Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Ataköy – İçindeki Dansçıyı Açığa Çıkar!

Harekete Geçmek İçin Daha Fazla Beklemeyin! – Ataköy Dans Kursu Dans Akademi - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2024'te Dans Akademi Dans Kursu Ataköy Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi Bakırköy'de Veriyoruz...

Çocuklarınızın sanatla erken yaşlarda tanışarak yaratıcı ve eleştirel düşünmeyi bilen bireyler olarak yetişmelerini istiyor, dansla hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerini desteklemeyi mi arzuluyorsunuz? Yoksa aradığınız daha çok kendiniz için keyifli vakit geçirebileceğiniz bir hobi dans kursu mu?

İster çocuklarınız için keyifli bir aktivite ister kendiniz için ayrıcalıklı bir deneyim arıyor olun Dans Akademi Ataköy dans kursu tam size göre! Dans yeteneklerini profesyonel düzeye taşımak isteyen dans tutkunları, yeni deneyimler peşinde olan maceracılar ve elbette dans etmeyi çok seven çocuklar Dans Akademi Ataköy dans kursları ile bir araya geliyor!

Dansın Büyülü Dünyasında Yeriniz Hazır! – Dans Akademi

Henüz Ataköy’de değiliz! Türkiye’nin en büyük dans ailesi olarak şimdilik dans dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Ataköy’de yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın dans kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, dans salonlarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne performanslarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyen dans tutkunlarını Bakırköy Dans Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-184]

Tutkularınızı Daha Fazla Ertelemeyin! – Dans Kursları Ataköy Dans Akademi

Dansa olan yeteneklerinize güveniyor, potansiyeliniz olduğuna inanıyor, ancak kendinizi daha fazla nasıl geliştireceğinizi bilemiyor musunuz? Dans pistinde yıldızınızın parlaması için kendinize yatırım yapmaya ne dersiniz? Dans Akademi Ataköy dans dersleri ile sizlere Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, unutulmaz bir macera vadediyoruz.

Siz de ailemizin bir parçası olun, dansa olan yeteneklerinizi ve potansiyelinizi açığa çıkarın, keyifli bir aktiviteyle hayatınızda renkli bir sayfa açın, alanlarının en iyisi dansçılar ve sahne sanatları uzmanları ile Ataköy dans kursu merkezimizde keyifli bir yolculuğa çıkın!

[widget-183]

Ayrıcalıklı Bir Eğitim Sizi Bekliyor! İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarın! – Dans Kursu Ataköy Dans Akademi

Dansa olan tutkunuzun güvenilmez kurumların verimlilikten uzak eğitimleri ile sönmesine izin vermeyin! Deneyimli ve alanında uzman bir Ataköy dans kursu ile dansa olan ilginizi gerçek bir tutkuya dönüştürün, yeteneklerinizi keşfedin! Ayrıcalıklı bir hobi edinmek veya profesyonel bir dansçı olmaya hazırlanmak Dans Akademi Ataköy dans kursları ile mümkün!

Dans Akademi Ataköy dans kursu olarak her yaştan dans severe Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Vals Kursu, çocuk dans kursları ve daha pek çok türde dans eğitimi veriyor, dans pistinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Ataköy Dans Dersleri Dans Akademi

Gerçekten güvenilir bir dans kursu İstanbul gibi bir metropolde bile bulunması zor bir şey! Dans Akademi Ataköy dans eğitimi merkezi olarak öğrencilerimizin memnun kalacakları bir deneyim yaratmaya özen gösteriyor; eğitim kalitemizi, kurs binamızı, dersliklerimizi, eğitmen kadromuzu, ders içeriklerimizi ve teknik ekipmanlarımızı MEB ve uluslararası standartları göz önüne alarak düzenliyoruz.

MEB Onaylı Dans Sertifikası – Dans Akademi Ataköy Dans Eğitimi

Geleceğinizi dansla şekillendirmek, yeteneklerinizle öne çıkmak ve başarılı bir dansçı olarak dans pistinde ışıldamak istiyorsanız dans eğitimi Ataköy merkezimizde aradığınızı bulacaksınız! Dans kursu Ataköy Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı dans sertifikası veriyor, ülkemiz ve uluslararası kurumlarda geçerliliği olan MEB onaylı dans sertifikası ile hayallerinize kavuşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Dans Dersi Ataköy Dans Akademi

Türkiye’nin en iyi dansçıları ve sahne sanatları uzmanlarını Ataköy dans kursu merkezimizde bir araya getiriyor, öğrencilerimize Avrupa ve dünya çapında üne sahip, yetiştirdikleri öğrencilerle adlarından söz ettirmiş, akademik başarılarıyla öne çıkan sahne sanatları uzmanlarından dans eğitimi alma fırsatı yaratıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Dans Kursu Ataköy Dans Akademi

Dans Akademi Ataköy dans kursları ile öğrencilerimize müzik ve ses sistemleri ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ders anlatımları ile keyifli bir deneyim sunuyor, dünyanın en iyi dans okullarının müfredatlarını yakından inceleyerek başarısı kanıtlanmış güncel yöntemlerle dansın büyüleyici detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Yaşın Önemi Yok!

