Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Osmangazi – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

En İyi Dans Kursu Osmangazi Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Osmangazi Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

En büyük hayaliniz başarılı bir dansçı olmak mı? Hem başarılı hem de mutlu bir iş hayatınızın olması için hayallerinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Severek yaptığınız bir işte çok daha başarılı olacağınızı unutmayın ve kariyer planlarınıza mutlaka hayallerinizdeki gibi yön verin! Dans Akademi Osmangazi dans kursu ile hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Size en yakın dans kursu olan Dans Akademi’yle profesyonel yaşamınıza iddialı bir başlangıç yapmaya var mısınız? Dans derslerine katılmak için yetenekli olmak ya da herhangi bir temel bilgiye sahip olmak zorunda değilsiniz! Bize yalnızca içinizdeki dans tutkusu yeter!

Hayalleriniz Gerçek Olsun! – Dans Dersleri Osmangazi Dans Akademi

En iyi Osmangazi dans kursu olan Dans Akademi ile kariyer planlarınıza yön verebilirsiniz. İsterseniz Osmangazi çocuk dans kursu isterseniz de yetişkin kursumuza gelerek içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarabilirsiniz. Dans Akademi ailesi olarak bölgeden gelen yoğun talepler doğrultusunda 2024'te Osmangazi dans kursu merkezimizi açıyoruz! Keyifle geçen derslerimize katılmak ve özgürce dans etmek isterseniz Bakırköy dans kursu şubemizde sizlerle birlikteyiz!

[widget-184]

Dans Eğitimi ile Çocuklar Çok Daha Sağlıklı! – Çocuk Dans Dersleri Osmangazi Dans Akademi 

Gelişim dönemindeki çocuğunuzun çok daha sağlıklı bir bedene kavuşmasını istemez misiniz? Çocuklar için dans eğitimi aynı zamanda keyifli bir de egzersiz! Özellikle kas gruplarının yeni yeni güçlendiği dönemlerde Dans Akademi Osmangazi çocuk dans derslerine gelerek çocuğunuzun gelişimini destekleyebilir, çok daha dik bir vücuda sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Osmangazi çocuk dans dersleri ile çocuğunuzun esneklik kazandığını ve kaslarının güçlendiğini fark edebilir, bu keyifli egzersizin tadını çıkarabilirsiniz.

Dans Akademi’de Güvenilir Bir Eğitim Alın! – Dans Eğitimi Osmangazi Dans Akademi

Dans ettiğinizi ve herkesin sizi hayranlıkla izlediğini hayal edin. Kulağa ne kadar hoş geliyor, değil mi? Osmangazi dans derslerine katılarak dans etme becerileriniz arttıkça özgüveninizin tazelendiğini fark edebilirsiniz! Mini gösterilerle herkesin takdir ve beğenisini toplayabileceğiniz, kendinizi çok daha mutlu ve değerli hissedeceğiniz bir deneyim için Dans Akademi Osmangazi dans derslerine katılmaya var mısınız? Dans Akademi’nin en çok ilgi gören kursları; Salsa Kursu Osmangazi, Bale Kursu Osmangazi, Oryantal Kursu Osmangazi, Tango Kursu Osmangazi, Zumba Kursu Osmangazi, Hip Hop Kursu Osmangazi, Modern Dans Kursu Osmangazi, Vals Kursu Osmangazi, Rumba Kursu Osmangazi, Bachata Kursu Osmangazi, Zeybek Kursu Osmangazi, Reformer Pilates Kursu Osmangazi, Yoga Kursu Osmangazi, Pole Dance Kursu Osmangazi, Horon Kursu Osmangazi ve Swing Kursu Osmangazi ile ilgi alanınıza ve beklentilerinize uygun olan dans kursunu seçebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

[widget-183]

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Osmangazi Dans Kursu Dans Akademi

Kaçak ve merdiven altı kurumların yetersiz eğitimine karşı, Dans Akademi Osmangazi dans kursu olarak ekipmandan güvenliğinize, sosyal ortamlardan keyifli stüdyolarımıza kadar birçok konuda sizler için en iyiyi sağlıyoruz. Öğrencilerimizin güvenli bir binada, alanında uzman ve deneyimli hocalardan ders almasına aracı oluyor, MEB onayımızla kalitemizi her alanda ispat ediyoruz. Kaliteli eğitime ek olarak öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda bulunması için acil çıkışlardan yangın merdivenine, deprem dayanıklılık raporlarından ekipmanların donanımına ve kalitesine kadar her şeyi tüm detayıyla planlıyoruz. 

