Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu İstiklal Caddesi – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Dans Etmeyi Türkiye’nin En Eğlenceli Dans Okulunda Öğrenmeye Hazır Mısınız? – İstiklal Caddesi Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu İstiklal Caddesi Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

İçinizdeki dans ateşini dans pistinde açığa çıkarmaya, keyifli bir hobiyle hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Dansa yeteneğinizin olup olmaması hiç önemli değil, İstiklal Caddesi dans kursu Dans Akademi merkezimize uğrayın, size en uygun dans kursu programını belirleyelim, hayatınız dansla değişsin!

Müziğin ritmine bedeninizi bırakın, İstiklal Caddesi dans kursları Dans Akademi ile kendinize de biraz vakit ayırın! Unutmayın ki hayat işlerden, sorumluluklardan ve koşturmacalardan ibaret değil! Mutlu olmanın yeni yollarını keşfedin!

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Henüz İstiklal Caddesi’nde değiliz! Türkiye’nin en büyük dans ailesi olarak şimdilik dans dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında İstiklal Caddesi’nde yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın dans kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyen dans tutkunlarını Bakırköy Bale Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-184]

Yaşam Enerjinizi Dansla Tazeleyin! – Dans Kursları İstiklal Caddesi Dans Akademi

Hayat yalnızca sorumluluklarınızdan ibaret değil! Gündelik koşturmacaların, iş ya da okul stresinin yaşam enerjinizi tüketmesine izin vermeyin! Belki bu koşturmacaların arasında zihninizin ve bedeninizin ne kadar yorulduğunu, ne kadar yıprandığınızı fark etmiyorsunuz ama fark ettiğinizde her şey geç olabilir. Biraz ara verin, İstiklal Caddesi dans dersleri ile yaşam enerjinizi yenileyin!

Üstelik Dans Akademi İstiklal Caddesi merkezimizde öğrencilerimize yalnızca ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmuyor, sosyal ve keyifli bir sanat merkezinin büyüleyici atmosferinde güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, sosyal ve kültürel aktivitelerle boş vakitlerine değer kattığımızdan emin oluyor, birlikte unutulmaz anılar biriktiriyoruz!

Çocuğunuzun Gelişimine Destek Olun! – Çocuk Dans Kursları İstiklal Caddesi Dans Akademi

Çocuklarınızın hayatlarının yalnızca dersler ve sınavlara çalışmaktan bir ibaret hale gelmeye başladığını mı fark ettiniz? Sınav ve gelecek kaygısı onları giderek daha da mutsuz mu ediyor? O halde İstiklal Caddesi çocuk dans kursları ile yeni bir ilgi alanı keşfetmelerini sağlayın hem sağlıklı gelişimlerini destekleyin!

Dans yeteneklerini erkenden fark eden minik dansçılarımıza kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor,  konservatuvarların ve sahne sanatları fakültelerinin dans bölümlerinde eğitim almaları için yeteneklerini açığa çıkarıyor, yetenek sınavlarına İstiklal Caddesi dans kursları ile hazırlanmalarını sağlıyoruz!

[widget-183]

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Sizi Bekliyor! İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarın! – Dans Kursu İstiklal Caddesi Dans Akademi

Dansa olan tutkunuzun güvenilmez kurumların verimlilikten uzak eğitimleri ile sönmesine izin vermeyin! Deneyimli ve alanında uzman bir İstiklal Caddesi dans kursu ile dansa olan ilginizi gerçek bir tutkuya dönüştürün, yeteneklerinizi keşfedin! Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya profesyonel bir dansçı olmaya hazırlanmak Dans Akademi İstiklal Caddesi dans kursları ile mümkün!

Dans Akademi İstiklal Caddesi dans kursu olarak her yaştan dans severe Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Vals Kursu, çocuk dans kursları ve daha pek çok türde dans eğitimi veriyor, dans pistinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – İstiklal Caddesi Dans Eğitimi Dans Akademi

Boş vaktinizi güvenilmez kurumlarla boş yere harcamak istemiyor, kalabalık sınıflardan eğlenceden ve verimlilikten uzak dans dersleri ile keyifli bir aktivitenin sizin için eziyete dönüşmesinden korkuyorsanız seçeceğiniz dans kursu merkezinin MEB ruhsatı olup olmadığına dikkat edin! MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak İstiklal Caddesi dans eğitimleri öğrencilerimize geniş ve ferah, teknik ekipmanlarla donatılmış derslikler ve dans salonları, uzman eğitmenler, keyifli ve MEB müfredatına uygun ders içerikleri ile öğrencilerimize ayrıcalıklı bir deneyim vadediyoruz. 

