Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Halide Edip – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulunda Dans Etmeyi Öğren! - Dans Kursu Halide Edip - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Halide Edip Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Her gününüz aynı olmak zorunda değil… Dansın rengarenk dünyasına siz de bir adım atın; ev, okul ve iş stresinin omuzlarınıza yüklediği yükü dinamik dans saatlerinde bir kenara bırakın! Enerjinizi yeniden toplamak, kendinize zaman ayırmak, daha aktif ve dinç bir bedene sahip olmak için siz de dans etmeye hemen başlayın! Hayatınıza hareket katacak ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir hobi edinmek ya da profesyoneller arasına katılarak hayatınızı dans üzerine kurmak mı istiyorsunuz? Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız İstanbul’un en iyi ve en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi ile hemen tanışın! 

Dans Akademi dans kursu Halide Edip eğitim merkezimizde sosyal Latin danslarından Sosyal Latin Başlangıç, İleri Seviye ve Pro. Seviye Kursları, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu; Salon danslarından Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu; Serbest Stil dans kursları; Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu; Halk dansları programından Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu, Yetişkin Bale Kursu ve Düğün Dansı Kursu programları; Sportif Danslar Programı içinde Mat Pilates Kursu, Reformer Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu Jimnastik Kursu Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu bulunmaktadır. Aynı zamanda destekleyici eğitimlerimiz ve Konservatuvara Hazırlık Kursu programlarımızla öğrencilerimizi başarılı yarınlara yetiştiriyoruz. Halide Edip dans eğitimleri sizi standart bir hayattan kurtaracak, günlük koşturmacalarınızın arasında güzel bir enerjiyle keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak!

  

Müziğin Ritmi İle Hayatınızın Gidişatını Değiştireceksiniz! Ayrıcalıklı Bir Hobi Edinin, Yeteneğinizle Önce Kendinizi Sonra Çevrenizi Şaşırtın! – Dans Akademi Dans Kursları Halide Edip 

Monoton giden hayatınız canınızı giderek sıkmaya mı başladı? Günlük koşturmalar arasında kendinize vakit ayıramıyor, telaş içinde savruluyor musunuz? Dans etmeyi seviyor ve tüm telaşınızı dans ederek atabileceğinize mi inanıyorsunuz? Halide Edip dans kursu ile fark yaratan eğitimler alın ve dans pistinde özgür olmanın tadını çıkarın!

Bedeninizi ve zihninizi dinlendirecek, size değer katacak, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve geliştirecek; samimi bir atmosferde sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız günlerinizi zenginleştirecek bir dans okulunda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız. Yeteneğinizi sergiledikçe özgüven kazanacaksınız, stresinizden uzaklaşacaksınız. İş ve okul yaşamınızda daha başarılı olacak ve günlerinizi daha aktif yaşamaya başlayacaksınız. Dans ederek eğlenecek ve Dans Akademi’nin samimi atmosferinde kazandığınız yeni arkadaşlıklar ile unutulmaz anılar biriktireceksiniz. 

Halide Edip dans eğitimi programlarımızda isteklerinizi, beklentilerinizi, hayallerinizi ve ilgi alanlarınızı analiz ediyor, derslerimizi eğlenceli dans gösterileri ve dans yarışmaları ile zenginleştirerek büyülü bir dünyayı keşfetmenize olanak sağlıyoruz. Birbirinden çeşitli sosyal Latin dans kursları, serbest stil dans kursları, halk dansları, sportif danslar gibi hem çocuklara hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eden dans kursları ile yeteneklerinizi keşfetmenizi imkan tanıyor, uzman dans eğitmenlerimizden aldığınız dans eğitimleri ile potansiyelinizi geliştirerek dans ile iç içe bir yaşam sürmenize destek oluyoruz.

Siz de sevdiğiniz müziklerde, sevdiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir türde dans edebilir, sıradanlıktan dans ederek kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Dans Akademi Halide Edip Dans Kursu ile ilk adımı atmak! 

[widget-183]

Dans Kursu Halide Edip Dans Akademi – Eğlen, Öğren ve Dans Et! Figürlerinle Büyüle!

Dans Akademi olarak 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı dans eğitimi modelimizle, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel Salsa kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Swing Kursu, Merengue Kursu, Capoeira Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu; Serbest Stil dans kursları; Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu  gibi dans kurslarımız ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken dans eğitimleri ile her yaştan dans severin hayatına hareket kattık; Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu programları ile geleceğin pırıl pırıl balet ve balerinlerini yetiştirdik; Mat Pilates Kursu, Reformer Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu Jimnastik Kursu Stretching Kursu ve Barre Fitness ile hareketsiz kalan vücutlarını daha sağlıklı yarınlara hazırlamak isteyenlere eğitimler verdik. Konservatuvara hazırlık eğitimlerimiz ile başarılı bir dans kariyerine sahip olmak isteyen öğrencilerimizi hedefledikleri Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlayarak geleceklerini birlikte şekillendirdik. 