MEB Onaylı Dans Kursu Sertifikası – Dans Akademi Osmangazi Dans Eğitimi MEB Sertifikası

Dans etmek sizin için bir hobiden çok daha öteyse ve profesyonel bir dans eğitimi almak istiyorsanız sizi mesleğinizde ayrıcalıklı bir duruma getirecek MEB onaylı dans kurslarını tercih edebilirsiniz. MEB onaylı bir kurum olan Osmangazi dans kursunu başarıyla tamamladıktan sonra alacağınız MEB onaylı dans sertifikasından hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok yerinde faydalanabilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersleri Osmangazi Dans Akademi

Osmangazi dans kursunda öğrencilerimizin gerçek duayenlerle bir araya gelmesine önem veriyor, dans tutkunlarına Türkiye'nin en ünlü koreograf ve dansçıları arasında yer alan, kariyerleriyle gençlere idol olan, alanının en iyileri arasında gösterilen eğitmenlerden dans eğitimi alma fırsatı sunuyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Osmangazi Dans Kursu Dans Akademi

15 yıllık eğitim hayatına 1500’ün üzerinde mezun sığdıran Osmangazi dans kursu, Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığı ders programları ile farkını ortaya koyuyor! Öğrencilerimizden aldığımız %98 memnuniyet oranı ile yetinmiyor, daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 

Araç-Gereç Donanımı – En İyi Osmangazi Dans Kursu Dans Akademi

Osmangazi dans kursu olarak derslerin verimli bir şekilde geçmesi için kurumumuzda yeterli ekipman bulunmasına ve araç-gereçlerin kaliteli olmasına önem veriyoruz. Uygulamalı eğitim sistemini benimsediğimiz anlayışımız gereği pratik eğitim için gerekli olan tüm materyallerin yeni ve güncel olmasına özen gösteriyoruz!  İstanbul’un en iyi dans kursu olan Dans Akademi’de başarılı bir dans dersi alabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

Mikhail Baryshnikov diyor ki;

“Ben diğerlerinden daha iyi dans etmeye çalışmıyorum. Ben sadece kendimden daha iyi dans etmeye çalışıyorum.”

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Dünyanın en iyi dans okullarında uygulanan dans eğitimi programlarını göz önüne alarak hazırladığımız ders içerikleriyle öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi sunuyoruz. Kursun yeterli olmadığı durumlarda ücretsiz kurs tekrarı hakkı sunuyoruz. Osmangazi dans kursları ile kariyerine yön vermek isteyenlerin yanında olduğumuzu hissettirmek için herhangi bir gerekçe ile derse katılım sağlayamayan öğrencilere telafi hakkı tanımlıyoruz. Kursa devam edemeyeceğini bildiren kursiyerlerimizin şansını kesinlikle ellerinden almıyor, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı veriyoruz.

Sınıf Mevcudu – Yetişkin ve Çocuk Dans Kursları Osmangazi Dans Akademi

MEB ve Avrupa standartlarında uygunluk alan Dans Akademi Osmangazi dans kursu olarak sınıflarımızdan tam verim alınabilmesi için az kişi olmaya gayret ediyoruz. Osmangazi dans kurslarında özel ders almak isteyen öğrenciler için birebir eğitim imkanı sunuyor, kursiyerlerimizin konforu için elimizden geleni yapıyoruz.

Dans Geceleri ve Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanması ve Osmangazi dans kursunda öğrendiklerini pratiğe dökmesi için dans kursumuzun sonunda dans gösterileri düzenliyor, kursiyerlerimizin başarısını ailelerine göstererek onlarla gurur duymalarını sağlıyoruz. Sahne performanslarını dansın duayenleri ve eğitmenlerimizle birlikte değerlendiriyor, öğrencilerimizi teşvik etmeye devam ediyoruz.

Merkezi Lokasyon – Size En Yakın Dans Kursu

Size en yakın dans kursu Dans Akademi’ye ulaşmak çok kolay! İstanbul’un her noktasından metrobüs, metro, minibüs ve otobüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Osmangazi dans dersleri merkezimiz, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde! Dans Akademi ile konforlu bir eğitim almak için hazır olun!

Dans Akademi’nin En Çok Tercih Edilen Kursları – Bu Eğitimler Çok Seviliyor!

