Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Şehremini – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

İçinizdeki Enerjiyi Dansla Açığa Çıkarın! – Dans Dersleri Şehremini Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Şehremini Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Hareketsiz bir yaşam tarzınız mı var? Spora gitmeye ya da herhangi bir egzersiz yapmaya üşeniyor musunuz? Öyleyse sizi hem eğlendirecek hem de sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak bir önerimiz var: Dans! Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi Şehremini dans derslerinde bulabilirsiniz.

İsterseniz hareketli dans türlerinde isterseniz de klasik danslarda uzmanlaşabilir, tarzınızı en iyi ifade eden dans türünde dilediğiniz gibi enerji atabilirsiniz. Şehremini dans dersleri ile ayrıcalıklı bir dans eğitiminde buluşmak ve hareketsiz yaşamınıza yeni bir soluk getirmek ister misiniz?

Dans, Gerçek Bir Sanat Ortamında Öğrenilir! – Dans Eğitimi Şehremini Dans Akademi

Türkiye’nin en iyi dans kursu olarak şimdilik Şehremini’de değiliz. Ancak sizlerin yoğun ilgisine kayıtsız kalamıyor ve en kısa sürede Şehremini dans eğitiminde de buluşmayı planlıyoruz. Bu süreçte Dans Akademi’nin eğlenceli ortamını tanımak ve Türkiye’nin önde gelen koreograf ve dans eğitmenlerinden ders almak isterseniz Bakırköy dans kursu şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

[widget-184]

Şehremini Dans Eğitimleri ile Özgüveninizi Tazeleyin! – Dans Dersi Şehremini Dans Akademi

Sahne ışıklarının altında kusursuz bir dans performansı sergilediğinizi ve herkesin sizi hayranlıkla izlediğini düşünün. Yaptığınız her dans figürüyle duygularınızı açığa çıkarmak ve kendinizi yeniden keşfetmek, güzel bir duygu, değil mi? Şehremini dans kursuna gelerek dans becerilerinizi geliştirebilir, izleyicilerinizden gelen tüm alkışları toplayabilirsiniz.

Herkesin sizin ne kadar da iyi dans ettiğinizi söylemesini istemez misiniz? Yaptığınız işte hem mutlu hem de başarılı olmanın değeri paha biçilemez! Dans Akademi’nin 15 yıllık deneyimi ile kendinizi ve yapabileceklerinizi ortaya çıkarabilir, içinizdeki dans tutkusuna kulak verebilirsiniz.

Dans Akademi ile Yaşamınıza Renk Katın! - Dans Eğitimleri Şehremini Dans Akademi

Dansın ilham verici gücünden faydalanarak yaratıcılığınızı artırmaya ve hayal gücünüzü genişletmeye ne dersiniz? Şehremini dans eğitimlerine katılarak zihninizi ve enerjinizi kontrol edebilir, potansiyelinizi açığa çıkarabilirsiniz. Hemen Dans Akademi’ye gelin ve Sosyal Latin Kursları Şehremini, Salsa Kursu Şehremini, Tango Kursu Şehremini, Bachata Kursu Şehremini, Swing Kursu Şehremini, Vals Kursu Şehremini, Hip Hop Kursu Şehremini, Modern Dans Kursu Şehremini, Break Dance Kursu Şehremini, Street Jazz Kursu Şehremini, Oryantal Kursu Şehremini, Zeybek Kursu Şehremini, Bale Kursu Şehremini eğitim programlarından dilediğinizde dans eğitim almaya başlayın.

[widget-183]

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Şehremini Dans Kursu Dans Akademi

MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olan Dans Akademi Şehremini dans kursları ile kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak dans eğitimlerimizden faydalanın, hayata 1-0 önde başlayın! MEB formatına ve Özel Öğretim Kurumları Standart Yönergesi’ne uygun olarak hazırladığımız dans eğitimi programı ile kusursuz bir dans dersi almaya hazır olun!