İstanbul Halide Edip halkından gelen yoğun talepler doğrultusunda 2024 yılında Dans Akademi Dans Kursu Halide Edip şubesini açmaya karar verdik. Halide Edip Dans Kursu için fazla beklemeyeceksiniz. Türkiye’nin en kapsamlı dans okulu Dans Akademi dans kursları Halide Edip şubemizde derslerine başlıyor!

2024 yılına kadar bekleyemem diyenler, şimdilik biz size gelemesek de sizleri Halide Edip bölgesine en yakın dans kursu merkezimiz olan Bakırköy Dans Akademi şubemizde ağırlamak isteriz. Uygulamalı eğitimler, koreografi çalışmaları, dans gösterileri, dans yarışmaları, duayenlerden workshoplar ve danslarınıza uzmanlardan yorumlar, sosyal aktiviteler, ünlü sanatçılar ve dansçılar ile söyleşiler, keyifli sohbetlerin adresi Sanat Cafe’miz ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz heyecan verici bir serüven için sizleri Dans Akademi ailesine bekliyoruz. Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. Halide Edip dans dersleri ile en kısa zamanda görüşmek üzere!

[widget-184]

Online Dans Eğitimi

İstanbul’daki dans eğitimi merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz istelerse eğitimlerini online olarak alabilirler Online Dans Kursu detayları için Online Dans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Dans Kursu Halide Edip

Dans Kursu Halide Edip Dans Akademi olarak bugüne kadar 9800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre dans eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Geçmiş öğrencilerimizin tercih ettikleri dans kurslarına göz atın, Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı bir eğitim programıyla Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir hobi edinin...

[widget-185]

En çok tercih edilen Halide Edip hobi dans kursları arasında her yaştan dans etmek isteyenler için yaş gruplarına özel hazırlanmış; Salsa Kursu, Tango Kursu, Merengue Kursu, Bachata Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Vals Kursu, Swing Kursu, Oryantal Kursu, Flamenko Kursu, Zeybek Kursu, Roman Kursu gibi dans kursları; düğün günlerinde unutulmaz anılara sahip olmak isteyen çiftler için Düğün Dansı Kursu programları; dans ederek fit kalmayı tercih edenler ve spor yapmak isteyenler için Zumba Kursu, Pilates Kursları, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ve daha fazlası; kariyerini dans üzerine kurmak isteyen öğrencilerimize yönelik Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Üniversitelerin dans bölümlerine hazırlık eğitimleri yer almaktadır. İlgi alanınıza ve seviyenize en uygun eğitimi almak için vakit kaybetmeden en iyi Halide Edip dans kursu Dans Akademi ile tanışın!

Dans Kursu Fiyatları Halide Edip

Halide Edip dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Capoeira Kursu, Paso Doble Dans Kursu, Foxtrot Dans Kursu, Jive Dans Kursu, Quick Step Dans Kursu, Serbest Stil dans kursları; Hip Hop Dans Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale kursları programında 4 – 5 yaş mini Bale Kursu, 6 – 12 yaş Klasik Bale Kursu, 13 – 18 yaş Genç Bale Kursu programları, Mat Pilates Kursu, Reformer Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu Jimnastik Kursu Stretching Kursu, Horon Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu, Sirtaki Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin dans ihtiyaçlarına cevap veren, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, her zaman temiz tutulan ve onları dansa teşvik edecek şekilde düzenlenmiş; geniş ve ferah dans salonlarıdır. 

Halide Edip dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Halide Edip dans kursu fiyat düzenlemeleri; eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir.

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Dans Kursu Fiyatları İçin Tıklayın!

MEB ruhsatı, bir eğitim kurumunun sahip olması gereken en temel standartları gösterir. MEB ruhsatı olmayan bir kurum, her ne kadar öyle olduğunu iddia etse de eğitim kurumu değildir. Her yıl dans eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyet ödeyerek daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dans okulu olarak Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan dans eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Size özel fiyat ve bilgi almak için Dans Akademi Halide Edip dans kursu eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Hayatınızdan Monotonluğu Atacaksınız! En Doğru Adres Halide Edip Dans Kursu İstanbul

İster hobi amaçlı dans kursu almak isteyin, isterseniz amacınız meslek edinmek olsun. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Halide Edip dans dersleri ile uygulama ve pratik ağırlıklı dans eğitimleri, dans gösterileri, koreografi ve sahne çalışmaları, dans yarışmalarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız keyifli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkarın! İstanbul’un en çok tavsiye edilen dans kursu Dans Akademi ile tanışın! Halide Edip Dans Kursu ile yaşamınıza hareket katın...

Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en kapsamlı dans okulu ailesine siz de katılın! Dans Akademi’nin başarı sırrı; tutkusunun peşinden giden binlerce dans tutkununun ailemizin bir parçası olmasıdır. Siz de yeteneklerinizi geliştirmek, potansiyelinizi açığa çıkarmak, yaşamınızı dans ile hareketlendirmek istiyorsanız içinizdeki dans tutkusunu ertelemeyin!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46