MEB Onaylı Dans Kursu Sertifikası – Dans Akademi İstiklal Caddesi Dans Eğitimi

MEB ruhsatlı bir dans kursu olarak elbette dans eğitimini tamamlayan öğrencilere MEB sertifikası sunuyoruz! Gerek hobi gerekse mesleki yaşam için tercih ettikleri bu eğitim sonunda hem Türkiye’de hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde geçerliliği olan MEB sertifikaları ile önemli bir kazanım elde etmelerini sağlıyoruz. İstiklal Caddesi dans kursu olarak profesyonel hayatınıza yön verecek başarılı bir dans eğitimi programı için sizleri bekliyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersleri İstiklal Caddesi Dans Akademi

İstiklal Caddesi dans dersleri ile öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmak adına ekibimizin kalitesine hassasiyet gösteriyor, öğrencilerimizin alanında uzman, deneyimli, yüzlerce öğrenci yetiştiren başarılı dans eğitmenleri ile çalışmalarına imkan veriyor, ülkemizin en iyi sahne sanatları uzmanlarını ekibimizde bir araya getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi İstiklal Caddesi Dans Kursu Dans Akademi

15 yıllık eğitim hayatına 1500’ün üzerinde mezun sığdıran İstiklal Caddesi dans kursu, Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığı ders programları ile farkını ortaya koyuyor! Öğrencilerimizden aldığımız %98 memnuniyet oranı ile yetinmiyor, daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Formda Kalmanın En Eğlenceli Yolu!

Dans kursları ile sıkıcı spor egzersizlerinin aksine eğlenerek fazla kilolarınızdan kurtulabilir, sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Sınıf Mevcudu - Dans Akademi İstiklal Caddesi Dans Dersleri

Kursiyerlerimizin eğitmenleriyle sağlıklı iletişim kurmalarına olanak vermek, keyifli ve sosyal bir ortamda eğitim almalarını sağlamak adına İstiklal Caddesi dans kursu sınıflarımızı minimum 7, maksimum 12 kişilik kontenjanlarla oluşturuyor, ayrıca özel İstiklal Caddesi dans dersleri ile kendilerini birebir eğitimlerle geliştirmek isteyen öğrencilerimize uzman eğitmenlerimizden özel ders alma şansı sunuyoruz.

Ferah ve Güvenli Sınıflar – İstiklal Caddesi En İyi Dans Kursu

İstiklal Caddesi dans kursu sınıflarımızda öğrencilerimizin kendilerini rahat hissettiklerinden emin oluyor, gerek sağlık ve hijyen gerekse dans için gerekli teknik ekipmanlar açısından tüm detaylara dikkat ediyoruz. Sınıflarımızı ders öncesi ve sonrasında temizliyor ve havalandırıyor, sağlığınız için tehdit olabilecek tüm faktörlerin önüne geçiyoruz. Ayrıca sınıflarımızda DVD player, amfi ve hoparlör gibi ses ve müzik sistemi teknolojilerinden yararlanıyor, egzersizlerinize yardımcı olacak dans barı, dans minderleri ve matları, ayna gibi araç gereçler de bulunduruyoruz.

Dans Resitalleri – İstiklal Caddesi Dans Okulu Dans Akademi

Dans yalnızca sınıfta yapılacak egzersizlerle öğrenilmez! Gerçek bir dansçı olmak istiyorsanız sahne deneyimi de kazanmalısınız! Dans Akademi İstiklal Caddesi dans dersleri ile öğrencilerimize sahne deneyimi kazandırmak için sahne gösterileri ve dans resitalleri organize ediyor; becerilerinizi sevdiklerinize sergilemenize imkan veriyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Dans Kursu İstiklal Caddesi Dans Akademi

Türkiye’nin en iyi dans kursu İstiklal Caddesi Dans Akademi olarak öğrencilerimizin boş zamanlarının önemli bir bölümünü yola ve trafiğe harcamalarının önüne geçiyor, Bakırköy İncirli’de metro ve metrobüse yakın, şahsi aracınız ve toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda sizlere uluslararası standartlarda bir dans eğitimi sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri İstiklal Caddesi Dans Kursu

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-Pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu; Halk Dansları Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği İstiklal Caddesi dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – İstiklal Caddesi Dans Kursu Dans Akademi

  • Özel dans dersleri veriyor musunuz?