Dans eğitimi alarak profesyonel bir dansçı olmanız veya yaşamınıza yeni bir hobi katmanız için yaşınızın hiçbir önemi yok. Doğru planlanan bir dans eğitimi ile siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sınıf Mevcudu – Dans Akademi Ataköy Dans Dersleri

Sürümden kazanmak isteyen dans okulları öğrencilerini kalabalık bir sınıf ortamında verimsiz dans dersleri almaya mahkum ederek hem zamanlarını hem de paralarını boşa harcamalarına neden oluyor. Dans Akademi Ataköy dans kursları olarak maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitmenlerinizle rahat iletişime geçebileceğiniz, keyifli ve ayrıcalıklı bir ortam yaratıyoruz.

Ferah ve Güvenli Sınıflar – Ataköy En İyi Dans Kursu

Türkiye’nin en iyi dans kursu Ataköy Dans Akademi olarak öğrencilerimizin sağlığına ve konforuna da özenli bir şekilde yaklaşıyoruz. Bu doğrultuda dans salonlarımızı ve dersliklerimizi ders öncesi ve sonrasında temizliyor, havalandırıyor, deneyiminiz için olumsuz bir etki yaratacak tüm faktörleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca sınıflarımızda CD ve DVD player, amfi ve hoparlör gibi ses sistemi teknolojilerinden de yararlanıyor, dersliklerimizde dans barı, minder ve matlar, ayna gibi ders araç gereçleri bulundurarak öğrencilerimizin egzersizlerini en verimli şekilde yapmalarını sağlıyoruz.

Dans Gösterileri – Ataköy Dans Kursu Dans Akademi

Dans Akademi Ataköy dans dersleri sonunda koreograflarımızın hazırladığı seviyenize uygun ve keyifli koreografilerle yeteneklerinizi sergilemenize olanak tanıyor, uzman eğitmenlerimizle birlikte sahne performansınızı izleyerek eksiklerinizi giderecek noktaları belirliyor, dans yolculuğunuzun başında sahne deneyimi kazanma şansı sunuyoruz.

Merkezi Lokasyon - En Yakın Dans Kursu Ataköy Dans Akademi

Ataköy dans kursu öğrencilerimizi metro ve metrobüsün hemen yanı başındaki merkezimiz Bakırköy İncirli Dans Akademi şubemizde ağırlıyor, gerek toplu taşıma gerekse kendi aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz eğitim binamızda sizlere Türkiye’nin en iyi Ataköy dans dersleri ile unutulmaz bir yolculuk vadediyoruz.

En Çok Tercih Edilen Dans Eğitimleri Ataköy Dans Akademi

Rutininize renk katacak, yeteneklerinizi açığa çıkaracak bir dans kursu almak istiyor ancak hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyor musunuz? Sosyal Latin Dans Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu, Rueda Kursu, Kizomba Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu Quick Step Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Capoeira Kursu, Çarliston Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock’n Roll Kursu, Street Jazz Kursu, Disco Kursu, K-Pop Kursu, Dance Hall Kursu, High Heels Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Bale Kursu, Pilates Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ve Barre Fitness Kursu programlarımızı inceleyin, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği Ataköy dans kursu programlarına göz atın, Türkiye’nin en iyi dans kursu merkezinde ayrıcalıklı bir eğitim alın!

[widget-185]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Ataköy Dans Eğitimi Merkezi Dans Akademi

  • Katılamadığımız dersleri telafi etme şansımız var mı?

Elbette. Dans Akademi Ataköy dans dersi programlarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Katılamadığınız derslerin telafisi için ister Ataköy dans kursu merkezimizde isterseniz de farklı bir şube veya sınıfımızdaki eğitimlere katılabilir, dersin tekrarını alabilirsiniz. Ancak katılamayacağınız özel dans dersleri için önceden eğitmenlerimize veya eğitim danışmanlarımıza durumu bildirerek yeniden planlama yapmalısınız.

