyin! Deneyimli ve alanında uzman bir Taksim dans kursu ile dansa olan ilginizi gerçek bir tutkuya dönüştürün, yeteneklerinizi keşfedin! Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya profesyonel bir dansçı olmaya hazırlanmak Dans Akademi Taksim dans kursları ile mümkün!

Dans Akademi Taksim dans kursu olarak her yaştan dans severe Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Vals Kursu, çocuk dans kursları ve daha pek çok türde dans eğitimi veriyor, dans pistinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Taksim Dans Dersleri Dans Akademi

Gerçekten güvenilir bir dans kursu İstanbul gibi bir metropolde bile bulunması zor bir şey! Dans Akademi Taksim dans eğitimi merkezi olarak öğrencilerimizin memnun kalacakları bir deneyim yaratmaya özen gösteriyor; eğitim kalitemizi, kurs binamızı, dersliklerimizi, eğitmen kadromuzu, ders içeriklerimizi ve teknik ekipmanlarımızı MEB ve uluslararası standartları göz önüne alarak düzenliyoruz.

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Taksim Dans Eğitimi

Çocuklarının gelecekte başarılı bir dansçı olmasını isteyen aileler ve yeteneklerini açığa çıkararak profesyonelliğe adım atmak isteyen dans tutkunlarını Taksim dans dersleri için merkezimize bekliyoruz! Özgeçmişinizde referans olarak yer alacak MEB onaylı dans kursu sertifikası gerek ülkemiz gerekse uluslararası düzeyde kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlayacak, dansa olan yeteneğinizi MEB sertifikası ile belgeleyecek!

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Taksim Dans Akademi

Türkiye’nin en iyi dansçıları ve sahne sanatları uzmanlarını Taksim dans kursu merkezimizde bir araya getiriyor, öğrencilerimize Avrupa ve dünya çapında üne sahip, yetiştirdikleri öğrencilerle adlarından söz ettirmiş, akademik başarılarıyla öne çıkan sahne sanatları uzmanlarından dans eğitimi alma fırsatı yaratıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Dans Kursu Taksim Dans Akademi

Dans Akademi Taksim dans kursu merkezimizde dünyanın en iyi dans okullarının güncel uygulamalarını ve müfredatlarını yakından takip ederek öğrencilerimize başarısı kanıtlanmış yenilikçi metotlarla eğitim veriyor, uzman eğitmenlerimizin yanı sıra duayenlerle workshoplar gerçekleştirerek performanslarını değerlendiriyor, eksiklerini gidermelerini sağlıyor, gerçek potansiyellerini açığa çıkarıyoruz!

Dans Ederek Sosyalleşin!

Dans kursları yalnızca dans becerilerinizi geliştirmenizi ve formda kalmanızı değil, aynı zamanda eğlenceli bir atmosferde yeni arkadaşlar edinmenizi ve sosyalleşmenizi sağlar.

Sınıf Mevcudu – Dans Akademi Taksim Dans Dersleri

Dans Akademi Taksim dans dersleri için kontenjanlarımızı minimum 7, maksimum 12 kişi olacak şekilde belirliyor, öğrencilerimizin sosyal ve eğitmenleriyle rahatlıkla iletişim kurabilecekleri, yaratıcılıklarını açığa çıkarmaya teşvik eden bir ortamda, verimli bir eğitim almalarına özen gösteriyoruz. Ayrıca özel Taksim dans dersleri ile dileyen öğrencilerimize eğitmenlerimizden birebir eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

Ferah ve Güvenli Sınıflar – Taksim En İyi Dans Kursu

Sınıf mevcudumuza olduğu kadar sınıflarımızın öğrencilerimizin rahat etmelerini sağlayacak bir atmosfere sahip olmasına da önem veriyor, Türkiye’nin en iyi dans kursu Taksim Dans Akademi olarak hijyen ve temizlik, havalandırma gibi konularda ders öncesi ve sonrasında gerekli işlemleri yaparak öğrencilerimizin sağlığına dikkat ediyoruz. Ayrıca sınıflarımızda CD, DVD player, amfi ve hoparlör gibi ses sistemlerinden ve teknolojiden yararlanmayı ihmal etmiyor, barre egzersizleri ve dans çalışmaları için teknik araç gereçlerle verimli bir dans dersi deneyimi sunuyoruz.