MEB Onaylı Dans Kursu Sertifikası – Dans Akademi Dans Eğitimi Şehremini MEB Sertifikası

MEB ruhsatlı bir kurum olarak eğitimlerimizi tamamlayan öğrencilerimize mesleki yaşamlarında artı sağlayacak MEB onaylı dans sertifikaları sunuyoruz. MEB ruhsatlı Şehremini dans kursları ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da geçerliliği olan sertifikanız ile kariyer basamaklarını tırmanmanıza yardımcı oluyoruz!

Alanında Uzman Eğitmenler –Dans Kursu Şehremini Dans Akademi

Dans dersleri Şehremini ailesi olarak biz, en kaliteli eğitimleri almanız için dans ve koreografi konusunda uzmanlaşmış profesyonel eğitmenlerle çalışıyoruz. Her yönden donanımlı eğitmen kadromuzla seçkin ve ayrıcalıklı bir eğitim sunuyor; başarılı bir geleceğin temellerini atıyoruz. Gelin siz de Şehremini dans kursları ile eğlenceli bir ortamda dans derslerine katılın, içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Şehremini Dans Kursu Dans Akademi

En iyi Şehremini dans kursu olan Dans Akademi, Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığı ders programları ile farkını ortaya koyuyor! Öğrencilerimizden aldığımız %98 memnuniyet oranı ile yetinmiyor, daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Şehremini dans kursları ile ayrıcalıklı bir eğitim alabilmeniz için eğitim salonlarımızdan ekipman donanımına, sosyal alanlarımızdan dersliklerimizin konforuna kadar her şeyi sizler için en iyi olacak şekilde tasarlıyoruz! 

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Dans Kursu Şehremini Dans Akademi

MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak elbette araç-gereç donanımına önem veriyor, ekipmanlarımızı eksiksiz, güncel ve kaliteli tutuyoruz! Şehremini dans dersleri ile sizlere her açıdan fayda sağlayacak bir eğitim kurumunda ders almak ve fark edilir olmak için harekete geçebilirsiniz! 

Amerikalı koreograf ve dansçı Agnes De Mille diyor ki;

“Dans etmek kendinden çıkmaktır. Daha büyük, daha güzel, daha güçlü. Bu güçtür, dünya üzerinde zaferdir ve sizin zaferinizdir.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

MEB ruhsatlı bir kurum olan Dans Akademi Şehremini dans kurslarında derse katılım sağlayamayan öğrencilerimiz için farklı sınıf veya şubelerimizde telafi hakkı sunuyoruz. %100 öğrenme garantili olan Şehremini dans kurslarında ayrıca, eğitimin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimize ücretsiz kurs tekrarı fırsatı veriyoruz. Öğrencilerimize değer verdiğimizi göstermek için herhangi bir gerekçe ile devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimize bir yıl süreyle kayıt dondurma imkanı tanıyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Şehremini Dans Akademi

Avrupa standartlarına ve MEB formatına uygun olarak hazırladığımız Şehremini dans eğitimi programı ile ayrıcalıklı bir eğitim almak isteyen herkesin yanında oluyoruz! Öğrencilerimizin gelişimlerine önem vererek birebir ders isteyen kursiyerlerimiz için Şehremini dans kursumuzda özel ders imkanı sunuyoruz. Diğer kurslar gibi kalabalık sınıflarda öğrencilerimizin kendilerini geliştirememesine fırsat vermiyor, rahat hareket edecekleri şekilde az kişiden oluşan ders programları hazırlıyoruz. 

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Sahne sizin! Şehremini dans kursunda öğrendiklerinizi sergilediğiniz sahne performansınızla sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatmak ister misiniz? Dans Akademi’nin düzenlediği dans geceleri ile profesyonel olarak ilk kez dans gösterisi yapacak ve ilk alkışlarınızı toplayacaksınız! Haydi, ne duruyorsunuz?

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu

Profesyonel bir ortamda dans dersi alabileceğiniz Dans Akademi’ye İstanbul’un her noktasından metro, metrobüs, otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehremini dans kursları ile toplu ulaşıma yürüme mesafesindeki akademimizde gerçek bir dans deneyimi yaşamak ister misiniz? 