  • Derslere devam zorunluluğu var mı?

Ataköy dans kursu Dans Akademi olarak bilhassa MEB onaylı sertifika programlarımızda öğrencilerimizde programa %90 oranında katılım göstermelerini beklemekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son derece hassasiyet gösterilen bu katılım zorunluluğu MEB onaylı dans sertifikası almanız için bir şarttır.

  • Ataköy dans kursu merkezinizde hangi eğitimler var?

Dans Akademi Ataköy dans kursu olarak öğrencilerimize Sosyal Latin Dans Kursu Ataköy, Tango Kursu Ataköy, Bachata Kursu Ataköy, Merengue Kursu Ataköy, Cha Cha Cha Kursu Ataköy, Swing Kursu Ataköy, Rueda Kursu Ataköy, Kizomba Kursu Ataköy, Vals Kursu Ataköy, Rumba Kursu Ataköy, Samba Kursu Ataköy, Bolero Kursu Ataköy, Paso Doble Kursu Ataköy, Foxtrot Kursu Ataköy, Jive Kursu Ataköy, Quick Step Kursu Ataköy, Hip Hop Kursu Ataköy, Modern Dans Kursu Ataköy, Break Dance Kursu Ataköy, Capoeira Kursu Ataköy, Çarliston Kursu Ataköy, Lindy Hop Kursu Ataköy, Rock’n Roll Kursu Ataköy, Street Jazz Kursu Ataköy, Disco Kursu Ataköy, K-Pop Kursu Ataköy, Dance Hall Kursu Ataköy, High Heels Kursu Ataköy, Oryantal Kursu Ataköy, Zeybek Kursu Ataköy, Horon Kursu Ataköy, Kafkas Kursu Ataköy, Sirtaki Kursu Ataköy, Roman Kursu Ataköy, Flamenko Kursu Ataköy, Bale Kursu Ataköy, Pilates Kursu Ataköy, Yoga Kursu Ataköy, Pole Dance Kursu Ataköy, Jimnastik Kursu Ataköy, Stretching Kursu Ataköy ve Barre Fitness Kursu programlarımızla ayrıcalıklı bir dans eğitimi sunmaktayız.

Ataköy Dans Kursu Fiyatları

Ataköy dans eğitimi merkezi Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi duydukları Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa Dans Kursu, Tango Dans Kursu, Bachata Dans Kursu, Vals Dans Kursu, Rumba Dans Kursu, Samba Dans Kursu, Swing Dans Kursu, Merengue Dans Kursu, Hip Hop Dans Kursu, Break Dance Kursu, Bale Dans Kursu, Zeybek Dans Kursu, Oryantal Dans Kursu gibi farklı branş eğitimlere, beklentilerine ve akademik hedeflerine göre planlamaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve en iyi şekilde uygulanabilir olması için uzman dans eğitmenlerinden dansınıza yorumlar ve dans tekniklerinizi geliştirecek, sizi yenileyecek destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Ataköy dans kursu fiyatları hakkında önceden bilgi vermemiz sizi yanlış yönlendirecektir.

Ataköy dans kursu fiyatları ise öğrencilerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ataköy dans kursu fiyatları eğitim kurumunun Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup olmamasına, eğitmenlerinin deneyimine, eğitim içeriklerinin yeterliliğine, eğitim salonlarının konforuna, dans ekipmanlarının ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığına, fiziki imkanlarına ve sosyal alanlarının çeşitliliğine göre belirlenmektedir. Eğitim danışmanlarımızla görüşün, size en uygun eğitim programını planlayalım, ardından da Ataköy dans kursu fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Işıltınızı Dans Ederek Açığa Çıkarın! – Ataköy Dans Okulu İstanbul Dans Akademi

Yeteneklerinizi açığa çıkararak ülkemizin başarılı dansçıları arasına adınızı yazdırmak mı istiyorsunuz? Yoksa hayatınızı renklendirecek keyifli bir aktiviteye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Hiç fark etmez, Dans Akademi Ataköy dans kursu merkezimizde herkese uygun bir dans eğitimi var! Siz de hayatınızı Ataköy dans dersleri ile değiştirmeye ne dersiniz?

Daha fazla vakit kaybetmeden Dans Akademi Ataköy dans eğitimi merkezimizi ziyaret edin, kurumumuzu ve ayrıcalıklarımızı kendi gözlerinizle görün, mutlu öğrencilerimizle tanışın, eğitim danışmanlarımızla size en uygun dans eğitimi programını planlayın, unutulmaz bir maceraya adım atın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46