Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Jimnastik Workshop

Bedenimizi Esnetiyor, Sınırlarımızı Aşıyoruz!

Dans ve Sporu Çocuklar İçin Bir Araya Getirdik… Çocuk Jimnastik Atölyesi Dans Akademi

Gelişim döneminde karşılaşabileceği olası sorunları daha kolay aşması için çocuğunuza jimnastik dersleri aldırmaya ne dersiniz?

Çocuk jimnastik workshop programı ile çocuklarımızın gelişimine dansla destek oluyor, erken yaşta dansla tanışmalarını sağlıyor, küçük dansçılarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırıyoruz. Siz de çocuklarınızın gelişimlerini desteklemek ve deneyimli eğitmenlerimizin gözetiminde eğlenceli bir aktiviteyle tanışmalarını sağlamak için çocuklarınızı Dans Akademi ile tanıştırın…

Çocuk jimnastik workshop programımızı; fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini destekleme, spor ve dans sevgisi aşılamak, yeteneklerini açığa çıkarmak için çocuklara özel olarak hazırladık.

Çocuk jimnastik atölyesi gibi enerji dolu aktiviteler çocukların fiziksel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra yeni bir hobi keşfetmelerine ve yaşıtlarıyla birlikte vakit geçirmelerine destek olur.

çocuk jimnastik workshop

Tüm Çocuk Jimnastik Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Jimnastik Workshop Programı

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik çocuk jimnastik workshop programımızla çocuklarınıza dans sevgisini en eğlenceli şekilde kazandırıyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Jimnastik Kursu Dans Akademi!

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en iyi çocuk jimnastik kursları programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

çocuk jimnastik  kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, ülkemizi dünyada temsil eden, Türkiye’nin en iyi dans hocalarından çocuk jimnastik eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk jimnastik kursları

Uygulama ve Pratikler

Çocuk jimnastik workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli dersler.

Öğrenme Garantisi »
sertifika

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak çocuk jimnastik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk jimnastik eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk jimnastik eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk jimnastik kursları

Esnek Bir Vücuda Sahip Olacaklar!

Çocuklarınızın fiziksel gelişimlerine destek olmak, sağlıklı ve sosyal bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak için onlara keyifli bir çocuk jimnastik kursu armağan edin.

Yaşamlarındaki hareket iyice azaldıysa, evde canlarının sıkıldığını fark ediyor, enerjilerini atabilecekleri bir imkan yaratmak istiyorsanız çocuk jimnastik workshop etkinliği tam da aradığınız fırsat! Çocuk jimnastik dersleri ile küçük dansçılara enerjilerini atma, bedenlerini esnetme, kaslarını gevşetme imkanı sunuyoruz.

Çocuklar için jimnastik eğitimleri ile hayata hazırlanırken yanlarında oluyor, sosyalleşmelerini sağlıyor ve hayatın endişesinden onları uzaklaştırıyoruz!

Sağlıklı Bir Bedene Kavuşacaklar!

Çocuk jimnastik eğitimi miniklere vücutlarının sınırlarını erken yaşta keşfetme ve aşma, kendilerini çok daha zinde hissetme fırsatı sunuyor.

Dans Akademi olarak çocuk jimnastik workshop etkinliği başta olmak üzere tüm çocuk kursları ve etkinliklerimizde çocuklarımıza gelişimsel katkılar yapmaya büyük önem veriyor, kurs içeriklerimizin eğlenceli ve çocukların ilgi alanlarına uygun olmasına dikkat ettiğimiz kadar gelişimlerini desteklemesine de dikkat ediyoruz.

Çocuk jimnastik workshop etkinliğimize katılın, çocuklarınızın bedenlerini ve yeteneklerini fark etmesine destek olun, kalıplarından sıyrılmalarına ve özgürleşmelerine katkı sağlayın!

çocuk jimnastik atolyesi
çocuk jimnastik kursu

Yaşamlarına Hareket Katın!

Çocuklarımıza çocuk jimnastik dersi ile kendilerini ve yaratıcılıklarını ifade etme şansı sunuyor, kendilerine güvenen başarılı çocuklar yetiştiriyoruz.