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Şehremini dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Şehremini, Tango Kursu Şehremini, Bachata Kursu Şehremini, Cha Cha Cha Kursu Şehremini, Swing Kursu Şehremini; Salon danslarından Vals Kursu Şehremini, Rumba Kursu Şehremini, Samba Kursu Şehremini, Bolero Kursu Şehremini, Quick Step Kursu Şehremini, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Şehremini, Modern Dans Kursu Şehremini, Break Dance Kursu Şehremini, Rock’n Roll Kursu Şehremini, Street Jazz Kursu Şehremini, Disco Kursu Şehremini, K-pop Kursu Şehremini, Dance Hall Kursu Şehremini; Halk dansları programından Oryantal Kursu Şehremini, Zeybek Kursu Şehremini, Horon Kursu Şehremini, Kafkas Kursu Şehremini, Sirtaki Kursu Şehremini, Roman Kursu Şehremini, Flamenko Kursu Şehremini; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Şehremini, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Şehremini, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Şehremini, Yetişkin Bale Kursu Şehremini ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Şehremini, Reformer Pilates Kursu Şehremini, Yoga Kursu Şehremini, Pole Dance Kursu Şehremini olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Şehremini Dans Kursları Dans Akademi

  • Dans konusunda yetenekli olmadığımı düşünüyorum. Yine de eğitimlerinize katılabilir miyim?

Şehremini dans eğitimlerine katılarak dans etme becerisi kazanabilirsiniz. Yetenekler yalnızca doğuştan kazanılmaz. İçinizdeki potansiyeli doğru bir dans eğitimi ile açığa çıkarabilirsiniz.

  • Şehremini dans dersi eğitmenleriniz kimler?

Şehremini dans derslerimizde Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenleri, koreografları ve ünlü dansçılarıyla çalışıyoruz. 

  • Şehremini dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Şehremini dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Şehremini, Tango Kursu Şehremini, Bachata Kursu Şehremini, Merengue Kursu Şehremini, Cha Cha Cha Kursu Şehremini, Swing Kursu Şehremini, Rueda Kursu Şehremini, Kizomba Kursu Şehremini Vals Kursu Şehremini, Rumba Kursu Şehremini, Samba Kursu Şehremini, Bolero Kursu Şehremini, Paso Doble Kursu Şehremini, Foxtrot Kursu Şehremini, Jive Kursu Şehremini, Quick Step Kursu Şehremini, Hip Hop Kursu Şehremini, Modern Dans Kursu Şehremini, Break Dance Kursu Şehremini, Capoeira Kursu Şehremini, Çarliston Kursu Şehremini, Lindy Hop Kursu Şehremini, Rock’n Roll Kursu Şehremini, Street Jazz Kursu Şehremini, Disco Kursu Şehremini, K-Pop Kursu Şehremini, Dance Hall Kursu Şehremini, High Heels Kursu Şehremini, Oryantal Kursu Şehremini, Zeybek Kursu Şehremini, Horon Kursu Şehremini, Kafkas Kursu Şehremini, Sirtaki Kursu Şehremini, Roman Kursu Şehremini, Flamenko Kursu Şehremini, Bale Kursu Şehremini, Pilates Kursu Şehremini, Yoga Kursu Şehremini, Pole Dance Kursu Şehremini, Jimnastik Kursu Şehremini, Stretching Kursu Şehremini ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Şehremini Dans Kursu Fiyatları

Şehremini dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları farklı dans eğitimlerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

 

Şehremini dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Şehremini dans kursu ücretleri düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Şehremini Dans Kursu Dans Akademi – Ailemizi Yakından Tanıyın!

“Dans etmediğim bir hayatı düşünemiyorum!” diyorsanız siz gerçek bir dans tutkunu olabilirsiniz. O halde Şehremini dans kurslarına gelerek hayata dansın penceresinden bakabilir, profesyonel sanat yaşamına adım atabilirsiniz.

Neden hobi olarak başladığınız dans, sizin için bir iş alanı olmasın? Yeteneklerinizi ortaya çıkararak başarılı bir dansçı olmak sizin elinizde! Haydi, hemen Şehremini dans eğitimlerine katılın, ileride herkesin hayran olduğu bir dansçı olmak için kolları sıvayın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46