Evet. Dans Akademi İstiklal Caddesi dans eğitimi merkezimizde grup eğitimlerinin yanı sıra özel ders imkanı da sunmaktayız. Eğitim danışmanlarımızla görüşerek özel ders alacağınız günleri, ders programınızı ve takviminizi hazırlayabilirsiniz.

  • Profesyonel dansçı olmak için kaç yaşında eğitim almaya başlamalıyım?

Profesyonel dansçı olmak için dans etmeye başlamanız gereken herhangi bir yaştan söz edilemez. Ancak ne kadar erken başlarsanız o kadar avantaj sağlayacağını da göz ardı etmemelisiniz. Ancak size özel planladığımız İstiklal Caddesi dans dersleri ile ilerleyen yaşlarda da dans yeteneklerinizi geliştirerek profesyonel dansçı olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

  • İstiklal Caddesi dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi İstiklal Caddesi dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu İstiklal Caddesi, Tango Kursu İstiklal Caddesi, Bachata Kursu İstiklal Caddesi, Merengue Kursu İstiklal Caddesi, Cha Cha Cha Kursu İstiklal Caddesi, Swing Kursu İstiklal Caddesi, Rueda Kursu İstiklal Caddesi, Kizomba Kursu İstiklal Caddesi Vals Kursu İstiklal Caddesi, Rumba Kursu İstiklal Caddesi, Samba Kursu İstiklal Caddesi, Bolero Kursu İstiklal Caddesi, Paso Doble Kursu İstiklal Caddesi, Foxtrot Kursu İstiklal Caddesi, Jive Kursu İstiklal Caddesi, Quick Step Kursu İstiklal Caddesi, Hip Hop Kursu İstiklal Caddesi, Modern Dans Kursu İstiklal Caddesi, Break Dance Kursu İstiklal Caddesi, Capoeira Kursu İstiklal Caddesi, Çarliston Kursu İstiklal Caddesi, Lindy Hop Kursu İstiklal Caddesi, Rock’n Roll Kursu İstiklal Caddesi, Street Jazz Kursu İstiklal Caddesi, Disco Kursu İstiklal Caddesi, K-Pop Kursu İstiklal Caddesi, Dance Hall Kursu İstiklal Caddesi, High Heels Kursu İstiklal Caddesi, Oryantal Kursu İstiklal Caddesi, Zeybek Kursu İstiklal Caddesi, Horon Kursu İstiklal Caddesi, Kafkas Kursu İstiklal Caddesi, Sirtaki Kursu İstiklal Caddesi, Roman Kursu İstiklal Caddesi, Flamenko Kursu İstiklal Caddesi, Bale Kursu İstiklal Caddesi, Pilates Kursu İstiklal Caddesi, Yoga Kursu İstiklal Caddesi, Pole Dance Kursu İstiklal Caddesi, Jimnastik Kursu İstiklal Caddesi, Stretching Kursu İstiklal Caddesi ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

İstiklal Caddesi Dans Kursu Fiyatları

İstiklal Caddesi dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle İstiklal Caddesi dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

İstiklal Caddesi dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstiklal Caddesi dans kursu fiyat düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da İstiklal Caddesi dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Burada Monotonluğa Yer Yok! -  Türkiye’nin En İyi Dans Kursu İstiklal Caddesi Dans Akademi İstanbul

Hobileriniz arasına bir yenisini daha eklemek mi istiyorsunuz? Yoksa amacınız dans yeteneklerinizi geliştirerek profesyonelliğe adım atmak mı? Dans etmeden duramayan bir çocuğunuz mu var? Türkiye’nin en kapsamlı dans kursu İstiklal Caddesi dans eğitimi merkezimizde herkes için bir kurs var!..

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en iyi dans okulu İstiklal Caddesi Dans Akademi ailesine siz de katılın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46