Dans Akademi ile çocuklarımıza spor yapma sevgisi aşılıyor, sosyalleşebilecekleri keyifli bir ortam sunuyor, okul ve ev arasındaki sıradan döngüden sıyrılmalarını sağlıyoruz. Böylece çocuklarımız hayattan zevk alırken hoşlandıkları hobileri yapmaya vakit buluyor, ilgi alanlarını genişletiyor, hayattan tat almayı öğreniyorlar…

Mutluluğun sırrı hayatın içinde kendine vakit ayıran çocuklarda saklı! Çocuk jimnastik kursu ile onlara destek olmaya devam edin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuklar için jimnastik eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk jimnastik eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızı keyif alacakları bir hobiye alıştırabilir ya da çocuklarınız da isterse onları profesyonel birer dansçı olarak yetiştirebilirsiniz. Dünyanın en iyi dans okulları ve çocuk jimnastik kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle çocuklarımıza sanat sevgisi kazandırıyoruz…

jimnastik kursu çocuk
meb ruhsatlı çocuk jimnastik kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk jimnastik kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk jimnastik kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk jimnastik eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların jimnastik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Jimnastik Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar ve uygulamalı çocuklara özel jimnastik dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk jimnastik derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk jimnastik eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk jimnastik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı çocuk jimnastik eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk jimnastik kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk jimnastik eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk jimnastik kursu

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk jimnastik eğitimleri ile jimnastik yapmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk jimnastik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk jimnastik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye jimnastik dersleri verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk jimnastik eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarını sağlayın!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanlarındayız!

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk jimnastik kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk jimnastik eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk jimnastik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk jimnastik eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk jimnastik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuklar için dans workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk jimnastik eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk jimnastik eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk jimnastik kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

çocuklar için jimnastik dans eğitimi
çocuk jimnastik dans kursları

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk jimnastik kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk jimnastik kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için jimnastik eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuklar jimnastik kursu fiyatları

Çocuk Jimnastik Workshop Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuk Jimnastik Workshop Programımıza Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuklarının sosyal bir ortamda eğlenmesini isteyen, aktif bir sanat ve dans sevgisiyle yetişmelerini arzulayan, yeteneklerini geliştirmek için iyi bir eğitim almasını amaçlayan ailelerimiz; çocuklarının ilgi ve ihtiyaçlarına göre seçtikleri bu eğitimleri de alıyorlar. Çocuğunuz için en uygun eğitimi bulmak istiyorsanız siz de çocuk jimnastik kursu öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın!

Çocuk Jimnastik Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk jimnastik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk jimnastik kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk jimnastik kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk jimnastik dersi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk jimnastik kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk jimnastik dersleri veriyoruz.

çocuk jimnastik atölyesi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk jimnastik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk jimnastik kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için jimnastik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuk Jimnastik Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarının zihin ve karakter gelişimini yalnızca teorik eğitimlerle değil, keyifli bir aktivite ile desteklemek isteyen ailelerimizi Dans Akademi’ye bekliyoruz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk jimnastik eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk jimnastik kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk jimnastik kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk jimnastik kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk jimnastik kursu ve eğlenceli eğitimler ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Kendini toplum önünde beden dili ve konuşmasıyla akıcı ve anlaşılır ifade edebilen, dans ederek sosyal becerilerini geliştirmiş, okul ve gündelik hayatında özgüveni artmış, sanata yatkın bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız sizleri Dans Akademi’ye bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk jimnastik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için jimnastik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk jimnastik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk jimnastik kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk jimnastik eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk jimnastik kursu Florya, çocuk jimnastik kursu Bahçelievler, çocuk jimnastik kursu Ataköy, çocuk jimnastik kursu Yeşilköy, çocuk jimnastik kursu Zeytinburnu, çocuk jimnastik kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk jimnastik kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Jimnastik Workshop, Çocuk Dans Atölyesi, Çocuk Hip Hop Workshop, Çocuk Zumba Workshop, diğer çocuk kurslarımız ve geri kalan tüm eğitimlerimiz içinse kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk jimnastik kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Dans Akademi olarak hazırladığımız çocuk jimnastik kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin jimnastik eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

jimnastik kursu eğitimi

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk jimnastik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk jimnastik kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk jimnastik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk jimnastik kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için jimnastik eğitimi alarak dans ve yaratıcılıkla büyüyen öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

297

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.485 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46