Dans Gösterileri – Taksim Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Taksim dans okulu olarak öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmalarını sağlamak, sevdiklerine yeteneklerini göstermelerine imkan vermek adına dans kursu programlarımızın sonunda dans gösterileri düzenliyor, sahnede muhteşem koreografiler sergileyen öğrencilerimizin performansını uzman eğitmenlerimiz ve duayen dansçılarla birlikte değerlendiriyoruz.

Merkezi Lokasyon - En Yakın Dans Kursu Taksim Dans Akademi

Taksim dans kursu öğrencilerimizi metro ve metrobüsün hemen yanı başındaki merkezimiz Bakırköy İncirli Dans Akademi şubemizde ağırlıyor, gerek toplu taşıma gerekse kendi aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz eğitim binamızda sizlere Türkiye’nin en iyi Taksim dans dersleri ile unutulmaz bir yolculuk vadediyoruz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Taksim Dans Akademi

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-Pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Taksim dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Taksim Dans Eğitimi Merkezi Dans Akademi

  • Dans kurslarınız ne kadar sürüyor?

Dans Akademi dans kursu Taksim merkezimizde eğitim programlarımızı öğrencilerimizin yaşı, dans geçmişi, öğrenme hızı, hangi seviyede dans etmeyi öğrenmek istediği, eksikleri ve beklentilerine göre planlamaktayız. Ayrıca Taksim dans kursları için program sürelerimiz özel ders mi aldığınız yoksa grup derslerine mi katıldığınıza göre de değişkenlik göstermektedir.

  • Haftanın her günü dans dersi var mı?

Taksim dans kursu Dans Akademi olarak merkezimizde haftanın her günü öğrencilerimizi ağırlamaktayız. Ancak öğrencilerimiz için programlarımızı haftada 1 veya 2 gün olacak şekilde planlıyoruz. Sizin için uygun olan günlerde Taksim dans eğitimi programlarımızdan yararlanmak için eğitim danışmanlarımızla size özel bir program yapabilirsiniz.

  • Taksim dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Taksim dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Taksim, Tango Kursu Taksim, Bachata Kursu Taksim, Merengue Kursu Taksim, Cha Cha Cha Kursu Taksim, Swing Kursu Taksim, Rueda Kursu Taksim, Kizomba Kursu Taksim, Vals Kursu Taksim, Rumba Kursu Taksim, Samba Kursu Taksim, Bolero Kursu Taksim, Paso Doble Kursu Taksim, Foxtrot Kursu Taksim, Jive Kursu Taksim, Quick Step Kursu Taksim, Hip Hop Kursu Taksim, Modern Dans Kursu Taksim, Break Dance Kursu Taksim, Capoeira Kursu Taksim, Çarliston Kursu Taksim, Lindy Hop Kursu Taksim, Rock’n Roll Kursu Taksim, Street Jazz Kursu Taksim, Disco Kursu Taksim, K-Pop Kursu Taksim, Dance Hall Kursu Taksim, High Heels Kursu Taksim, Oryantal Kursu Taksim, Zeybek Kursu Taksim, Horon Kursu Taksim, Kafkas Kursu Taksim, Sirtaki Kursu Taksim, Roman Kursu Taksim, Flamenko Kursu Taksim, Bale Kursu Taksim, Pilates Kursu Taksim, Yoga Kursu Taksim, Pole Dance Kursu Taksim, Jimnastik Kursu Taksim, Stretching Kursu Taksim ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Taksim Dans Kursu Fiyatları

Taksim dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Taksim dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

Taksim dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Taksim dans kursu fiyatları eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da Taksim dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Hayatınızın Ritmini Dansla Değiştirin! – Taksim Dans Okulu İstanbul Dans Akademi

İstanbul’un en iyi dans okulu Taksim Dans Akademi’de hayatınızı değiştirecek eğitimler sizi bekliyor! Bedeninizi müziğe teslim edin, enerjinizi keyifli dans dersleri ile yenileyin, hayata ve dünyaya dansın penceresinden çok daha pozitif bakmaya başlayın!

15 yıllık deneyimimizle Dans Akademi Taksim dans eğitimi merkezimizde öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor, yetenekli kursiyerlerimizin kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyor, dansın parıltılı isimleri arasına adlarını yazdırmalarını sağlıyor, gündelik rutininize keyifli bir hobi ekliyoruz!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46