Osmangazi dans kursunda öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kursları; Sosyal Latin Kurslarından Salsa Kursu Osmangazi, Tango Kursu Osmangazi, Bachata Kursu Osmangazi, Cha Cha Cha Kursu Osmangazi, Swing Kursu Osmangazi; Salon danslarından Vals Kursu Osmangazi, Rumba Kursu Osmangazi, Samba Kursu Osmangazi, Bolero Kursu Osmangazi, Quick Step Kursu Osmangazi, Serbest Stil dans kurslarından; Hip Hop Kursu Osmangazi, Modern Dans Kursu Osmangazi, Break Dance Kursu Osmangazi, Rock’n Roll Kursu Osmangazi, Street Jazz Kursu Osmangazi, Disco Kursu Osmangazi, K-pop Kursu Osmangazi, Dance Hall Kursu Osmangazi; Halk dansları programından Oryantal Kursu Osmangazi, Zeybek Kursu Osmangazi, Horon Kursu Osmangazi, Kafkas Kursu Osmangazi, Sirtaki Kursu Osmangazi, Roman Kursu Osmangazi, Flamenko Kursu Osmangazi; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu Osmangazi, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu Osmangazi, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu Osmangazi, Yetişkin Bale Kursu Osmangazi ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu Osmangazi, Reformer Pilates Kursu Osmangazi, Yoga Kursu Osmangazi, Pole Dance Kursu Osmangazi olarak sıralayabiliriz.

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Osmangazi Dans Kursu Dans Akademi

  • En geç kaç yaşında dans kursuna başlayabilirim?

Dans Akademi’nin Osmangazi dans derslerine katılan 7’den 70’e çok sayıda öğrencisi var! Dans, her yaşa hitap eden bir değer. Asla kalıplara bağlı kalmayın! Dans eğitimine katılmak için hiçbir yaş sınırlamamız yok.

  • Profesyonel olarak dans dersi almak istiyorum. Böyle bir imkanınız var mı?

Elbette, Osmangazi dans kursumuzdan profesyonel bir eğitim almanız mümkün. Akademik kariyerinizi destekleyecek MEB onaylı dans sertifikası alacağınız profesyonel bir eğitim için kurumumuzu tercih edebilirsiniz.

  • Osmangazi dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var? 

Dans Akademi Osmangazi dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Osmangazi, Tango Kursu Osmangazi, Bachata Kursu Osmangazi, Merengue Kursu Osmangazi, Cha Cha Cha Kursu Osmangazi, Swing Kursu Osmangazi, Rueda Kursu Osmangazi, Kizomba Kursu Osmangazi Vals Kursu Osmangazi, Rumba Kursu Osmangazi, Samba Kursu Osmangazi, Bolero Kursu Osmangazi, Paso Doble Kursu Osmangazi, Foxtrot Kursu Osmangazi, Jive Kursu Osmangazi, Quick Step Kursu Osmangazi, Hip Hop Kursu Osmangazi, Modern Dans Kursu Osmangazi, Break Dance Kursu Osmangazi, Capoeira Kursu Osmangazi, Çarliston Kursu Osmangazi, Lindy Hop Kursu Osmangazi, Rock’n Roll Kursu Osmangazi, Street Jazz Kursu Osmangazi, Disco Kursu Osmangazi, K-Pop Kursu Osmangazi, Dance Hall Kursu Osmangazi, High Heels Kursu Osmangazi, Oryantal Kursu Osmangazi, Zeybek Kursu Osmangazi, Horon Kursu Osmangazi, Kafkas Kursu Osmangazi, Sirtaki Kursu Osmangazi, Roman Kursu Osmangazi, Flamenko Kursu Osmangazi, Bale Kursu Osmangazi, Pilates Kursu Osmangazi, Yoga Kursu Osmangazi, Pole Dance Kursu Osmangazi, Jimnastik Kursu Osmangazi, Stretching Kursu Osmangazi ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Osmangazi Dans Kursu Fiyatları

Osmangazi dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Kursları Osmangazi, Salsa Kursu Osmangazi, Tango Kursu Osmangazi, Bachata Kursu Osmangazi, Swing Kursu Osmangazi, Vals Kursu Osmangazi, Hip Hop Kursu Osmangazi, Modern Dans Kursu Osmangazi, Break Dance Kursu Osmangazi, Street Jazz Kursu Osmangazi, Oryantal Kursu Osmangazi, Zeybek Kursu Osmangazi, Bale Kursu Osmangazi eğitimlerinden hangisini seçtiklerine, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Osmangazi dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Osmangazi dans kursu ücretleri düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Osmangazi Dans Kursu Dans Akademi – Size Destek Olmak İçin Varız!

En iyi dans kursu olan Dans Akademi’nin dansa yıllarını vermiş eğitmenlerinden dersler almak, kariyerinizde bir adım öne çıkmak ve herkes tarafından fark edilen biri olmak için Dans Akademi’nin Osmangazi dans kurslarına katılmaya ne dersiniz?

Dans etmek sizin için bir hayal olmasın! Yetenekli olmadığınızı ya da dans edemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İstek ve doğru bir eğitimle başaramayacağınız şey yok! Siz de Türkiye’nin en iyi dans kursu Dans Akademi ile başarmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46